wmaraci reklam

Yeni Site Ve Günlük Makale Hk.

8 Mesajlar 1.016 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Serguzest Serguzest Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 19 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Selamlar, 4000 adet makalem mevcut tamamı özgün vede akademik sayılır. Kadın üzerine hepsi tamamiyle, sizce günlük kaç adet makale atmam gerekir. En sağlıklısı ne olabilir acaba?

wmaraci
reklam

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)
Günlük 3 adet atarsanız 3 yıl içinde tüm makaleleriniz tükenir. ilk ay içerisinde günlük 5-10 adet atmanız. Diğer aylarda günlük 3-5 arası atmanız tavsiye olunur. Süreklilik önemlidir, çok olmasından değil az ve sürekli olursa daha verimli olur.

Sadece makale yazmakta yeterli olacağını sanmıyorum, bir yandan da düzenli olarak link inşası kurmalısını. Sosyal imleme vs. Bu ayarı tutturursanız 5 aya kadar güzel hit çekmeye başlarsınız.

Esenlikler
majorty

kişi bu mesajı beğendi.

icerikservisleri icerikservisleri Unique Content Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Article Writer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 17 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Günlük 15 makale girin, ortalama 8 ay boyunca sizi götürür. Makaleleri saat başı olacak şekilde ayarlayın. 15:34 - 16:05 gibi...

3. ayın sonunda hafif doğal backlink ve tanıtım çalışmalarına başlayın. Sosyal medya ile destekleyin... Bomba :)

"Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value."

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
satsanız 5 liradan 20 bin lira. siteden o kadar kazanır mı? ne kadar sürede kazanır?

bu da değerlendirilmeli.
ademgao

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Başlangıç için günlük bana kalırsa min 5 adet eklerseniz 30 Günde 150 adet içerik girmiş olursunuz. Sektörün Kadın fakat tam olarak nedir bilmiyorum ama genellikle siteler 3-6 ay'dan sonra kazandırmaya daha ilgi çekmeye başlar bana göre sebebi de içerik fazlalığıdır bana kalırsa 3-4 ay içerik girmeye devam et zaten elinde 4.000 adet makale varmış. 3-4 Ay içerik girdiğinde 450-600 arası sitende içerik olacak.

İçeriğin fazla ve ilgi içekici olursa eğer siteden hemen çıkma oranında her zaman düşük olacaktır. Bunu kesinlikle unutma. Ama sakın bir anda girme hocam örnek veriyorum altyapın muhtemelen Wordpressdir ( tahminim ) Mesela Sabah saat 09:00 1 adet 12:00 1 adet 15:00 1 adet gibi gibi zamanlara yayarak paylaşmanı tavsiye ederim.

Daha Sonra Girdiğin Makalelerin Altına Bir Önceki Yazımız diye eklemeler yap.

( içeriğin arttıktan sonra sitene hit kazandıktan sonra tavsiyem ise şudur günde 3-5 yerine ya hergün 1 adet içerik gir yada 2-3 günde 1 içerik gir. Çoğu kişi bu yöntem ile devam etmektedir. )

Hayırlı forumlar...

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

Serguzest Serguzest Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 19 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

SuatGülten adlı üyeden alıntı

Başlangıç için günlük bana kalırsa min 5 adet eklerseniz 30 Günde 150 adet içerik girmiş olursunuz. Sektörün Kadın fakat tam olarak nedir bilmiyorum ama genellikle siteler 3-6 ay'dan sonra kazandırmaya daha ilgi çekmeye başlar bana göre sebebi de içerik fazlalığıdır bana kalırsa 3-4 ay içerik girmeye devam et zaten elinde 4.000 adet makale varmış. 3-4 Ay içerik girdiğinde 450-600 arası sitende içerik olacak.

İçeriğin fazla ve ilgi içekici olursa eğer siteden hemen çıkma oranında her zaman düşük olacaktır. Bunu kesinlikle unutma. Ama sakın bir anda girme hocam örnek veriyorum altyapın muhtemelen Wordpressdir ( tahminim ) Mesela Sabah saat 09:00 1 adet 12:00 1 adet 15:00 1 adet gibi gibi zamanlara yayarak paylaşmanı tavsiye ederim.

Daha Sonra Girdiğin Makalelerin Altına Bir Önceki Yazımız diye eklemeler yap.

( içeriğin arttıktan sonra sitene hit kazandıktan sonra tavsiyem ise şudur günde 3-5 yerine ya hergün 1 adet içerik gir yada 2-3 günde 1 içerik gir. Çoğu kişi bu yöntem ile devam etmektedir. )

Hayırlı forumlar...

noop adlı üyeden alıntı

satsanız 5 liradan 20 bin lira. siteden o kadar kazanır mı? ne kadar sürede kazanır?

bu da değerlendirilmeli.

icerikservisleri adlı üyeden alıntı

Günlük 15 makale girin, ortalama 8 ay boyunca sizi götürür. Makaleleri saat başı olacak şekilde ayarlayın. 15:34 - 16:05 gibi...

3. ayın sonunda hafif doğal backlink ve tanıtım çalışmalarına başlayın. Sosyal medya ile destekleyin... Bomba :)

sergennaslan adlı üyeden alıntı

Günlük 3 adet atarsanız 3 yıl içinde tüm makaleleriniz tükenir. ilk ay içerisinde günlük 5-10 adet atmanız. Diğer aylarda günlük 3-5 arası atmanız tavsiye olunur. Süreklilik önemlidir, çok olmasından değil az ve sürekli olursa daha verimli olur.

Sadece makale yazmakta yeterli olacağını sanmıyorum, bir yandan da düzenli olarak link inşası kurmalısını. Sosyal imleme vs. Bu ayarı tutturursanız 5 aya kadar güzel hit çekmeye başlarsınız.

Esenlikler

Bilgiler için teşekkür ederim.

notumundunyasi notumundunyasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
SuatGülten icerikservisleri hocam neden makaleler saat başı yayınlanmalı konuyu açarsanız sevinirim ben rasgele paylasıyorum
SuatGulten

kişi bu mesajı beğendi.

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
notumundunyasi hocam şöyle açayım aslında ben 09:00 dediysem sen 09:06 da falan paylaşırsanız daha etkili olur. Google bot siteni daha çok ziyaret etme gereği duyar bana göre daha hızlı yükselme sağlarsınız. Mesela instagrama girin çok aktif bir sayfada 10 adet seri paylaşım yapın

1. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 10K
2. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 8k
3. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 9k
4. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 3k
5. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 1k
6. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 3.5k
7. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 588
8. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 3.5k
9. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 256
10. Paylaşım BEĞENİ SAYISI 2k

aradaki düzensizlikleri fark etmişsinizdir. ( K'nın açılı mesela 10k 10 bin kişi. )

Ama sayfa aktif istatisliklerde sayfanız en çok 12:18'de aktif oluyor siz 12:17 gibi paylaşırsanız asıl hitinize ulaşmış olursunuz. Fakat bu saatte çok aktif ben 5 tane atayım hem extra kazanç extra hit sağlayayım sitede kişide tutarım diye paylaşırsanız kimse o paylaşımı görmez ( kimseden kastım görmesi gereken kitlenin daha azını kastediyorum. )

İstersen whatsapp yaz 0537 668 12 95 yardımcı olayım.
notumundunyasi

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al