wmaraci reklam

Türkçe veya İngilizce Niş Blog Sahipleri

3 Mesajlar 601 Okunma
wmaraci reklam

ozkaratas ozkaratas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni bir niş blog açmayı düşünüyorum analiz yapıp karar vermek için bilgi almak istiyorum.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba sahip olduğunuz blogu kategorisi, dili, günlük ziyaretçisi ve aylık kazancı ile paylaşır mısınız lütfen?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Takipteyim

birutopyasorunu birutopyasorunu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba, çok uzun zaman sonra yazıyorum umarım görürsünüz. bu platformda karşılaştığım en büyük eksiklik insanların birbirine yardım etmemesi.

Örneğin bir h tagı düzeltmesi için bile ücret isteyenler var. Öğrenmesi 5 dk. Ayrıca açtığım konuların çoğuna tek yorum bile yapılmıyor. Yardım edenlere minnet duyuyorum.

Benim türkçe bir blogum var. Depresyon üzerine. Hem doktor olduğum için hemde majör depresyon atlattığım için açtım. Çok yetkin olduğum bir konu. Bu konuda kendimi psikiyatrlar kadar bilgili görüyorum. Açmamın sebebi bu.

Blog açmak için başka yerlerde konu aramamanızı tavsiye ederim. Konuyu kendi içinizde arayın. Yetkin olduğunuz bir konuda yazın. Defalarca izlediğiniz bir film serisi hakkında bile açabilirsiniz. Yeter ki işin içinde olun.

Ziyaretçi sayım pek yok. Blogu açalı 1 ay dolmadı. Aylık kazancı 3-4 tl civarında. Benim için sorun değil çünkü tek amacım para kazanmak değil. İnsanlara bu konuda yardımcı olmak istiyorum. O karanlığı gören biri olarak o insanların neler çektiğini biliyorum.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al