wmaraci reklam

Worldpress Anlamsız bir Durum Yardım lazım

5 Mesajlar 734 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Dansele55 Dansele55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Aşçı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad U** U**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%0)
Bir e ticaret(Dropshopping sitesi kuruyorum) yalnız aldığım ücretli temada böyle 2 site var.yaptığım-eklediğim her ürün 2sinede kaydedilmiş.Şimdi siteyi görüntüle yaptığımda sliderleri menüsü ayarlanamayan ama girdiğim herşeyin kaydedildiği saçma sapan bir ana sayfam var.Mağazayı görüntüle dediğimde herşey düzenli menüler güzel görünümde.Dostlar,Ustalar şimdi ben burda google ye kayıt ederken sitemi mağazayı görüntüle kısmını kaydetsem diğer siteyi görüntüle kısmı kalsa bu mümkünmü.Bunu nasıl yaparım bilgili arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim.

https://www.hizliresim.com/8nlbua7

https://www.hizliresim.com/qpya74r

https://www.hizliresim.com/c784q0x

wmaraci
reklam

tesetturluherif tesetturluherif Bilişim Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Bilişim UZMANI
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Wordpress sayfası baştan aşağı düzenlenir.Eksik noktalarda eğitim verilir.Problemler giderilir.Yardım almak için DM üzerinden ulaşabilirsiniz

Tasarım zekanın görünür halidir.

126548 126548 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress tabanlı sitelerinizi hızlandırabilir, sayfalarınızı ve link yapılarınızı düzenleyebilir, sıfırdan kurulum ve optimizasyon yapabiliriz. Sorununuzu anlatmak ve çözmek için bize PM üzerinden mesaj atabilir ya da aşağıdaki mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

webhizmetleri@yahoo.com

Dansele55 Dansele55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Aşçı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad U** U**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%0)

tesetturluherif adlı üyeden alıntı

Wordpress sayfası baştan aşağı düzenlenir.Eksik noktalarda eğitim verilir.Problemler giderilir.Yardım almak için DM üzerinden ulaşabilirsiniz

Saygıdeğer Üstadıma İş verildi.Kendisi çok makul bir fiyatta bana yardımcı olarak İşiniYaptığı ,titizlik ve gösterdiği özen ile gerek muhabbeti,yaklaşımı ile kendine hayran bıraktı. Sitemi bitirip bana teslim etmesine rağmen yaptığım tek hata ile tüm sistem tekrar gitti.Sağolsun bana yeniden yardımcı olarak farklı bir tema yeniden sıfırdan bir işlem ile tekrar yeni bir sayfa-menüler-slaytlar-sliderler-kategoriler ve daha sayamayacağım her konuda yardımcı oldu.Beni mutlu ve memnun etti.Bir iş yaptırmaktan ziyade,Bir Abi kazandım.Hem eğitici,Hem öğretici yaptığı uygulamalarla beni ileriye taşıdı.Gerçekten yazmaya çalışssam anlatmakla bitiremiyorum.İşinin Ehli Kral bir insandır.Teşekkür eder,Allah razı olsun diyerek sonlandırıyorum.Adammmsın.
10679 tesetturluherif

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

tesetturluherif tesetturluherif Bilişim Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Bilişim UZMANI
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
İlginiz için teşekkür ederim
10679 Dansele55

kişi bu mesajı beğendi.

Tasarım zekanın görünür halidir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al