wmaraci reklam

KAMPANYALI Anahtar Teslim Websitesi - Envato Üyeliğimle Orijinal Tema/Eklenti + Adınıza e-Fatura

3 Mesajlar 1.402 Okunma
wmaraci reklam

Empat Empat Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Development
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 4, (%75)

[COLOR=#2969B0]Ne Yapıyorsun?[/COLOR]
[COLOR=#553982]Hayalinizdeki websitesini WordPress altyapısını kullanarak kuruyorum, konfigüre ediyorum ve anahtar teslim olarak sunuyorum. Bir diğer deyişle dijital dünyaya açılmanız için gereken desteği sağlıyorum.[/COLOR]

[COLOR=#2969B0]Ne Değişecek?[/COLOR]
[COLOR=#553982]Gelişen teknoloji ile websitelerinin önemi daha da arttı. İstatistiklere göre dünyadaki sitelerin %28'inin altyapısında [B]WordPress bulunuyor. WordPress ile dijital dünyaya açılacak, sitelerinizden para kazanacaksınız.[/COLOR][/B]

[COLOR=#00A885]BENİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 3 BÜYÜK SEBEP[/COLOR]
[COLOR=#2969B0]1) Hedeflerim ve Deneyimlerim[/COLOR]
[COLOR=#553982]Çalışmalarımda asla korsan eklenti veya dosya kullanmıyorum. [/COLOR]
[COLOR=#553982]CSS, JS, PHP, WordPress, Seo konularında bilgi ve deneyim sahibiyim.[/COLOR]
[COLOR=#2969B0] 2) Referanslarım ve Şirketim [/COLOR]
[COLOR=#553982]R10 ve sosyal medyada onlarca referansım mevcut. Şirketimden adınıza özel fatura oluşturuyorum.[/COLOR]
[COLOR=#2969B0]3) Sizin Kazanacaklarınız[/COLOR]
Çalışma sonrasında dijital dünyada tutunabilmeniz için gereken en önemli unsur websiteniz, mükemmel bir şekilde tamamlanmış olacak. İnternetten daha fazla müşteri kazanacak veya sitenizin ziyaretçi sayısını ciddi derecede arttırabileceksiniz.

[COLOR=#00A885]Anahtar Teslim Websitesi Hizmet Kapsamı [/COLOR]

[COLOR=#2969B0]a) Websitesi Kurulumu[/COLOR]
tema ve gerekli eklentilerin kurulması
tema ayarlarının yapılandırılması
eklentilerin ayarlarının yapılandırılması
temanın herkese açık olarak yayınlanan alanların SEO uyumlu olarak sıfırdan yazılması

[COLOR=#2969B0]b) Google, Bing, Yandex Kayıtları ve Entegrasyonları[/COLOR]
Google Search Console, Analytics, Maps Adwords, Tag Manager kaydı ve entegrasyonları
Bing Webmaster kaydı ve entegrasyonu
Yandex Metrica kaydı ve entegrasyonu

[COLOR=#2969B0]c) Cloudflare (CDN) Kurulumu/Optimizasyonu/Entegrasyonu[/COLOR]
cloudflare hesabı açma, yapılandırma ve entegrasyonu

[COLOR=#2969B0]d) Güvenlik Optimizasyonu[/COLOR]
wordfence security eklentisi kurulumu ve yapılandırması
functions.php manuel düzenleme
.htaccess manuel düzenleme

[COLOR=#2969B0]e) SSL Kurulumu ve Yapılandırması[/COLOR]
cloudflare ssl kurulumu
cloudflare ssl yapılandırması (always https, automatic https rewrites)

[COLOR=#2969B0]MUTLU MÜŞTERİLERİM (referanslarım - r10 wordpress optimizasyon konumdan alıntıdır)[/COLOR]

AtomaniA adlı üyeden alıntı

EMPAT hocama çok teşekkürler,
R10 üzerinde harcadığım en verimli paraydı diyebilirim. Hit olarak etkisini görür müyüm, görmez miyim bilmiyorum ama profesyonel olarak üstüne ne düşüyorsa yaptı, hatta fazlasını da hediye etti.
Tamamen tavsiye ederim.

KingCoder adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışılmıştır. Kesinli dediği gibi google page speed puanlarımı 97 -99 arasına kadar yükselti. Kesinlikle tavsiye ederim.

altuncem adlı üyeden alıntı

Advenced paket satın aldım. Söz verdiği gibi hedeflediği değerlere erişti, hatta üzerinde de çıktı. Tüm sorularımızı bıkmadan, usanmadan cevapladı sağolsun sitenizin hız puanlarında düşüş varsa eğer kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler hocam.

dogantuysuz adlı üyeden alıntı

CLS değeri için çalışma yapıldı. Güvenilir ve gerçekten çok ilgili arkadaş.

RxMaster adlı üyeden alıntı

Merhabalar, hizmeti bende aldım, 2 gün içerisinde teslim edildi.
İçerisinde 50 kadar resminin bulunduğu ve fazlasıyla hantal bir wordpress sitesi teslim ettim. Arkadaş hediyeleri ile beraber karşılığını verdi. Kesinlikle alınası gereken bir hizmet. Tavsiye ederim. Özellikle hız konusunda gerçekten site rahatlıyor.
Aklınızda soru kalırsa bana da sorabilirsiniz.

gokhan4 adlı üyeden alıntı

Hız optimizasyon hizmeti satın aldım gayet başarılı ilgili bir arkadaş, çok memnun kaldım. Bir e-ticaret sitesiydi içerisinde 100'e yakın ürün 300'den fazla resim vardı. Tüm optimizasyonları görüntü bozulmadan başarılı bir şekilde yaptı. 1 gün içerisinde teslim etti. Gerçekten çok memnun kaldım, tavsiye ederim.

Erbayersoy adlı üyeden alıntı

Onur bey ile ufak bir işle çalışmaya başladık. Yaklaşımı, proje sonu odaklı oluşu, müşteri memnuniyetini ön planda tutması gibi çalışma tarzından ufak başlangıçların ardına birkaç iş daha ekledik. Oldukça memnunum Tavsiye ederim

PaylasimBankasi adlı üyeden alıntı

Onur Hocamla güzel bir çalışma oldu web site optimize edildi. google pagespeed yükseltme çalışması yapıldı.başarılı sonuç alındı . işini severek yapan birisi Her zaman çalışmak dilegiyle...

ulbayelektronik adlı üyeden alıntı

güvenilir ve dürüst satıcı tavsiye ederim başarılarınızın devamını dilerim

SinanYS adlı üyeden alıntı

bir sitem için çalıştık oldukça iyi sonuçlar elde ettim, işini iyi bilen biri öneririm.

sinanmath adlı üyeden alıntı

Web sitemizde yapılan optimizasyonlarda gözle görülür hız artışı elde ettik. Teşekkür ederim.

RxMaster adlı üyeden alıntı

Aldığım hizmet konusunda bir ek rapor vermek istiyorum. Yapılan optimizasyonlar hiçbir sorun çıkartmadı ve güncelliğini korumaktadır. Arkadaş satış sonrası da fazlasıyla destek vermiştir. Bildiğnii düşünseniz bile bilmediğiniz çok fazla şey var. Uzmanına bırakın kafanız rahat olsun

[COLOR=#2969B0]WORDPRESS ANAHTAR TESLİM WEBSİTESİ FİYATLANDIRMALARI[/COLOR]

[COLOR=#553982]Çalışmalarımdaki tüm fiyatlara KDV ücreti (%18) dahildir.[/COLOR]

[COLOR=#2969B0]SİTE KATEGORİLERİ[/COLOR]
[COLOR=#2969B0][COLOR=#553982]BLOG[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#00A885]WordPress Blog Websitesi:[/COLOR][COLOR=#553982] 750 TL[/COLOR]
[COLOR=#00A885]WordPress Blog Websitesi (adsense ile):[/COLOR] [COLOR=#553982]1000 TL[/COLOR]

[COLOR=#553982]KURUMSAL WEBSİTESİ[/COLOR][COLOR=#553982]
[/COLOR][COLOR=#553982][B][COLOR=#00A885]Kurumsal Websitesi :[/COLOR][/COLOR][COLOR=#00A885][COLOR=#553982] 1000 TL[/COLOR][/COLOR][/B]
[COLOR=#00A885]Kurumsal Websitesi (online randevu sistemi ile):[/COLOR][COLOR=#553982] 1250 TL[/COLOR]

[COLOR=#553982]HABER SİTESİ[/COLOR][COLOR=#553982]
[/COLOR][COLOR=#553982][B][COLOR=#00A885]Haber Websitesi: [/COLOR][/COLOR][COLOR=#00A885][COLOR=#553982]750 TL[/COLOR][/COLOR][/B]
[COLOR=#553982][B][COLOR=#00A885]Haber Websitesi (adsense ya da google news ile): [/COLOR][/COLOR][COLOR=#00A885][COLOR=#553982] 1000 TL[/COLOR][/COLOR][/B]
[COLOR=#553982][B][COLOR=#553982][B][COLOR=#553982][B][COLOR=#00A885]Haber Websitesi (adsense + google news ile): [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#553982][COLOR=#553982][B][COLOR=#00A885][COLOR=#553982] 1250 TL[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/B]

[COLOR=#2969B0]E-Ticaret ve B2B, B2C, C2C, Forum Siteleri[/COLOR]
[COLOR=#00A885]E-Ticaret/B2B/B2C/C2C/Forum:[/COLOR][COLOR=#553982] Projenin kapsamına bağlı değişkenlik gösterir. Lütfen özel mesaj aracılığıyla teklif alınız.[/COLOR]

[COLOR=#553982]Örnek WordPress Website Çalışmaları (devamı eklenecektir):[/COLOR]
Efe Kombi (tıklayın) (sade tasarım ile kurumsal site)
Hizmet Dekorasyon (tıklayın) (yeni nesil tasarım ile kurumsal site)
Esila Nakliyat (tıklayın) (nostaljik tasarım ile kurumsal site)[COLOR=#00A885]
[/COLOR]
[COLOR=#2969B0]KURUMSAL BİLGİLER[/COLOR]
[COLOR=#00A885]Ad Soyad:[/COLOR][COLOR=#553982] MAHMUT ONUR ÖZDEN[/COLOR]
[COLOR=#553982][COLOR=#00A885]Marka:[/COLOR][/COLOR][COLOR=#00A885][COLOR=#553982] Webhouse (gerekli başvurular yapıldı, patent onay sürecinde)[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#553982][COLOR=#00A885]Vergi Kimlik No (VKN):[/COLOR][/COLOR][COLOR=#00A885][COLOR=#553982] 6820234590[/COLOR][/COLOR][COLOR=#00A885]
[COLOR=#00A885]Vergi Dairesi:[/COLOR][COLOR=#553982] DÜDEN (ANTALYA)[/COLOR]
[COLOR=#00A885]ONAY KODU:[/COLOR][COLOR=#553982] 3UP1MKIJJT[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#553982]Kurumsal bilgiler bölümündeki bilgilerin ve şirketimin güncel durumunu https://ivd.gib.gov.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.[/COLOR]

+ Silinebilir

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
bu temalar envatodanmı themeforesttenmı?
lisanslımı yoksa envato uyelıgının temalarımı kayıt uyelıkle olan.
az çok işlerde bilgi sahibiyim bence fiyatlar yüksek.

themeforest temaları ise ve lisanslıysa orijinal ,yani gpl vs değil ozaman iyi.

Empat Empat Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Development
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 4, (%75)

fthkekik adlı üyeden alıntı

bu temalar envatodanmı themeforesttenmı?
lisanslımı yoksa envato uyelıgının temalarımı kayıt uyelıkle olan.
az çok işlerde bilgi sahibiyim bence fiyatlar yüksek.

themeforest temaları ise ve lisanslıysa orijinal ,yani gpl vs değil ozaman iyi.

Eticaret sitesinde temalar themeforest'ten, diğer kategorideki sitelerde Envato Elements'ten (elements.envato.com). Her ikisinde de orijinal ve lisanslı temalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al