wmaraci reklam

Mikrofon sorunu (Windows 10)

2 Mesajlar 893 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hk1337 hk1337 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 48 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba, bilgisayarda sesim karşıya gitmiyor. Kayıt aygıtları kısmında ses dalgası da çıkmıyor. 2 farklı kulaklığın mikrofonuyla denedim olmadı. 3 farklı portu denedim yine olmadı (Kasanın arkasında ki, kasanın önünde ki ve harici ses kartı ile). Ayrıca kasanın arkasında ki mikrofon portunu ses çıkışı olarak değiştirip denedim kulaklıktan müzik vs. sesi geliyor yani portta sıkıntı yok gibi gözüküyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Ne denediysem olmadı yardım edebilecek biri olursa çok sevinirim. İyi sahurlar.

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
1. yöntem kulaklığı başka bir pc takın orda çalışıp çalışmadığını deneyin çalışıyorsa kulaklıkta sıkıntı yoktur bazen kulaklıklar sıkıntı çıkarıyor 2. ses driverınızı güncelleyip tekrar deneyin 3. nvidia bi ekran kartınız varsa bazen ses sürücüsüne etkisi oluyor çünkü yüklemelerinde ses sürücüsüne program yüklemesi var bi ekran kartı driverınızı güncelleyin amd de böyle bir şey var mı bilmiyorum 4.baktınız hiç olmuyor ses sürücünüzü kaldırın microsoft yüklesin fakat kalite baya düşer ama çalışacaktır 5. yeni bir mikrofon alın bazen sorun çıkarttığı için mikrofon kısımları çalışmıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al