wmaraci reklam

Wmaracı İçin Fark Yaratacak Bir Yenilik Önerisi

12 Mesajlar 2.202 Okunma
wmaraci reklam

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba değerli wmaracı sakinleri.

Bugünkü blog yazım adlı başlığı sanırım bir çoğumuz biliyor.

https://wmaraci.com/forum/blogcular-genel/bugunku-blog-yazim-460943-234.html

Bu başlık tabi ki güzel bir niyetle, etkileşimi arttırmak için açılmış. Başlığı açan arkadaşa da ayrıca teşekkür ediyorum.

Ancak şundan da eminim ki; ilk bir kaç sayfadaki konular artık eskisi kadar ziyaret almıyordur.

Ben de bunu daha farklı bir düzeye getirmek adına wmaracı için şöyle bir öneride bulunmak istedim. (Hatta bunu kendi blog sayfamda yapmayı da düşündüm açıkçası)

Şimdi gözünüzün önünde bloglardan yeni yazılar diye özel bir panel olduğunu düşünün. (Wmaracının seçmiş olduğu bloglardan oluşan bir panel)

Seçme diyorum çünkü blogunu yeni açıp, iki yazı ekleyerek bu gruba dahil olmak isteyenler de olacaktır. Bu yüzden belirli kriterle (örneğin en az 100 yazısı bulunan bloglar) olarak listeyi oluşturması en mantıklısı.

Daha sonra bu sayfayı yani bloglardan yeni yazılar sayfasını, yine kendi seçmiş olduğu bloglar dahilinde otomatik rss ile yayınlayacak. (Sadece en son yazısı tabi) Hatta her blogun sadece 1 yazısı olacak şekilde.

Böylelikle gün içinde wmaracında gezinen kişiler, bu panele girdiği zaman, kim en son neler paylaşmış görebilecek.

Bence tüm üyelerin işine yarayabilecek ve wmaracında fark yaratacak mükemmel bir uygulama olur bu. (Ben gerçekten inananarak yazıyorum bunu)

Wmaracına ise şöyle bir getirisi olabilir bu durumun, en az 3 blog için en üst sırada ücretli olarak kalmasını sağlayabilir. (1 haftalık, 2 haftalık vs.)

Konuyla ilgili lütfen fikirlerinizi yazın arkadaşlar. Yazın ki eksiklerimizi görebilelim, olur mu olmaz mı, olursa nasıl olur diye tartışalım.

Sevgiler, selamlar.
Tanercihann Muhammedchan sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Katılıyorum. Mantıklı bir öneri olmuş.
ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Bugünkü Blog Yazım, bloglardan yeni yazılar vs. bir süre sonra alan adını da wmaraci.spam olarak yapılırsa süper olur:) benim tavsiyem, bu tarz konular çok öne çıkmamalı, kalitesiz bir görüntü oluşturuyor tabii ziyaretçi kazanmak için süper bir yöntem ama getirisi kadar götürüsü de var.
ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Gayet güzel bir öneri
ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)

nigne2011 adlı üyeden alıntı

Bugünkü Blog Yazım, bloglardan yeni yazılar vs. bir süre sonra alan adını da wmaraci.spam olarak yapılırsa süper olur:) benim tavsiyem, bu tarz konular çok öne çıkmamalı, kalitesiz bir görüntü oluşturuyor tabii ziyaretçi kazanmak için süper bir yöntem ama getirisi kadar götürüsü de var.

Hocam spam konusunu ben de düşündüm. Ama burası bir forum ve her gün yüzlerce konuya iç-dış link ekleniyor. Yani zararı olacağını düşünmüyorum.

Yine de önlem amacıyla listeye sadece 100 blog yazısı eklenebilir. Eklenen her bir yazı için de 24 saat süre tanınabilir.

Ama yine de bunu yazmanız iyi oldu. Şu anda zaten olursa nasıl olur şeklinde tartışmak için açtım konuyu.

slmmrb12 slmmrb12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek üniversiteli
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 782
  • Beğeniler 157 / 158
  • Ticaret 13, (%100)
admin cgrclk sizler ne düşünüyorsunuz değerli yöneticilerimiz ?

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Çok fazla suistimal edilir. Forum üzerinden kontrollü olarak gitmesi daha iyi olacaktır.

Ahmet Eski konuyu kilitleyip yeni bir konu mu açsak? Daha güncel olmuş olur.
Ahmet ASametYildirim Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
admin

Hocam lütfen bu kadar peşin hükümlü olmayın. Bir şeyi denemeden nasıl sonuçlar getireceğini kestiremeyiz. Suistimal hangi konularda olabilir mesela?

Blog yazarları, site sahipleri wmaracında sıralamaya girmek için her gün deli gibi içerik mi yazacaklar? Hiç sanmıyorum. Çünkü adam akıllı sağlam içerik üretmek, bazen iki üç gün, bazen de bir haftayı alabiliyor.

Ayrıca önerimde de belirttiğim gibi, sadece seçilmiş blogların yer alması (yani bu işin bilen eski ve köklü bloglardan bahsediyorum) listede yer aldıktan sonra blog yazısının 24 saat sonra listeden kaldırılması, her blogun sadece son yazısının olması gibi filtreler uygulanırsa, suistimal edilecek pek bir şey kalmaz diye düşünüyorum.

Erhanyavuz91 Erhanyavuz91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)
Bence otomatik paylasmak yerine basvuru paneli yapılır. Hergün istekli blog sahipleri seçtiği konuları panelden iletirler. İlgili bölüm yöneticisi bu başlıklardan 5 tanesini seçer ve öne cıkarır.
Bu şekilde suistimal ihtimali ortadan kalkar.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Erhanyavuz91 adlı üyeden alıntı

Bence otomatik paylasmak yerine basvuru paneli yapılır. Hergün istekli blog sahipleri seçtiği konuları panelden iletirler. İlgili bölüm yöneticisi bu başlıklardan 5 tanesini seçer ve öne cıkarır.
Bu şekilde suistimal ihtimali ortadan kalkar.

+1 :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al