wmaraci reklam

Wordpress Woocommerce e-fatura sistemi kurulumu

4 Mesajlar 2.218 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

piresat piresat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Asistanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Buraya yazmadan önce bir araştırma yaptım fakat ne yazık ki net, fayfalı bir bilgiye ulaşamadım. Bu konunun da başkalarına fayda sağlaması açısından genel olarak açıkça sorularımı izah edicem.

woocommerce altyapılı bir eticaret sitesi kurucam. fatura ile ilgili sorunum şu;
1) Alışveriş yapan müşterilerime anında e-fatura kesip mail yoluyla da o e-faturayı müşterilere göndermek istiyorum. Aynı zamanda da kendim e-faturaları barındırmak, yazdırmak istiyorum. Hangi işlemleri yapmalıyım.

şimdi buradaki işleyiş sürecini göz önüne alalım;
-alışveriş yapıldığı an faturanın kesilmesi
-müşteriye faturanın gönderilmesi sistemi
-faturanın mağaza sahibine aktarılması ve barındırılması (yani sistemde saklanması)
-resmi olarak faturalandırma işleri (maliye bakanlığının verdiği fatura no yazılması vb)

Yukarıda belirttiğim işleri nasıl çözebilirim acaba? Mesela iyzico, pay-u gibi sistemler işimi kolaylaştırır mı? önerilerinizi, tecrübelerinizi paylaşmanız ricasıyla. Umarım herkese faydalı olur. Şimdiden teşekkürler.

e- fatura için http://www.efatura.gov.tr/dosyalar/efaturabasvuru/E-FaturaUygulamasiBasvuruRehberiveKilavuzu.pdf adresinde bir başvuru rehberi var bu arada.

wmaraci
reklam

criminal1 criminal1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Paraşüt gibi sistemler sanırım bu iş için ideal.

23 Design Studio (E-Ticaret | Kurumsal Web Sitesi | Grafik Tasarım | WP) https:// gurselcetin .com

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Woocommerce ile iyi bir e-ticaret sağlıklı olmuyor malesef ki eklemek istediğiniz her modül için ya gerekli bilgilere sahip olmanız gerekmekte ya da iyi bir yazılımcıyla çalışmanız gerekmektedir. Yine de iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim bu konuyla ilgili

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
Konu 2017 yılında açılmış halen düzgün bir sistem bulunmuyor maalesef. Paraşüt üzerinden bir entegrasyon firması ile çalışmak gerekiyor. Yıllık 350 TL gibi bir fiyatı var. Yok mu bunun daha hesaplısı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al