wmaraci reklam

⚡ Anahtar Teslim Lisanslı Site Blog - Kurumsal - E-Ticaret Uygun Fiyatlar 7/24 Canlı Destek ⚡

3 Mesajlar 1.079 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

darkazov darkazov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

[CENTER]

Lütfen Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

[/CENTER]

*** REFERANSLARIM

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Aldığım siteleri ve memnuniyetimi buradan yazacağımı söylemiştim ilk sitemi teslim aldım

Ne yazılır bilmiyorum, bu fiyata bu özende site varsa zaten oradan alın. Ama benim önerim sadece bu adres, sadece @darkazov; çok çok memnunum. A+++

Emeğine sağlık kardeşim, hayırlı satışların olsun.

İkinci sitemide teslim alınca onu da buradan belirteceğim.

Evettt ikinci siteyi de aynı gün içinde aynı güzellikte aldım A+++++

zipoyun adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı, arkadaş çok ilgilendi sağolsun her sorumda yardımcı oldu teşekkürler. Bol kazançlar dilerim.

burhanua adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı. Kaliteli bir iş, sorularıma yılmadan cevap verdi. Satış sonrası desteği devam ediyor.+++

mbm adlı üyeden alıntı

Hızlı ve sorunsuz şekilde satın alma süreci tamamlandı, teşekkürler.

RRosary adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı, dediklerini bir bir istediğimiz şekilde yaptı. Böyle kaliteli arkadaşların forumda olması çok hoşuma gidiyor Teşekkür ederim

Ordinary adlı üyeden alıntı

10 adet makale girişi ve siteyi yaptı anahtar teslim etti. Teşekkürler ilgili bir arkadaş

ozancomez adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı.Çok kaliteli iş ve güvenilir birisi.A+++ REF.

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Hazır site alındı, bu kaliteye, bu fiyata, sanırım ben 2 günde bir domain buldukça, site almaya devam edeceğim. Herkese önerimdir.

Hodari adlı üyeden alıntı

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için teşekkür ederim. İlgi ve alaka üst düzeyde...

mbm adlı üyeden alıntı

Yemek bloğu alındı, hızlı ve sorunsuz ticaret için teşekkürler...

mertcanyce adlı üyeden alıntı

Hizmet Alındı, arkadaş çok ilgili bütün sorularıma bıkmadan cevap verdi A++ herkese tavsiye ediyorum.

oguz6002 adlı üyeden alıntı

Arkadaş Wordpress siteme AMP kurulumu yaptı. Gayet ilgili bir şekilde sorularıma yanıt verdi. Teşekkür ederim.

fatihodaci adlı üyeden alıntı

1 adet site için kurulum yaptı. Çok memnun kaldım sağolsun

cngn adlı üyeden alıntı

Site beklediğimden hızlı hazır oldu harika iş çıkardı arkadaşımız ellerin dert görmesin hocam

veotre adlı üyeden alıntı

2 adet site için 2 tema alındı 2 tane de logo yaptırıldı. Çok ilgili bir arkadaş. Teşekkür ederim kendisine.

aitsizbiri adlı üyeden alıntı

Site kurulum hizmeti satın alınmıştır başarılı ve guvenilir bir arkadaştır.Tavsiye ederim

Etkenblog adlı üyeden alıntı

Sağlık sitesi yaptırıldı. Akşam 11'de sipariş vermeme rağmen hiç bekletmeden 20dk içinde teslim etti. Sorularıma da bıkmadan usanmadan yanıt verdi teşekkür ediyorum oldukça ilgili , tavsiye ederim.

FBerkayBahceci adlı üyeden alıntı

Kendisinden hizmet satın aldım, çok hızlı ve anlayışlı birisi. Teşekkürler.

Anilkaya41 adlı üyeden alıntı

Hizmet satın alındı gün içinde hızlı teslimat yapıldı teşekkürler

Optical adlı üyeden alıntı

Site kurulum hizmeti alınmıştır başarılı, özverili, ilgili ve güvenilir bir arkadaştır teşekkürler herkese tavsiye ederim.

BaRBaRYaN adlı üyeden alıntı

@darkazov; ellerine sağlık.

arkadaş gayet hızlı ve düzenli bir şekilde aldığı işi teslim ediyor.

wordpress anahtar teslim hizmet alındı

minidora adlı üyeden alıntı

Hizmet istenenden fazlası ile alındı. Gerçekten ilgili ve kesinlikle yardımsever. Web sitesini tam olarak hayal ettiğim gibi oluşturduk. Aklınızda ne varsa size yardımcı olacağına eminim. Sinirlenmiyor, terslemiyor, yardım ediyor ve fikir veriyor. Sonraki projelerimde de çalışacağız inşallah.

EquinoX adlı üyeden alıntı

İlgili hizmetler sorunsuz alındı. Sorulan tüm soruları cevaplı arkadaş eline sağlık.

kaytanbiyikli adlı üyeden alıntı

Hocam çok ilgili sağolsun ekstra isteklerimi de yaptı ayrıca anlattı da. Aklımda 2 3 domain daha var onları da yakalarsam daha çok çalışacağız inşallah. Eline sağlık hocam.

zipoyun adlı üyeden alıntı

Arkadaşa çalışmadan sonrada tüm sorunlarımda yardımcı oldu hizmetim bitti işimiz bitti anlaşayı yok teşekkürler

BesiktasliCocuk adlı üyeden alıntı

Sorunsuz şekilde hizmet alındı, gerçekten çok ilgili.

Teşekkür ederim.

SEO_WatchDog adlı üyeden alıntı

Arkadaş çok ilgili bütün sorularıma her konuda destek oldu iyi ki tanımışım seni hocam herkese tavsiye ediyorum.

ileriBilisim adlı üyeden alıntı

hizmet alındı hızlı güvenilir ve ilgili bir arkadaş hız sorunumuda tavsiyeleri ile çözdü sağolsun

kuzeyy adlı üyeden alıntı

1 Adet Lisanslı Tema Alındı. Çok ilgili. İş Bittikten sonra da her soruma cevap verdi. Kendilerine Teşekkür ederim. Herkese Tavsiye Ederim..

cngn adlı üyeden alıntı

An itibariyle çalışmaya başladık gerçekten çok beyefendi birisi iş yapmaktan kesinlikle çekinmeyin aklınızda en ufak soru işareti bile bırakmayan kibar işinde profösyonel bir arkadaşımız. Teşekkür ediyorum yaptığınız her iş için harcağınız emeğe. Fiyat ve yapılan iş gerçekten muazzam.

@darkazov; hocamla bir süredir çalışıyoruz. Kendisinden ve sunduğu hizmetlerden çok memnunum. Destek konusunda da çok iyi. Düşünmeden çalışın.

Tutsela adlı üyeden alıntı

Çalışma bitmiştir çok tesekkur ederim allah razı olsun.

shey42 adlı üyeden alıntı

amp işim vardı arkadaşın ayarladığı amp ile sorunlarımı hallettim tşk ediyorum

Dreko adlı üyeden alıntı

Çalışma kısa sürede teslim alınmıştır, kurulumunu gerçekleştirdiği Publisher teması gerçekten çok kaliteli.Tema kapalı kutu sistem olmasına rağmen, herhangi bir değişiklik veya ekleme yapılması gereken yerde ayarlar elinizin altında.Kullanıcıyı mağdur etmeyecek şekilde nizami girişler yapılmış.Kodlarla boğuşma derdi yok.Sıkılmadan her soruya ve ihtiyaca cevap verdiği için teşekkürlerimi sunuyorum...

SemihCAN adlı üyeden alıntı

hizmet alındı. herkese tavsiye ederim. çok ilgili ve sorumluluk sahibi bir arkadaş.

elzemi adlı üyeden alıntı

Tema yaptırıldı. Emeğine sağlık

Devamlı olarak çalıştığım bir arkadaş, tavsiye ediyorum. ��

blackblade32 adlı üyeden alıntı

işini a kalite yapan bır arkadas ile çalışmanın verdıgı guven ıle yazıyorum bu kadar ılgılı ve alakalı bır ınsanla daha once calısmamıstım hayal edılen ıle yapılan arasında fark var hayal ettıgımden bıle guzel bır sıte teslım ettı ellerıne kollarına saglık.

tevfikaltin adlı üyeden alıntı

1 adet site tema kurulumu yapıldı.güzel oldu.

uzay adlı üyeden alıntı

Tema kurulum hizmeti aldım ve memnun kaldım. İlgisinden ötürü teşekkür ederim.

emrettin adlı üyeden alıntı

@darkazov; Hocam işinin ehlidir , kesinlikle uygun fiyata iyi iş arayanlara tavsiye ederim .

emrettin adlı üyeden alıntı

Saolsun çalışmayı bir türlü bırakamıyorum kendisi ile @darkazov; hocam siteyi ekstra olarak tamamen Türkçe hale getirdi , detaylı olarak istediğim her şeyi yaptı . Ayrıca benim yapmam gereken şeyleri de tek tek nasıl yapacağımı anlattı kral adam tekrardan teşekkürler

agresifsef adlı üyeden alıntı

silver paket alındı.

enesboz adlı üyeden alıntı

Tahminimden daha hızlı oldu gerçekten her şey için teşekkürler.

trkral42 adlı üyeden alıntı

1 adet site tema ve kurulumu yaptırıldı. hızlı bir şekilde hayırlı işler dilerim

Nickariyor adlı üyeden alıntı

Silver paket alındı. Çok anlayışlı bir satıcı daha sonra oluşabilecek sorunlar için iletişime geçebileceğimi söyledi.

Baris adlı üyeden alıntı

İlgili ve bilgilendirici kafanıza takılan her konuda soru sorun. Hızlı kurulum . Tavsiye ederim

artikodijital adlı üyeden alıntı

Bir saat içerisinde tüm ayaları yaparak teslim etti siteyi çok teşekkürler.

arifbuba55 adlı üyeden alıntı

teknoloji sitesi için çalışmaya başlanıldı işin sonunu merak ediyorum
45 dakikada tüm kurulumları optimizasyonu logoyu yaptı. GTMetrix sonuçları mükemmel derece nerdeyse son hızda. Kesinlikle öneriyorum eklentileri vs herseyiyle halletti hocam. Bütçe dostu sermayesi olmayan öğrencilerde bu hocama tüm kurulumları-optimizasyonu yaptırarak projelerine korkmadan düşük bütçeylede başlayabilir Öneriyorum ++A

serdar42m adlı üyeden alıntı

hizmet alındı. herkese tavsiye ederim

NymO adlı üyeden alıntı

İş verildi ve sorunsuz hızlı teslimat yapıldı. Teşekkürler.

onurcanince adlı üyeden alıntı

Wordpress Tema ve Kurulum Hizmeti Alındı

Wordpress konusunda Deneyimli Birisi

Bütün İsteklerimi Detaylıca Eksiksiz Gerçekleştirdi

Güvenle Çalışabilirsiniz

@darkazov;

CARSI adlı üyeden alıntı

Benim için çok iyi bir deneyim oldu kendisine çok teşekkür ederim. Hatta bir hatada tekrar kurulumu göze alarak yardımcı oldu. Yaptıgı iş ve satış sonrası hizmeti ile benden 100 puan ��

Rayna adlı üyeden alıntı

Sitelerimizden birisi için wordpress kurulum ve gerekli ayarlar yaptırıldı. Teşekkür ederiz

ChuckBartowsKi adlı üyeden alıntı

Hocam sağolsun bizimle elinden geldiğince ilgilendi hala da ilgilenmeye devam ediyor anahtar teslim blog sitesi yaptırıldı hızlı ve kaliteli oldu teşekkürler tekrardan.

Alperen66 adlı üyeden alıntı

Wordpress teması alındı ve kurulum yaptı hızlı ve güvenilir birisidir

hrnskmn adlı üyeden alıntı

Kaliteli, uygun fiyat ve guvenilir ����

PartusYusuf adlı üyeden alıntı

Anahtar teslim blog hizmeti alındı hocama hızlı teslimatından güçlü iletişiminden ve her türlü desteği muhabbetinden teşekkür ediyorum umarım çokça çalışırız

İyi forumlar

paranovastudio adlı üyeden alıntı

Wordpress tema siparişini aldı, kendi sitesi gibi entegre edip sağ olsun teslim etti. Hem ilgili hem kibar hem de işini seven birisi. Buradan da kendisine teşekkür ederim, güvenebilirsiniz arkadaşa her işinizde

konuralppolat2 adlı üyeden alıntı

anahtar teslim site yaptırıldı, ödemeyi 1 gün geç gönderdim ama sorun etmedi ilgili bir arkadaş. Başarılar dilerim

wmaraci
reklam

darkazov darkazov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Anahtar teslim site satışlarımız son hızıyla devam ediyor.

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)
Website kurmak için çok bir bilginiz yoksa sizin için en uygun fiyata bu işe halledebilecek bir insan. Hayırlı satışlar

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al