wmaraci reklam

Yabancı Niche Siteler İçin Önerilerim

3 Mesajlar 646 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)

Niche siteler için öneriler

Makaleleri uzun tutun
:

Makalelerinizi translate ile spin yapmak yerine blackhatworld,fiverr,digitalpoint gibi forumlarda ucuz rakamlara çok uygun fiyata SEO uyumlu makale yazdırabilirsiniz.

Sosyal medyanın gücünü kullanın :

TR sitelerde ki gibi sosyal medyayı kullanmayı ihmal etmeyin aksine daha çok kullanın. Eğer siteniz ingilizceyse sosyal medyadan çok rahat hit çekebilirsiniz.

Yabancı backlinkleri unutmayın

Google için en etkili optimizelerden birisi Backlinktir. Niche site için yabancı backlink bulmak çok kolay. Fiverr , seoclerk gibi sitelerden 5-10$ arasına güzel backlink satın alıp sitenizi güçlendirebilirsiniz.

Kazanç sağlamak için alternatiflere yönelin

Çoğu kişi kazanç sağlamayı Adsense’den ibaret zannedip düşük TBM’lere çalışıyorlar. Bunun yerine Affilate çalışma sistemine göz atabilirsiniz. Ürün başına 5$ ‘dan kazanç elde edebilirsiniz. Bunun dışında örneğin giyim üzerine siteniz varsa giyim ticaret sitesi açarak kendi sitenize yönlendirme yapıp kazanç sağlayabilirsiniz.
Son olarak tanıtım yazısı , Footer link satışı yaparakta kazanç sağlayabilirsiniz.

Spyfu sitesini keşfedin

Siteniz için anahtar kelimeler, harcama, reklam metinlerini de kapsayan bir platformdur. Rakiplerinizi ve rekabeti ölçebileceğiniz mükemmel bir sistemdir. Herhangi bir sektöre girerken mutlaka bu siteyi kullanın.

Reddit , Altın madeni!

Reddit dünyanın en çok kullanılan forumudur. Her kitleden efsane aktif bir kitlesi vardır. Eğer doğru kullanırsanız forumda viral reklam ile çok fazla hit çekebilir ve doğal ziyaretçi kazanabilirsiniz.
TayfunGuler cansaridas

kişi bu mesajı beğendi.

prestij
wmaraci
reklam

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben türkçe niche site kurmak isitiyorum fakat internetteki konular tam olarak anlatmıyor.
Niche kelime nasıl olmalı?
Niche kelime nereden sorgulayabilliriz?
Vb sorular

A dan Z tükçe niche anlatan bir kaynak varsa özelden gönerebillirmisiniz.

Desvian Desvian SEO Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Çok başarılı ve açıklayıcı buldum, çok teşekkür ederiz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al