wmaraci reklam

Bu yazı sizce SEO`ya uygun mu?

10 Mesajlar 627 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Merhaba, yazı stilini değiştirip bir yazı yazdım sizce okuyucuya hitap eden bir yazı olmuş mu? SEO`ya uygun mu? Google`dan gelen birisi aradığını bulabilir mi?

https://www.mbahadir.com/2018/11/diyaliz-teknikeri-kimdir-nasl-olunur.html

wmaraci
reklam

oskan oskan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)
bence gayet güzel. temanızı da beğendim. son olarak yazı içi linkleme yapmanızı tavsiye ederim.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Muhammed SEO'ya uygun değil. SEO'ya uygun olması için; ''Diyaliz Teknikeri'' kelimesi adı altında türevlerini yani, en çok aranan kelimeleri bulacaksınız. Bulduğunuz en çok aranma hacmine sahip kelimeyi, ana anahtar, diğer türevleri ise yardımcı anahtar kelimeler olarak kullanacaksınız. Ardından, ana anahtar kelimesini ve yardımcı anahtar kelimeleri, makalenin ilk 100 kelimesinde geçireceksiniz. Hedeflediğiniz ana anahtar kelimeyi de, makalenin h başlıklarına serpiştireceksiniz. Dediğimi yaparsanız, sıralamada, Google dizinin de daha çabuk yer alır, hit kazanmaya başlarsınız.

NOT: Başlıkta ana anahtar kelimeyi geçirin.
NOT 2: Makaleye, hedeflediğiniz ana anahtar kelime ile başlayın ve botlara kelimeyi bildirmek için ''BOLD'' ibaresini kullanın.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
h1 h2 h4 diye gidiyor. h2 ye girmeden önce bir giriş atmalısınız direk h2 ile başlamayın derim. kullanıcı deneyimi olarak girer okurum kolay okunabilir.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

Muhammed SEO'ya uygun değil. SEO'ya uygun olması için; ''Diyaliz Teknikeri'' kelimesi adı altında türevlerini yani, en çok aranan kelimeleri bulacaksınız. Bulduğunuz en çok aranma hacmine sahip kelimeyi, ana anahtar, diğer türevleri ise yardımcı anahtar kelimeler olarak kullanacaksınız. Ardından, ana anahtar kelimesini ve yardımcı anahtar kelimeleri, makalenin ilk 100 kelimesinde geçireceksiniz. Hedeflediğiniz ana anahtar kelimeyi de, makalenin h başlıklarına serpiştireceksiniz. Dediğimi yaparsanız, sıralamada, Google dizinin de daha çabuk yer alır, hit kazanmaya başlarsınız.

NOT: Başlıkta ana anahtar kelimeyi geçirin.
NOT 2: Makaleye, hedeflediğiniz ana anahtar kelime ile başlayın ve botlara kelimeyi bildirmek için ''BOLD'' ibaresini kullanın.

Hocam aslında çok aranma hacmi yok. Aylık ortalama 1k diyebiliriz. Benim amacım böyle rekabet düşük az aranma hacmi olan yerlerde çıkmak yani bunun gibi 10larca içerik yapacağım.

Diyaliz Teknikeri kelimesini seçtim onunla başladım. Başlıkların hepsinde de geçiyor. Site içi linkleme ne kadar olmalı sizce? Birde ben "Diyaliz Teknikeri Maaşları" kelimesini seçsem anlam bozukluğu olacak makalede direk konuya girmek istemiyorum bunu nasıl halledebilirim?

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Muhammed Neden ilk ''Diyaliz Teknikeri Maaşları'nı'' ana anahtar kelime olarak seçiyorsunuz ki? Eğer, en çok aranma hacmine sahip kelime bu ise, diğer kelime ile değiştirebilirsiniz, bunda sıkıntı olmaz. İlk 100 kelimesinde, hedeflediğiniz anahtar kelimeleri geçirin yeter.

Site içi linklemeye gelecek olursak, içerik ile alakalı 7-8 linkleme yapabilirsiniz. Hatta mümkünse, site dışına linklemede yapın. Botlara, içeriğin kaliteli, doğru olduğu algısını verebilirsiniz.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

Muhammed Neden ilk ''Diyaliz Teknikeri Maaşları'nı'' ana anahtar kelime olarak seçiyorsunuz ki? Eğer, en çok aranma hacmine sahip kelime bu ise, diğer kelime ile değiştirebilirsiniz, bunda sıkıntı olmaz. İlk 100 kelimesinde, hedeflediğiniz anahtar kelimeleri geçirin yeter.

Site içi linklemeye gelecek olursak, içerik ile alakalı 7-8 linkleme yapabilirsiniz. Hatta mümkünse, site dışına linklemede yapın. Botlara, içeriğin kaliteli, doğru olduğu algısını verebilirsiniz.

Hocam peki dışa linklemeden bahsettiniz nereye yapabilirim?

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Muhammed Sitenizin sektörünü tam olarak bilmiyorum, yani konuya aşina değilim fakat, örneğin; dizi-film öneri siteniz var. Sitenize en yakın köklü, kült site olarak İMDB sayfasına veya Sinemalar'a link verebilirsiniz. Dışarıya link veriyorum diye korkmayın, emin olun, daha kaliteli bir içerik üretmiş olursunuz.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

91604 91604 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 7, (%100)
Diyaliz Teknikeri, diyaliz işini genel olarak yapan ve idare eden, hastalara her konuda yardımcı olan sağlık profesyonelidir.

Bu cümleyi okuduktan sonra mesela diyaliz nedir, ne işe yarar ve hangi hastalar diyalize bağlanır gibi sorular geliyor aklıma ama makale de cevap verilmemiş
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

dnapick adlı üyeden alıntı

Bu cümleyi okuduktan sonra mesela diyaliz nedir, ne işe yarar ve hangi hastalar diyalize bağlanır gibi sorular geliyor aklıma ama makale de cevap verilmemiş

Teşekkür ederim hocam önerinizi dikkate alacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al