wmaraci reklam

yönetim paneli uzantısını hatası

4 Mesajlar 574 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

issystem issystem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek sistemci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 30 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Yönetim paneli uzantısını güvenlik amaçlı değiştirmek istiyorum. Bunun için 2 eklenti denedim. Localhost ile çalışırken, hosting üzerinde yükledikten sonra aşağıdaki hatayı veriyor. Mecburen wp-login ile bağlanmak zorunda kalıyorum şuan.

ALDIĞIM HATA ŞU:

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at root@localhost to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

wmaraci
reklam

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
.htaccess dosyasından kaynaklanabilir. Dosyayı silip test edin ya da yapılandırmasını değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

• Üyelik 12.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek sistemci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 30 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

alperi adlı üyeden alıntı

.htaccess dosyasından kaynaklanabilir. Dosyayı silip test edin ya da yapılandırmasını değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

hatta online ortamda menülerede tıklayıncada açılmıyor aynı hatayı veriyor.. ama localhostta böyle bir hata yok..

acaba bazı yerleri localhostta mı kaldı ya da hosting firmasının bir sınırlaması mı bu :S

• Üyelik 12.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek sistemci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 30 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

alperi adlı üyeden alıntı

kardeşim 500 kodlu hatalar için sıra sıra kontrol edilecek bir makale buldum. Adım adım kontrol ediyorken, seninde dedigin gibi .htaccess dosya bölümündeki adıma geldigimde sorun çözüldü :)

çözümü şu oldu: benim .htaccess dosyasının souna 1 koydum. Sonra yeni bir .htaccess dosyası yükledim. içeriğinide default .htaccess dosya koslarını yapıştırdım. Sorun düzeldi. Sanada çok teşekkür ederim :)

bahsettiğim makale adresi;
https://www.hostinger.web.tr/rehberler/wordpress-500-internal-server-error-cozumu#Secenek-2-8211htaccess-dosyasini-kontrol-etmek

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al