wmaraci reklam

Siteme Safari Tarayıcıyla Girilmiyor Yardım!

3 Mesajlar 440 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

misili misili WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar siteme daha önce safari tarayıcı ile girilebiliyordu fakat şimdi girilmiyor. Sanırım ssl ile ilgili bir durum çünkü ssl i kaldırdığımda siteye tema hatalı biçimde görüntülenerek giriyor fakat bu sefer de chrome ile girilmiyor. Google'ın sitede daha önce ssl olduğunu algıladığını şu anda ssl olamdığı için güvensiz olduğunu gösteren bir uyarı çıkıyor. Kısacası ssl olduğunda safari olmadığında da chrome ile giremiyorum. Ayrıca, analitik verilerine baktığımda safari ile girenler var fakat bunların mac ya da i phone kullandıklarını düşünüyorum. Windows da safari güncellenemiyor safari sürümünün eski olmasıyla da alakası olabilir. Sorunu ben çözemedim çözebilecek biri varsa yardımcı olabilir mi? Sitemin adresi: https://idealvucut.com

idealvucut.com
wmaraci
reklam

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Bu kodu .htacess ekleyip deneyelim.

RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} !^.*(\bCrMo\b|CriOS|Android.*Chrome\/[.0-9]*\s(Mobile)?|\bDolfin\b|Opera.*Mini|Opera.*Mobi|Android.*Opera|Mobile.*OPR\/[0-9.]+|Coast\/[0-9.]+|Skyfire|Mobile\sSafari\/[.0-9]*\sEdge|IEMobile|MSIEMobile|fennec|firefox.*maemo|(Mobile|Tablet).*Firefox|Firefox.*Mobile|FxiOS|bolt|teashark|Blazer|Version.*Mobile.*Safari|Safari.*Mobile|MobileSafari|Tizen|UC.*Browser|UCWEB|baiduboxapp|baidubrowser|DiigoBrowser|Puffin|\bMercury\b|Obigo|NF-Browser|NokiaBrowser|OviBrowser|OneBrowser|TwonkyBeamBrowser|SEMC.*Browser|FlyFlow|Minimo|NetFront|Novarra-Vision|MQQBrowser|MicroMessenger|Android.*PaleMoon|Mobile.*PaleMoon|Android|blackberry|\bBB10\b|rim\stablet\sos|PalmOS|avantgo|blazer|elaine|hiptop|palm|plucker|xiino|Symbian|SymbOS|Series60|Series40|SYB-[0-9]+|\bS60\b|Windows\sCE.*(PPC|Smartphone|Mobile|[0-9]{3}x[0-9]{3})|Window\sMobile|Windows\sPhone\s[0-9.]+|WCE;|Windows\sPhone\s10.0|Windows\sPhone\s8.1|Windows\sPhone\s8.0|Windows\sPhone\sOS|XBLWP7|ZuneWP7|Windows\sNT\s6\.[23]\;\sARM\;|\biPhone.*Mobile|\biPod|\biPad|Apple-iPhone7C2|MeeGo|Maemo|J2ME\/|\bMIDP\b|\bCLDC\b|webOS|hpwOS|\bBada\b|BREW).*$ [NC]

misili misili WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Htaccess dosyasına baktım fakat yazdığın kod orada zaten var.

idealvucut.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al