wmaraci reklam

Sizce 3 günde alexa sıralama indirmesi nasıl ??

3 Mesajlar 534 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
İşlem Yapmadan 3 gün Önceki Durum

işlem Yaptıktan 3 gün sonraki durum

MOZ :
DA: 9
PA: 22

arkadaşlar ben aklıma koydum alexa yı tarafımca benim site üzerinden çok indirecem ve bunu çok gerçekleştircem yaptığım yöntemle alexa sıralamarını indirecem bunun içinde sizden küçük bir isteğim olacak wmgerecleri.com üyelik açıp mağaza başvurusu ordan açın onaylayacam mağazanızı ve ürününüzü satışa çıkartabileceksiniz fakat şu var reklam amaçlı açıklama bölümüne kesinlikle ve kesinlikle bağlantı vermek yasaktır aksi halde onaylanmayacaktır ürününüzü öne çıkartacam ürün öne çıkartma ücretlidir ve her yeni gelen bir üye ye ücretsiz öne çıkacak forumda yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ederim ayriyetten sitemize 20 tane logo banner insanların indirebileceği ürün ekleyerek 5 kişiye alexa sıralamasını indirecem aşağı bu fırsat kaçmaz

wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam güzelim Türkçemizi ne hale getirmişsin.
turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Ne dediğiniz anlaşılmıyor. Üyelikle alexa'nın alakasını da anlayamadım. Alexa indirmek istiyorsanız ama bu yaptığınızı günde 10 kere yapın. Girin ***'a wmaracı'na düzenli olarak sitenizle ilgili başlıklar açın direkt olarak link verin sitenize. Buradaki insanlar webmaster olduğu için çoğunda alexatoolbar yüklü. Hızla sıralama düşecektir. Tabi bu süreci bıraktıktan bir süre sonra hızlı bir şekilde geri düşeceksiniz.

Alexa'yı manipüle etmek çok kolay. Tanıtım yazısı ve backlink vs satışı dışında açıkçası pek bir işe yaramıyor. O konuda da alıcının baktığı büyük bir şey değil aslında.
turkeytrick ciplakyazar wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al