wmaraci reklam

E-Ticaret Kategorilerindeki Fiyatlarda Alt Limit Belirlensin mi?

174 Mesajlar 24.656 Okunma
wmaraci reklam

sosyotrolog sosyotrolog WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 09.10.2016
    • Yaş/Cinsiyet 30 / K
    • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad A** D**
    • Mesajlar 110
    • Beğeniler 100 / 24
    • Ticaret 54, (%100)
    Olsa da olmasa da, PM ya da Skype ile zaten her türlü fiyat kırılmaları yapılıyor.
    Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
    reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
    • Üyelik 29.11.2015
    • Yaş/Cinsiyet 46 / E
    • Meslek serbest
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** T**
    • Mesajlar 2184
    • Beğeniler 715 / 772
    • Ticaret 32, (%100)
    Mutlaka olması gereken bir durum. Destekliyorum...

RealDeCobray RealDeCobray WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 15.04.2015
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Webmaster, Makine Müh.
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad G** G**
    • Mesajlar 188
    • Beğeniler 8 / 19
    • Ticaret 29, (%100)
    10 liraya backlink verenler var sektörü öldürmek dediğimiz olay yaşanıyor alt limit olmalı

Seokent Seokent WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.08.2016
    • Yaş/Cinsiyet 23 / E
    • Meslek -
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad E** Y**
    • Mesajlar 227
    • Beğeniler 74 / 63
    • Ticaret 2, (%100)
    Belirlenmelidir.

wmaraci

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
    • Üyelik 26.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Makine Mühendisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad K** D**
    • Mesajlar 1310
    • Beğeniler 188 / 247
    • Ticaret 162, (%100)

MertTpz adlı üyeden alıntı

Eflaki hocam bazı arkadaşlarımız konu açıp 10tl ile başlayan fiyatlara işleri yaparken aynı işin ederi olan tutarı biz kendi konumuzda belirttiğimizde ne yazık ki negatif dönüş oluyor. Bunu aşmak aslında çok basit. Referans sınırı olarak isteyenler 5 kişiye kadar referans gösterip yapabilsin. Yardım isteyenlere ise zaten fiyat konusunda eğer ciddi problemler yaşıyorsa yine yardımcı olsunlar, bizde oluyoruz. Fakat ne yazık ki doğrudan açılan ticaret başlığında 10TL'ye logo yapıyoruz demek olmuyor :( Hem alt sınır getirilirse bizde düşürmek zorunda olduğumuz fiyatlarımızı revize etmiş olur, emeğimizin karşılığını alırız görüşündeyim.

Umarım hayırlı olan sonuç çıkar.

Haklısınız, zaten o nedenle ben de destekliyorum ama Emlakçı durumu gibi alıcı - satıcı arasında anlaşıp özelden fiyat belirleyebilir. Bunu da engellemek lazım. Bunun için en kesin çözüm de katı kural olur diye düşünüyorum. Atıyorum news kayıtı tanıtım yazılarında en az 10 tl olma sınırı gelsin, 10 tl altına satan ve alan kişilere 1 hafta uzakalaştırma verilebilir. Yönetimin bu işi çözeceğini düşünüyorum. Umarum herkes için hayırlı olur.
    MertTpz

kişi bu mesajı beğendi.

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad H** A**
    • Mesajlar 2438
    • Beğeniler 24 / 701
    • Ticaret 8, (%100)
    bence olmalı :)

Asus Asus WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 10.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Ögrenci
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 290
    • Beğeniler 61 / 40
    • Ticaret 2, (%100)
    Uzun zamandırlı olması gerektiği birşey inş olur çünkü 3-5 TL kazanıyım diye sektörü batırmak isteyenlerden dolayı gelmesi çok iyi olacaktır

Barun Barun 1910 Kullanıcı
    • Üyelik 17.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Radyasyon
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 1639
    • Beğeniler 157 / 233
    • Ticaret 8, (%100)
    Bence olmalı önüne gelen makale yazmaya başladı

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
    • Üyelik 14.11.2013
    • Yaş/Cinsiyet 40 / E
    • Meslek Web/Seo/ARGE
    • Konum Hatay
    • Ad Soyad O** C**
    • Mesajlar 2585
    • Beğeniler 758 / 758
    • Ticaret 15, (%93)
    kesinlikle olmalı :)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
    • Üyelik 07.07.2013
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Psikolojik Danışman
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad E** E**
    • Mesajlar 276
    • Beğeniler 88 / 58
    • Ticaret 15, (%100)
    Hocam alt limit olmalı bence. Hangi alanda ne kadar olur çok bilemiyorum ama, kendi ilgilendiğim makale alanında alt limitin 1.25'in altında olmasına şahsen karşıyım. Evet, makale yazarlarının büyük bölümü sağdan soldan makaleleri değiştirerek özgün makale diye satıyorlar. Ama gerçekten kaliteli makale yazan insanlar bu durumda mağdur oluyor. Alt limit biraz daha yüksek olursa, hem makale alıcıları, hem makale satıcıları kazanacaktır. 0.75 kuruşa, 1 TL'ye makale satın alanlar, zaten çok fazla para vermedim düşüncesi ile gelen kalitesiz makalelere rıza gösteriyorlar. Böyle olursa makale yazarları da, daha kaliteli işler çıkarmak zorunda kalacaktır ve her önüne gelen ben makale yazarıyım diye piyasaya çıkmayacaktır. Binbir emekle bir yerlere gelmesi için çalıştığınız sitelerinizin, sadece içerik girilmiş olması düşüncesi ile, bir anlam bütünlüğü olmayan, kelimelerin yerlerinin değişmiş olması dışında başka bir özgünlüğe sahip olmayan, kalitesiz kelimeler yığınına dönüşmesine lütfen izin vermeyin.

Alt limit olursa ve bu alt limit çok da düşük olmazsa bu işten kısa vadede makale satıcıları, uzun vadede de site sahipleri fayda görecektir.

Not: Herkesin her konuda makale yazabiliyor oluşuna da hayranım. Nasıl bir yetenektir ki bu her alanda uzman arkadaşlarımız var. Kendilerini tebrik ediyorum ve bir maşaallah çekiyorum. Makale yazmak, uzmanlık isteyen bir iştir. Herkes, uzmanı olduğu ve ilgi duyduğu alanlarda makale yazarsa, makaleler daha kaliteli olacaktır. Daha fazla iş almak için her alanda makale yazmak, uzun vadede hem size, hem de site sahibine kaybettirecektir.

Ayrıca, sitemde (www.songemi.net) yer alan makaleleri kendim yazıyorum ve her bir makale için en az 1 saatimi harcıyorum ki, bu 300-400 kelimelik kısa makaleler için harcadığım zaman. 1 saatte 20 makale yazanlara da ayrıca hayranlık duyuyorum.

Bunlar benim fikirlerim. Her fikre de çok büyük saygı duyduğumu belirtmek istiyorum.

Herkese, bol kazançlar, iyi çalışmalar diliyorum ...

wmaraci
    Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al