wmaraci reklam

whmcsx 'ten tema alacaklar arkadaşlar

21 Mesajlar 5.868 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aktiftescil aktiftescil Founder, Ceo Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

ismail03 adlı üyeden alıntı

Konu kapanmadan Bu xone teması mobil uyumlu olmadığını alan biri söylesin :( zira mobilde sorun

Maalesef temalar mobil uyumlu değil..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aktif Tescil Bilişim Teknolojileri
wmaraci
reklam

PNETServers PNETServers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Teknolojileri
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

aktiftescil adlı üyeden alıntı

Maalesef temalar mobil uyumlu değil..

Merhabalar,

Siz önce bizden (ç)aldığınız mobil uyum kodlarını sitenizden kaldırınız :)

Bu kodlar sözleşmeli olarak simenty firmasına yaptırılmıştır isterseniz telif hakkı davasına başvuralım ?

Saygılarımızla.
PNET Bilişim Teknolojileri LTD ŞTİ.
Bayro

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

PNETServers adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Siz önce bizden (ç)aldığınız mobil uyum kodlarını sitenizden kaldırınız :)

Bu kodlar sözleşmeli olarak simenty firmasına yaptırılmıştır isterseniz telif hakkı davasına başvuralım ?

Saygılarımızla.
PNET Bilişim Teknolojileri LTD ŞTİ.

Merhaba
Şuanda Herhangi bir kod mevcut değil zaten önceden eklenmiş sonra telif hakkı nedeni ile kaldırılmıştı.

PNETServers PNETServers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Teknolojileri
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

aktiftescil adlı üyeden alıntı

Merhaba
Şuanda Herhangi bir kod mevcut değil zaten önceden eklenmiş sonra telif hakkı nedeni ile kaldırılmıştı.

Merhaba,

Daha yarım saat öncesine kadar kodlar vardı; konuya yazdıktan ve uyarı epostası attıktan sonra kaldırdığınız için teşekkürler.

http://i.hizliresim.com/jBmZMJ.png

Saygılarımızla.
PNET Bilişim Teknolojileri LTD.ŞTİ.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Rica ederim
Bilgi için ben teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
anlamadım temayı satın aldığınız yer mi kodları sildirdi şimdi? para verip üzerine hırsızlıkla mı suçlandınız? yoksa ikisi ayrı kişiler mi?

• Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

noop adlı üyeden alıntı

anlamadım temayı satın aldığınız yer mi kodları sildirdi şimdi? para verip üzerine hırsızlıkla mı suçlandınız? yoksa ikisi ayrı kişiler mi?

Konu farklı son 2 mesaj konuya dahil değildir.
İkisi ayrı kişilerdir mobil uyum kodları pnet e ait olduğu için kaldırıldı o konuda sıkıntı yok ama diğer konuda hala kararlıyım sadece bilgi amaçlı açılan bir konudur benim haricimde rastladığım 4-5 kişi daha gördüm belki daha fazlasıda vardır.

clayfinger clayfinger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%88)
bende lisans aldım ama tema bana göre berbat. sanırım herşeyi elle düzenlemek gerekiyor. iade isticem etmezse bankamı arayıp iptal edicem. bir çok düzeltme gerekiyor. alacak arkadaşlar bayağı uğraştıracak görünüyor. en iyisi default teması :)

Ek Olarak: ayrıca bir firma "iadesi yoktur, devir yapılmaz" gibi yazılar yazıyorsa kendi işini kendisinin de beğenmediğinden. çünkü insanlarında beğenmeyeceğini biliyor. beğenmeyeyince iade edecek! lafa gelince demo var diyor. sen demoda görsel sunuyorsun, başka ne veriyorsun insanlara. kullanımı nasıl kolay mı zormu büyük becerimi gerektiyor bilinmiyor. sitelerinde müşterisini korumaya yönelik bir tane yazı bulamazsınız. herşey olmarın yararına ve çıkarına. bir tane döküman yok. üye olman lazım diyor ulaşmak için. üye olmak için ürün alman gerekiyor. rezalet orada başlıyor zaten. güveniyorsun belki saklamıştır bir yerlere diye ama lisanslamayı anlatan bir pdf parçasından başka birşey yok. ticked atıyorum sanki müşteriyeyle konuşmuyor, o general biz eriyiz sanki. insan olanın biraz saygısı olur. yap al bak işini gelirse triplerindeler. ben türkiye dede bilişim işinde hizmet verdim. bunların sonu hep hüzünlü bitti. sorsan yüce varlıklar hiç birşey olamaz onlara.
her yerde lisansın kullananı yakarım şöyle yaparım diye yazmışlar. hiç birşeyciklerde olmuyor. kendi kullandıkları bilgisayarda herşey kaçak korsan ama kendi emeği olunca kullanamazsın. sen nasıl kullanıyorsan elin adamı bal gibi kullanır. kodun patenti olmaz. bu işi bilen avukatınız varsa sorun danışın.
biraz müşteri için çalışın. cebiniz için değil. özür dilemesini bilmeyen insanlar bunlar!
aktiftescil

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

clayfinger adlı üyeden alıntı

bende lisans aldım ama tema bana göre berbat. sanırım herşeyi elle düzenlemek gerekiyor. iade isticem etmezse bankamı arayıp iptal edicem. bir çok düzeltme gerekiyor. alacak arkadaşlar bayağı uğraştıracak görünüyor. en iyisi default teması :)

Ek Olarak: ayrıca bir firma "iadesi yoktur, devir yapılmaz" gibi yazılar yazıyorsa kendi işini kendisinin de beğenmediğinden. çünkü insanlarında beğenmeyeceğini biliyor. beğenmeyeyince iade edecek! lafa gelince demo var diyor. sen demoda görsel sunuyorsun, başka ne veriyorsun insanlara. kullanımı nasıl kolay mı zormu büyük becerimi gerektiyor bilinmiyor. sitelerinde müşterisini korumaya yönelik bir tane yazı bulamazsınız. herşey olmarın yararına ve çıkarına. bir tane döküman yok. üye olman lazım diyor ulaşmak için. üye olmak için ürün alman gerekiyor. rezalet orada başlıyor zaten. güveniyorsun belki saklamıştır bir yerlere diye ama lisanslamayı anlatan bir pdf parçasından başka birşey yok. ticked atıyorum sanki müşteriyeyle konuşmuyor, o general biz eriyiz sanki. insan olanın biraz saygısı olur. yap al bak işini gelirse triplerindeler. ben türkiye dede bilişim işinde hizmet verdim. bunların sonu hep hüzünlü bitti. sorsan yüce varlıklar hiç birşey olamaz onlara.
her yerde lisansın kullananı yakarım şöyle yaparım diye yazmışlar. hiç birşeyciklerde olmuyor. kendi kullandıkları bilgisayarda herşey kaçak korsan ama kendi emeği olunca kullanamazsın. sen nasıl kullanıyorsan elin adamı bal gibi kullanır. kodun patenti olmaz. bu işi bilen avukatınız varsa sorun danışın.
biraz müşteri için çalışın. cebiniz için değil. özür dilemesini bilmeyen insanlar bunlar!

Katılıyorum size gerçekten bir çok düzenlemesi olan bir tema
Baştan sıfır tema yapsak daha kolay olur bence
Lisans olayı da bazen sıkıntı olabiliyor
Bağlantı da yavaşlık olursa karşı sunucuda o zaman bekle de site yanıt versin
Ki kullanılan bütün herşey açık kaynak kodludur sadece biraz görsellik ve bütün kodların bi araya getirilmesiyle güzel sayılabilecek bir tema.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sevda Sevda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek Chief Executive Officer
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 48 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Yıl 2017'ye az kaldı.

Temaları Mobil Uyumlu Değil.
Destekleri Çok Yavaş.
Tehtitleri Çok Fazla.
Sıkıntıları Çok Büyük.
Artislik Diz Boyu.

Sanırsın, Dünya onların . !

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al