wmaraci reklam

Steemit'te Ne Yapılır?

8 Mesajlar 708 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Sonunda hesabım onaylandı. 3 hafta bekledim. Şimdi makale yazıp etkileşime göre para mı kazanıyoruz? Tam anlayamdım. Bilen varsa aydınlatırsa çok mutlu olurum.

wmaraci
reklam

burakeyr burakeyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 56 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Benimde dün onaylandı aynı konuyu bende açacaktım.

mFrkan mFrkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 21 / 52
  • Ticaret 1, (%100)
Evet içerik üreterek gelen oylarla Steem-SBD ve SP kazanıyorsunuz. Türkçe içeriklerde şuanda aktif olarak Steempress'den ve @kusadasi etkinliklerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Tabi İngilizceniz varsa bu dilde içerik üretmenizi şiddetle tavsiye ederim. Hatta hem İngilizce hem de Türkçe olarak içerik üretebilirsiniz aynı post başlığı altında.

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam biraz heves kırmak gibi olacak fakat Steemit şuan ölü durumda diyebilirim ben Ocak ayının başından beri kullanıcısıyım Ocak ayından Haziran ayına kadar 5 haneli iyi bir kazanç elde ettim fakat bunu makale yazarak vb. değil kendimi Whale'lere sevdirerek yaptım. Fakat şuan SBD'nin ve Steem'in fiyatları sebebiyle site çok durgun sadece whale'ler takılıyor onlarda kendilerini oyluyorlar. Yinede yapmak istiyorum diyorsanız kendinizi onlara sevdirmeye her gönderilerine özgün güzel yorumlar atmaya çalışın zamanlar sevip oylayacaklardır sizi.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

johntitor37 adlı üyeden alıntı

Hocam biraz heves kırmak gibi olacak fakat Steemit şuan ölü durumda diyebilirim ben Ocak ayının başından beri kullanıcısıyım Ocak ayından Haziran ayına kadar 5 haneli iyi bir kazanç elde ettim fakat bunu makale yazarak vb. değil kendimi Whale'lere sevdirerek yaptım. Fakat şuan SBD'nin ve Steem'in fiyatları sebebiyle site çok durgun sadece whale'ler takılıyor onlarda kendilerini oyluyorlar. Yinede yapmak istiyorum diyorsanız kendinizi onlara sevdirmeye her gönderilerine özgün güzel yorumlar atmaya çalışın zamanlar sevip oylayacaklardır sizi.

0,03 dolar kazanmışım, müthiş para :D ! O dediğiniz Whale'ler her kimse link atar mısın?
johntitor37

kişi bu mesajı beğendi.

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
worldww Link atarak bulunabilecek bir şey değil hocam. Trendlerde dolaşarak çok fazla oy alan kişilerden seçebilirsiniz.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Biz hala bekliyoruz 2 hafta oldu ses yok. Neyi inceliyorlar da 2 hafta sürüyor merak ediyorum.

senasevde senasevde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek yine öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 9 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
Steemit artık paran yoksa para kazanamazsın mantığına döndü. Kusura bakmayın ama @kusadasi isimli arkadaş ve grubu nasıl bir Türkçe'ye sahip anlamış değilim. Sitedeki botlara yatırım yapıyor ve grup organizasyonlar ile SP, SBD dağıtıyor olmasa bence yazdığı hiçbir şey okunmazdı. Ama tr tagının en büyük whale'i olduğu için herkes ona yaranmaya çalışıyor tabiri caizse.
LiDYASIZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al