wmaraci reklam

Twitter Gönderi Planlama

7 Mesajlar 603 Okunma
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Merhaba arkadaşlar 20 adet twitter hesabım var, socialpilot.co diye site var oradan hesaplarımı planladım her gün 4 gönderi paylaşıyor her hesabım ama twitter'ın hoşuna gitmiyor sanırım böyle bir şey..

Hesaplarımın yarısını engelledi, bazılarına paylaşım atma engeli bazılarına da telefon doğrulaması istedi. Socialpilot.co kullanmamın sebebi diğerlerinden ayıran özelliği .csv dosyası ile 2 haftalık gönderileri bir dosya ile yükleyebiliyorum fotoğraflar dahil.

Sizce ne yapmam lazım kendim smm panel gibi bir şey ile yapsam yine engel yer miyim ? Farklı ip kullansam çözüm olur mu ?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Kardeşim uzman değilim ama 7-8 yıllık twitter fenomeniyim bir çok 50 bin takipçili translator hesaplarım mevcut... ASLA hiç deck panele girmedim, Tek önerimde sizde ASLA girmeyin. Ne olursa olsun bu api'leri twitter yakalıyor patlatıyor hesaplar gidiyor. 7-8 yılda 1 hesabım bile askıya alınmadı. Hatta bundan 4-5 yıl önce her sabah 9 da Fenerbahçe öğlenden sonra da Atatürk ismini gündeme yazdıran bendim ve hiç bir şekilde deck panel vs ile değil elle manuel yaptım. O zamanlar 100-200 TL ye panel satan doluydu bir tuşa basıp TT oluyorlardı ama ben arkadaşlarımla manuel oluyordum ve hiç bir hesabım hiç bir zaman kapanmıyordu. Hala da hesaplarım açık. Kapamalar hepimize zarar veriyor her hesabım 200 bin 300 bin takipçiliydi twitter milleti kapaya kapaya hesaplarım 40 ar 50 şer bin takipçiye düştüler.

bdrhnbaran bdrhnbaran OBirCanavar :) Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)
Benim de böyle bir sistemim mevcut otomatik gönderi atıyor, takip, fav, rt vb. gibi özellikleri mevcut. Zamanlanmış tweet atma vb. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum official api de değil ayrıca. Web site olarak kurulu şuan ve gayet de başarılı verdiğim paraya değdi diyebilirim. Tek sıkıntısı ara sıkıntısı 3 veya 4 günde bir api den çıkıyor hesap tekrar ekliyorum nedenini çözemedim. Yani sizin kulkandığınız sitede 1 sıkıntı vardır mutlaka.

Doğrulama almadan işlem yapmayınız.

• Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
selcuksofta normal bir şekilde atsam da sıkıntı oluyor yine hesaplar kilitleniyor.
25 hesaptan tek tek elle atıyorum 2-3 gün sonra kilitleniyor.

bdrhnbaran kaç hesap var sizde ? az hesap olduğunda sıkıntı çıkmıyor ama fazla olduğunda twitter sıkıntı yaratıyor. Bende offical api ile çalışan bir panel kullanıyorum sadece kendi hesaplarım var onda henüz denemedim her hesapta ayrı ip kullansam bir sıkıntı olur mu bilmiyorum deneyeceğim..

wmaraci

• Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Aslında api kullanmadan direk curl ile paylaşım atacak bir yazılım olsa süper olur ama ben yapamam onu
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

bdrhnbaran bdrhnbaran OBirCanavar :) Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)

theharunuysal adlı üyeden alıntı

selcuksofta normal bir şekilde atsam da sıkıntı oluyor yine hesaplar kilitleniyor.
25 hesaptan tek tek elle atıyorum 2-3 gün sonra kilitleniyor.

bdrhnbaran kaç hesap var sizde ? az hesap olduğunda sıkıntı çıkmıyor ama fazla olduğunda twitter sıkıntı yaratıyor. Bende offical api ile çalışan bir panel kullanıyorum sadece kendi hesaplarım var onda henüz denemedim her hesapta ayrı ip kullansam bir sıkıntı olur mu bilmiyorum deneyeceğim..

3 hesabım var hocam offical api de kullanmıyorum. herhangi 1 sıkıntı da yaşamadım.
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

Doğrulama almadan işlem yapmayınız.

• Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
bdrhnbaran , 3 hesapta bende de sıkıntı yaşanmıyordu şuan hesap sayısı fazla olduğu için yaşanıyor belki de.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al