wmaraci reklam

Themeforest ürün sepeti hakkında bir soru

9 Mesajlar 512 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Merhabalar..

Themeforest'te daha önce beğendiğim bir wp teması vardı. Hatta bunu sepetime bile eklemiştim. Fakat 7-8 ay önce kadar... Şu anda bu temayı bulamıyorum. Resmen 250-300 kadar tema baktım fakat bulamadım çünkü çok fazla tema var.

Daha sonra bu gün bu temaya tekrar göz atmak istedim ve sepetimde ürün yok. Hadi diyelim 2017 bittiği için sepetten ürün düşmüş olsun. Fakat ben bu temanın yorumlar bölümüne epey yorum yapmıştım 7-8 ay önce. Bari yorum yaptığım temalara ulaşabilirsem oradan bu temayı bulurum. Zaten öyle çok fazla temaya yorum yapan biri değilim. Bu mümkün müdür? Yani daha önce yorum yaptığımız temalara erişebilmenin bir yolu var mı themeforest sisteminde?

Teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Themeforest kullanıcı adınız nedir?

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
regennlis

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Ben şoktayım :D Hocam 300'e yakın tema gezdim bulamamıştım ama sayenizde sonunda buldum. İkinizin attığı linkte de var. En azından biriniz direk tema linkini atmışsınız, diğeriniz ise attığı linklerden birindeki yazar, benim aradığım temanın yazarını takip ediyor. İsmini görünce bildim zaten direkt. Nasıl yaptınız bunu? :)
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Ayrıca çok teşekkür ederim yardımınız için. Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama epey aramıştım gerçekten takıntı yapmıştım. Temayı merak ederseniz TEMA

Şu anda önceden baktığım kadar haz alamadım fakat görüntü ve yerleşim açısından sevdiğim tarzda bir tema. Epeydir takip etmiyorum WP alemini; ne durumdadır, ne haldedir, tema, cpu sorunu, modülleri konusunda ne konumlara geldiğini... Forumdaki konulara epey baktım ama konular hep aynı. ( tema önerisi, bu tema nasıl, bu domain nasıl, wordpress editlenecek vs.) :)
Bizim Türk geliştiricilerimiz magazin, viral ve gelişmiş modüllü temalar çıkardı mı? Büyük ama kodlaması temiz, hızlı tema yapan firma veya kişiler var mı hiç kimse sormamış gördüğüm kadarıyla. creed74

@[KomanBeğrek](userid:85580)

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
UNKEF

Açıkcası BuddyPress ve WooCommerce yi birlikte görünce temadan direk soğuyorum, wordpress blog motoru, zorlayarak shop haline getirmek ne kadar doğru tartışılır.

Görünüş çok hoş olabilir ama her işinizde çok büyüyüp markalaşacakmışsınız gibi hareket ederseniz çok daha doğru olur kanısındayım, o durumda da wordpress ne kadar doğru bir karar olur o da tartışılır.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

creed74 adlı üyeden alıntı

UNKEF

Açıkcası BuddyPress ve WooCommerce yi birlikte görünce temadan direk soğuyorum, wordpress blog motoru, zorlayarak shop haline getirmek ne kadar doğru tartışılır.

Görünüş çok hoş olabilir ama her işinizde çok büyüyüp markalaşacakmışsınız gibi hareket ederseniz çok daha doğru olur kanısındayım, o durumda da wordpress ne kadar doğru bir karar olur o da tartışılır.

Aslında hocam ben çok uzun yıllar önce joomla hastasıydım. Daha sonra drupal ile tanıştım ve dedim ki sistem budur. Drupal her şeyim oldu. Forum olarak vB veya Smf idi vazgeçilmezdim. WP sistemine çok sonradan bulaştım ama bir türlü ısınamadım, halen de ısınamıyorum. Fakat çok fazla öneren var. Bilemiyorum belki de kolaya kaçanlardır hep bu WP yi çılgınlar gibi önerenler:) Ben daha önce themeforest'ten 4-5 adet WP tema aldım ve şu anda hiç birini kullanmıyorum öyle duruyorlar hesabımda. 1 tane de codecanyon bölümünden script aldım ve o da duruyor öyle. Benim sahip olduğum web sitelerinde hep joomla, drupal ve sonradan wordpress sistemi yer almıştır. Fakat hiçbir zaman ticaret eklentisi kullanmadım. Benim aradığım ve vazgeçilmezim her zaman sitenin ön yüzünün net ve anlaşılabilir bir tasarıma sahip olması, ana menülerimden 4-5 kategorinin içeriklerinin anasayfa da ızgaralar halinde sergilenmesi, içerik okuma sayfasında bir yazının rahatlıkla okunabilmesi gibi etkenler yer aldı. Ayrıca üyelik sistemine çok ama çok önem veren biriyim. Gelişmiş bir üyelik sistemi hep vazgeçilmezimdir. Bence bir web sitesinin kullanıcıyı bağlama yönünden en büyük özelliği üyelik sisteminin gelişmiş olması ve bir o kadar kullanıcıyı bunaltmamasıdır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al