wmaraci reklam

Youtube Videolarını Siteye Ekleme ve Telif Hakkı

3 Mesajlar 2.609 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar benim merak ettiğim youtube videolarını sitelerimize eklemekteyiz. Bu konuda telif hakları sorun olabilmekte. Benim merak ettiğim youtube de yer alan videoların altında başka sitelere ekleye bilmek için iframe kodları yer almakta.

Peki, eğer bir video da telif hakkı var ise ve bu yayımlanamaz bir video ise bu kodu neden veriyor. Veriyor ise telif hakkı yok mudur? Özetle, youtube videolarını sitelerimize eklerken nasıl bir yol izlemeliyiz? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

Ulpianus Ulpianus Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 46 / 65
  • Ticaret 2, (%100)
Sayın imamet, sormak istediğiniz konularla ilgili forumumuzda arama yapmanız, beklemeden bilgiye ulaşmanız açısından faydalı olacak, ayrıca aynı konuların tekrar tekrar tartışılmaması için bize faydası olacaktır.
Bu açıdan, sorunuzun karşılığı buradaki konuda bulunmaktadır.
Ek bir sorunuz yok ise konuyu kitleyeceğim.

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Tabi ki kitleye bilirsiniz, bu konuya dikkat ederim. Ama şunu da bilmenizi isterim . Googlede biri youtube videolarının telif hakkı konusunda bilgi edinmek için örnek vermiş olduğunuz konuda ki gibi telif hakkı diye aratmaz. Nitekim ben aradığımda bulamadım. Fakat şimdi biri google de Youtube Videolarını Siteye Ekleme ve Telif Hakkı konusunda bir şey aradığında wm aracında ki bu konuya gelecektir. Bu ise wm aracı için faydalıdır. Fakat ben kendi düşüncenden ziyade sizin kini önemsiyorum ve bir daha bu tür konulara dikkat edeceğim. Saygılar.
AhmeTahAydin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al