wmaraci reklam

Ne Üzerine Site Açmalıyım ?

12 Mesajlar 1.670 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Arkadaşlar yeni bir site açmayı düşünüyorum. Hiç bir kar amacı gütmeden sadece ilgilenerek boş vakitlerimi değerlendirebileceğim bir site olacak bu. Oyun haberleri ile ilgili bir site açmak daha mantıklı geliyor bana ama sizlerede danışmakta fayda gördüm. Acaba genel bir blog mu açsam ? Fikirleriniz varsa herşeye açığım.

wmaraci
reklam

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Oyun ile ilgili olabilir de hocam, oyunlara sürekli gelen güncellemeler vs. takip etmeniz gerekecek sonuçta belirli bir süreden sonra bir kitleye hitap edeceksiniz. Bunu boş zamanlarınızda değilde sürekli yapmanız gereken bir iş olarak görmelisiniz bence.

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
xLyra eğer belirli bir kitleye ulaşmayı başarabilirsem neden olmasın hocam. Gerekli ilgiyi yakalarsam zaten daha çok yoğunlaşma isteği doğar içimde.

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Her şey istediğiniz gibi geçer inşAllah.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Bastiques Bastiques egitimhocam.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk Fakültesi
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 22 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
pm atıyorum

borayds borayds Investor 📈 • Geek 💻 Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Açıkçası site açmak eskiden tek ve etkili yöntemdi ama artık içerik çağında insanlar büyük sosyal medya siteleri ya da blogları etkili kullanarak daha geniş kitlelere ulaşıyor. Yalnız işin kaymağını yine sosyal medya devleri yiyor. Senin açacağın bir web sitesine hit alman hiç kolay değil. Belli anahtar kelimelerde Google'da yukarılarda çıkman gerek ya da parasını verip reklam verecen ama nereye kadar. Hevesini kırmış gibi olmayayım ama web siteni geliştirmek için en büyük motivasyon kaynağı hit almak. O aşamaya kadar sancılı bir süreç. Oyun konu olarak güzel ve revaçta. Diğer oyun siteleri neler yapıyor diye iyice araştırmakla başlayabilirsin. Bir de bütün işi tek başına yüklenmeni tavsiye etmem. İçerik anlamında bir takım kurabilirsen daha başarılı olabilirsin. Sana kolay gelsin.
tdilek007

kişi bu mesajı beğendi.

Kuyruk.com: Faydalı Uygulamalar Bu Kuyruk'ta 🦚

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
borayds 2013 ve 2015 yılları arasında bir oyun haberleri sitem mevcuttu ancak askerlik sebebiyle satmak zorunda kalmıştım. Hit açısından çok büyük bir beklentim yok zaten günde 2k bile gelse beni mutlu etmeye yeter :) Çalıştığım yerde boş vaktim çok fazla ve tüm boş vaktimi film,dizi izlemekle geçirmek yerine zevk aldığım işi yapmak açısından açıyorum zaten siteyi. Ama ilerde kazanç v.s olursa hayır demem tabiki )

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Sizin ilgi alanınız ve severek bıkmadan heyecanla yapacağınız sektör neyse onun üzerine açın.

Ben size Hamilelik üzerine ya da Forex üzerine site açın desem, açıp 1 ay sonra atıl duruma bırakırsınız. O yüzden bunu kendiniz seçmeniz gerekiyor. Emek verilip ilgi gösterilen her site zamanla bir kazançta bırakır zaten.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

umittopcan adlı üyeden alıntı

borayds 2013 ve 2015 yılları arasında bir oyun haberleri sitem mevcuttu ancak askerlik sebebiyle satmak zorunda kalmıştım. Hit açısından çok büyük bir beklentim yok zaten günde 2k bile gelse beni mutlu etmeye yeter :) Çalıştığım yerde boş vaktim çok fazla ve tüm boş vaktimi film,dizi izlemekle geçirmek yerine zevk aldığım işi yapmak açısından açıyorum zaten siteyi. Ama ilerde kazanç v.s olursa hayır demem tabiki )

"Hiç bir kar amacı gütmeden sadece ilgilenerek boş vakitlerimi değerlendirebileceğim bir site olacak bu."

Bu cümlenize istinaden sorunuzun cevabı kabak gibi ortada esasen. Kişisel blog açıp belli kategoriye bağlı kalmadan yazabilirsiniz. Yani bu konuyu açmanız çok saçma geldi bana. Hem kazanç amacım yok diyorsunuz hem de hangi alanda açayım diyorsunuz, koskocaaa bir çelişki.

• Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
BakalimBilelim kişisel blogum mevcut zaten farklı alanlara yönelmek istiyorum. Kar amacı gütmüyorum evet ama ilerde kazandıracak duruma gelirse neden olmasın ? En azından şimdilik boş vakitlerimi değerlendireceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al