Merhabalar anahtar teslim dizi/film/blog ve e-ticaret sitesi yapıyorum.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dizi sitesini herşey dahil kuruyorum fiyat=> 400 TL + 4 adet istediğiniz diziler sezonlar dahil+ isteğe bağlı geri kalan dizi sezon başı 5 tl + 3 aylık 55 tllik dizi/film/haber/oyuncu süperbot v2 hediye olarak site ile birlikte teslim edilecektir. özel tema ile
Örnek: Ekstra dizi ekletmek isterseniz Lucifer dizisi komple 1.sezon eklemesi 5 tl 2 sezon ise 5 tl şeklinde yani sezon başı 5 tl.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Film sitesini herşey dahil kuruyorum fiyat=> 400 TL + 100 adet istediğinz filmler + isteğe bağlı geri kalan film başı 0,50 kuruş + 3 aylık 55 tllik dizi/film/haber/oyuncu süperbot v2 hediye olarak site ile birlikte teslim edilecektir. özel tema ile
Film sitesini herşey dahil kuruyorum fiyat=> 800 TL + 100 adet istediğinz filmler + isteğe bağlı geri kalan film başı 0,50 kuruş + 3 aylık 55 tllik süperbot v2 hediye olarak site ile birlikte teslim edilecektir. İstediğiniz tema ile
Blog sitesi herşey dahil kuruyorum fiyat=> 800 TL + 10 adet blog kategorilerine makale girişi + isteğe bağlı geri kalan makale 100 kelime 2 tl den giriş şeklinde site istediğiniz tema ile teslim edilecektir.
E-Ticaret sitesi herşey dahil kuruyorum fiyat=> 800 TL + 10 adet ürün giriş + isteğe bağlı geri kalan ürün girişi adet başı 1 tl den site istediğiniz tema ile teslim edilecektir.
İLETİŞİM SKYPE ozgurarslan60
ÖDEME ENPARA
ÖNCE ÖDEME SONRA İŞ ŞEKLİNDE ALAN ADI/HOSTİNG SİZE AİT