wmaraci reklam

Windows10 hiçbir şekilde format atılmama?

4 Mesajlar 1.027 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

grayzbey grayzbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sorunum başlıkta da yazdığı gibi hiçbir şekilde bilgisayarıma format atamıyorum resimdeki mavi alandaki iki seçenekte de hiçbir şekilde olmuyor bekleyiniz tarzında mesaj saatlerce ekranda öylece duruyor gelişmiş başlangıç dan denediğimde orda da başarısız sonuç alıyorum bunlar haricinde flash belleğimden w10 format dosyalarını denediğimde onlarda da aynı olumsuz sonucu alıyorum aynı flash bellekte daha önce formatımı atmıştım.. Kısacası her şekilde başarısız format işlemi oluyor iki gündür bununla uğraşıyorum bir türlü halledemedim.. Yardımcı olursanız çok sevinirim

wmaraci
reklam

alicangrafik alicangrafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 122 / 100
  • Ticaret 3, (%100)
Geçenlerde aynı şey benimde başıma geldi, daha önce sistem yüklemesi v.s yapabiliyordum. Ya da sıfırladan sıfırlıyordum. O seçenekler le de yapamadım. Usb bellekle de denedim olmadı. Öncesinde ekran kartı driverını güncellemiştim. Büyük ihtimalle ondan oldu. Sisteminizde driverboster v.s kullaıyorsanız da olabilir. Çözüm cd'den temiz format.

furkannn furkannn IGBayim.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 47 / 78
  • Ticaret 7, (%100)
USB ile format atarken karşılaştığınız sorun nedir?

ersingo ersingo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 53 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
bios a girip uefi ayarlarını kontrol edin lütfen. ayrıca yeni bioslarda güvenlik sekmeleri var. formata engel oluyor. bunu recovery yapabilmeniz için yapıyorlar. sıfırdan kurulum yapmak istiyorsan önce bios ayarlarını iyice bir karıştır.

bir şey bulamazsan hdd çıkart makineden başka bilgisayara bağlayıp bütün bölümleri silip makineye tekrar takın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al