wmaraci reklam

VUNO'dan 📢 E-TİCARET | KURUMSAL | BLOG SİTE YAPIMI ⚡ 99TL'den Başlayan Fiyatlar ⚡ An

43 Mesajlar 13.358 Okunma
wmaraci reklam

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)

[SIZE=5]Forum içi ve forum dışı birçok kişiye hizmet ve destek verdik. Her zaman özverili çalışma ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Siz de aklınızdaki proje için iletişime geçebilirsiniz.[/SIZE]

[SIZE=4]Sadece sitenizi yapmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda size tecrübelerimizi, işin püf noktalarını ve sitenizi en iyi nasıl aktif kullanabileceğiniz konusunda aktif destek sağlıyoruz. Hosting seçimi, kargo çözümü, reklam çıkmak, Facebook Piksel, SEO ve Adsense gibi birçok konuda bilgilendiriyoruz. Bizi tercih etmeniz sizi en az 1 adım öteye taşır.
Tüm sitelerde lisanslı tema kullanıyoruz ve biz tedarik ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişime geçin![/SIZE]

YAKINDA YENİLERİ GELECEK

[/CENTER]

Bugrahan adlı üyeden alıntı

Hizmetimizi aldık. Hizmet konusunda söylenebilecek hiç bir şey yok. Benden kaynaklı aksaklıklara rağmen sağolsun hep yapıcı yaklaştı. Neyi nasıl yapacağını bilen bir kardeş. Sonuna kadar referans olabilirim.

Referans olabileceğim bir diğer konu ise kişiliği. Bu iş sayesinde bir kardeş kazanmış oldum, teşekkürler.

Gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.

ozlenen adlı üyeden alıntı

24 saat gibi kısa bir sürede tamda istediğim gibi bir website çıkardı. İlgi harika, birebir tüm konuları inceleyip, doğru yerleşimi yapmakta ısrarcı. En çokta 7/24 anında geri dönüş yaptı.

inşallah en kısa zamanda farklı bir proje için yeniden kendisinden bu desteği alacağız.

Eline emeğine sağlık üstad��

HOPE adlı üyeden alıntı

WP E-ticaret site projemiz için kendisiyle görüşme fırsatı yakaladım ve uzun süreli bir beyin fırtınası sonucunda tüm site gidişatı ve yerleşimini kendisiyle birlikte planladık ve ortaya çok güzel bir sonuç çıkarttık. Kendisinden e-ticaret sitesi için aldığımız hizmet için mutluyuz çünkü ne istediğimizi anlayan ve en doğru nasıl uygulayacağını bilen birisi.
Her şey için tekrardan kendisine teşekkür ederim ve başarılar dilerim. :)

Nikomedya adlı üyeden alıntı

Themeforst üzerinden bir tema satın aldık. Türkçeleştirme, düzenleme ve yazılımsal değişiklikler gibi bazı konularda destek almak amacıyla R10 dan istek yaptık. Bazı firmalarla zaman zaman görüşmeler yaptık. Ama bir çok firma değiştirmemize rağmen netice alamadık. Aylar süren bu süreç bizi son derece yıprattı ve heyecanımızı yitirmemize sebep vermişti. Körün attığı taş misali son bir paylaşım daha yaparak destek istedim. vunoweb.com dan Hasan bey ile görüşme sağladık. İşin aslı netice alacağımızı düşünmeksizin bir kez daha deneyelim istedik. Sağ olsunlar daha para konusunda görüşülmeden bir taslak çalışma yaparak bize sundular. Yapılan çalışma bizi memnun etti. Aylarca süren arayışlarımız neticesinde maddi kayıplarımız olması sebebiyle oldukça uygun bir fiyat talep ettiler. Netice itibariyle bitti dediğimiz çalışma ve heyecanımız yeniden başlamış oldu. Şu anda site üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Kendileri artık bizim kalıcı dostumuz ve teknik destek alacağımız bir firmamız oldu. Bu anlamda bizim gibi benzer sorunlar yaşayan ve umudunu yitiren arkadaşlarımıza vunoweb.com firmasını tavsiye ediyoruz.

orhansengun adlı üyeden alıntı

Kesinlikle gerek iletişimi, gerek seri oluşu gerekse de samimiyetiyle öneriyorum. Öğrenci Platformumuz için çalışma yaptık. Şu an binlerce öğrencinin giriş yaptığı bir yuvaya dönüştü. Kesinlikle fiyatları uygun bilgi seviyeleri tatmin edici düzeyde. Deneme yanılma yoluyla iş yapanlardansa işi bilene yaptırmak en sağlıklısı. Başarılar dilerim, hayırlı satışlar. :)

aliasci_blog adlı üyeden alıntı

Kendisi ile bir çok web sitesi yaptık. Evvela samimi ve içten bir arkadaş. İş takibi, işi kendi işi gibi sahiplenmesi de çok iyi.
bundan sonraki süreçte de alımlarımız devam edecek. Başarılar diliyorum

PearL adlı üyeden alıntı

Düzenli olarak çalıştığım çok düzgün bir arkadaştır. Çalışmanızı tavsiye ediyorum

pehlivanmedya adlı üyeden alıntı

Bu kadar öz veri ve istekli çalışan biri görmedim işinin en iyisi diyebilirim sağ olsun her konuda ince ayrıntısına kadar halletti bu forum da böyle işinin ehli adamları gördükçe seviniyoruz kendisine çok teşekkür tek adresim diyebilirim.

Ahi40 adlı üyeden alıntı

WordPress konusunda hizmet aldım, çok hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamladı. Çok teşekkür ediyorum emeklerin için.

ileriBilisim adlı üyeden alıntı

Arkadaşla e-ticaret sitesi için çalışma yaptırdım. Gayet çalışkan, ilgili, her soruma yardımcı olan ve destek veren bir kişi, gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Hatta kaç gün oldu teslim edeli, slider girerken veya birşey değiştirirken destek olur sağolsun.

lovedone adlı üyeden alıntı

Kendisinden Wordpress tema alımı ve tema kurulumu paketlerini aldım. Çalışmadan çok memnun kaldım. Sağolsun 2 gün boyunca gece gündüz demeden ilgilendi. Eksiksiz bir şekilde sitem kapanmadan tema değişimini yaptık. Herkese tavsiye ederim gayet ilgili bir arkadaşımız. Teşekkür ediyorum tekrardan

mtalab adlı üyeden alıntı

Kendisi oldukça ilgil, hertürlü talebe cevap verebilecek donanımda, çok nazik birisi, desteği için çok teşekkür ederim.

mavikorku adlı üyeden alıntı

Çok düşünceli bir insan teşekkürler.

NurHome adlı üyeden alıntı

oldukça güvenilir arkadaş herkese tavsiye ederim kargo sorunumu ücret talep etmeden çözdü.

ForReaL adlı üyeden alıntı

Worldpress tema kuruluma yardımcı oldu çok ilgili ve sabırlı hiç düşünmeden iş teslim edebilirsiniz ��������

elmira adlı üyeden alıntı

Woocommerce ürünleri ile ilgili sorunuma kısa sürede cevap verdi ve sorunu çözdü. İlgili ve alakalı birisi.

Mucahittr adlı üyeden alıntı

gerçekten işinin ehli saygılı dürüst ve güvenilir bir insan . referans olabilir çalışmanızı tavsiye ederim (y)

askhikayesi adlı üyeden alıntı

3 ayrı siteme seo, ayarlar, cloudflare kurulumu ve ayarları, sitemap ayarları, cache vb. işlemlerini yaptirdim. Çok memnun kaldım çok ilgili arkadaş elinize sağlık ustam çok uğraştırdım sizi emeğinize sağlık sağlam iş yaptınız. ��

Venerable adlı üyeden alıntı

Hasan hocam bilgili bi insan e ticaret sitemi teslim aldım ellerine sağlık diyor, çalışılmasını tavsiye ediyorum :)

kombipet adlı üyeden alıntı

samimi yardim sever isini bilen bir arkadass kendiskne cok tskkur ediyorummm:)

aktifcozum adlı üyeden alıntı

Hocam siz bizi whatspp dan engellediniz mi ? yazdıklarımız size neden gelmiyor ?

mtalab adlı üyeden alıntı

Kendisi oldukça ilgili yaptığı işin arkasında duran samimi, iyi bir insan.

cuneytsonmez adlı üyeden alıntı

kıymetli arkadaşımıza COK teşekkür ederim kendisi ve ilgisine başarılar diliyorum.

askhikayesi adlı üyeden alıntı

WordPress portal seo, ayarlar, site hızı, cache, sitemap vs. konusunda hizmet aldım, çok hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamladı. Çok teşekkür ediyorum emeklerin için hocam. Teşekkürler ��

ugurcanbulut adlı üyeden alıntı

Sitem hakkında danışmanlık verdi işinde uzman birisi. Herkese tavsiye ederim. Hayırlı işlerin olsun. O:)

suleymandincer adlı üyeden alıntı

İyi ki tanımışım dediğim bir arkadaş oldu.3 gündür istediğim herşeyi tek kelime etmeden siteme ekledi.Böyle bi piyasada böyle özenli çalışan bir insanla karşılaşmak beni çok sevindirdi.Düşünmeden iş verebilirsiniz ++rep

wesleyx adlı üyeden alıntı

Hızlı şekilde bütün isteklerimi yerine getirdi, işini gayet layıkıyla yapıyor. Fiyat konusunda da gerçekten uygun hiç düşünmeden çalışabilirsiniz. Tekrar teşekkür ederim :)

BurakTarakci adlı üyeden alıntı

Son derece güvenilir ve güzel iş yapıyorlar. Ayrıca istediğiniz zaman iletişime geçebiliyorsunuz. Ben hizmet aldım ve çok memnun kaldım. Size de tavsiye ederim.

suleymandincer adlı üyeden alıntı

İyi işin yanında benim için en öenmli olan anında dönüş alma ilkesine uyduğu için arkadaşı tebrik ediyorum.Gözünüz kapalı işinizi teslim edebilirsiniz

budakerkan adlı üyeden alıntı

1 e-ticaret sitesi yaptırıldı. Destek çok iyi, tavsiye ederim.

PearL adlı üyeden alıntı

Anahtar teslim kurulum hizmeti alındı sonsuz teşekkürler

mistikdiyebiri adlı üyeden alıntı

çok ilgili bir arkadaş kesinlikle tavsiye ederim. hiç bir şeyi geçiştirip göndermiyor özellikle ilgilenmesi ayrıca hoşuma gitti. teşekkür ederim.

volodymyr adlı üyeden alıntı

Başarılı ve profesyonel bir arkadaş , hizmetleri gayet kaliteli duruyor .

storemedya adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı kaliteli ve hızlı

yerkan adlı üyeden alıntı

Arkadaş gerek ilgisi gerek bilgisi ile kendine bağımlı bırakıyor. profesyonel çözümler üreterek konuyu hallediyor. Başarıların devamını dilerim.

muallimercan adlı üyeden alıntı

Tek bir rica ile bir kuruş dahi almadan kendisine ait olmayan bir kurulumu inceleyip bize vakit ayırdığı için ve bilgilendirdiği için çok ama çok teşekkür ederim. İşini gerçekten iyi bilen bir arkadaş. Kazancın bol olsun.

Minorcay adlı üyeden alıntı

Kendisinden premium paket aldım. Paket içeriğinin fazlasında yardım etti. 250 ye anlaştık ama 300 tl verdim. Çünkü hak etti. Bir çok bilgi ve paylaşımını benimle paylaştı. Ufkum açıldı. Yaptığı hizmete paha biçilmez. Her sorumu cevapladı. Bundan sonra tüm sitelerimi kendisine kuduracağım. Kendi kurduğum siteden çok hızlı ve daha kazançlı bir site yaptı. Ben herkese öneririm. 50 100 fazla verin işi ehline yaptırın. Siteye üye olduktan sonra böyle bir kişiyle karşılaşmak beni mutlu etti.

ykal12 adlı üyeden alıntı

Haber sitesi için Premium paket satın aldım. Tema, destek ve hız çok iyiydi.

alafdan adlı üyeden alıntı

İşi ehline vereceksin derler arkadaş tam olarak bu işin ehli. Rutin olarak bu alanda işler yaptırırım ben ve iş yaptırdıklarım içerisinde gözü kapalı en iyisi diyebilirim, tanışmamız geç oldu ama bundan sonra adresimiz belli .

chalap adlı üyeden alıntı

İş teslim alındı. Başarılı bir çalışma oldu. sorduğum, merak ettiğim her konuda yardımcı oldu ve bundan sonra da yardımcı olacağını söyledi. Tavsiye ederim...
Teşekkürler...

scunthorpe adlı üyeden alıntı

10 numara insan. Sağolsun bana da yardımcı oldu.

ahmet1453 adlı üyeden alıntı

Bir çok kişiden sonuç alamadığım işimi kısa sürede çözdü. Teşekkürlerimi sunuyorum.

darkazov adlı üyeden alıntı

işini özenerek yapan bir arkadaşım, gözünüz kapalı projenizi teslim edebilirsiniz :)

heyman adlı üyeden alıntı

Kaç gündür araştırmadık yer bırakmadığım halde yapamadığım bir problemimi 2 dakika içerisinde ücretsiz bir şekilde halletti, kendisine çok teşekkür ediyorum. Böyle bir adama güvenmemek olmaz, düşünmeden alışverişinizi yapınız.

nbatilkisi adlı üyeden alıntı

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir arkadaşımız, Kendisini tanıdığım için mutlu oldum Blog sitemi wordpress altyapısına sorunsuz bir şekilde taşıdı anahtar teslim hızlı bir site sundu bana kendisine çok teşekkür ediyorum.inşallah tekrar çalışma fırsatını yakalarız beraber tereddüt etmeden iş teslim edebilirsiniz. Emeğine sağlık kardeşim

remziye1979 adlı üyeden alıntı

Tema, destek ve hız çok iyiydi

BurakTarakci adlı üyeden alıntı

Bende hizmet aldım. Tamamen güvenilirdir. Gayet memnunum.

gasparjegnar adlı üyeden alıntı

Site yaptırıldı. Çok hızlı ve çok başarılı bir arkadaş tavsiye ederim.

alkan5806 adlı üyeden alıntı

İşini iyi yapıyor. Tavsiye ederim.

alperartuc adlı üyeden alıntı

Arkadaş çok ilgili ve tamamen güvenilirdir. Gayet memnunum.

MrPolat adlı üyeden alıntı

Kendisinden ürün almama rağmen yardımcı oldu, güvenilir açık sözlü birisi.

obadus adlı üyeden alıntı

Kendisi çok ilgili ve yardımcı bir arkadaş, hızlı geri dönüş yapıyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

julsezer adlı üyeden alıntı

İş Teslimi aldım. Sorunsuz teslim edildi. Arkadaş çok sabırlı ve işinde iyi biri. Tavsiyemdir.

oggy33live adlı üyeden alıntı

İyi ki güvenmişim dedirten profesyonel hizmet gerçekten sitem adama benzedi sonunda :)

oggy33live adlı üyeden alıntı

İyi ki güvenmişim dedirten profesyonel hizmet gerçekten sitem adama benzedi sonunda :)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
son zamanlarda publisher tema güncellemesi gelmiyor iyi bir tema 4 senedir kullanıyorum hemen hemen.

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)

cuneytsonmez adlı üyeden alıntı

son zamanlarda publisher tema güncellemesi gelmiyor iyi bir tema 4 senedir kullanıyorum hemen hemen.

Hocam yakın zamanda bir güncelleme bekleniyor. Fakat tema çok kaliteli ve eklentileri ile de işlevseldir. Her sektöre uyarlanabilir. 58 demosu var. Ben kendi sitelerimde kullanıyorum. Memnun olmayan müşterimde olmadı. Özellikle amp kullanmak insanlar için amp eklentisi var. Temanın kendi eklentisi olduğu için çok uyumlu çalışıyor.

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

robertokim adlı üyeden alıntı

Hocam yakın zamanda bir güncelleme bekleniyor. Fakat tema çok kaliteli ve eklentileri ile de işlevseldir. Her sektöre uyarlanabilir. 58 demosu var. Ben kendi sitelerimde kullanıyorum. Memnun olmayan müşterimde olmadı. Özellikle amp kullanmak insanlar için amp eklentisi var. Temanın kendi eklentisi olduğu için çok uyumlu çalışıyor.

bende dört senedir kullanıyorum.güncellemeyi bekliyoruz ama hala yok.son zamanlarda biraz temada yavaşlama var.ve yeni güncelliklere uyumlu hale getirilmeli.temada esnek çalışmalar yapılarak görüntülerin birbirinden kopya olmasından ziyade daha dinamik tasarımları ve demoları olmalı .

www.dhbtdersleri.com senelerdir kullanırım.ve mevcut eklentileride cok güzeldir. sizlerede hayırlı kazançlar dilerim.

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
wmaraci

Minorcay Minorcay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kendisinden premium paket aldım. Paket içeriğinin fazlasında yardım etti. 250 ye anlaştık ama 300 tl verdim. Çünkü hak etti. Bir çok bilgi ve paylaşımını benimle paylaştı. Ufkum açıldı. Yaptığı hizmete paha biçilmez. Her sorumu cevapladı. Bundan sonra tüm sitelerimi kendisine kuduracağım. Kendi kurduğum siteden çok hızlı ve daha kazançlı bir site yaptı. Ben herkese öneririm. 50 100 fazla verin işi ehline yaptırın. Siteye üye olduktan sonra böyle bir kişiyle karşılaşmak beni mutlu etti.

ykal12 ykal12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Haber sitesi için Premium paket satın aldım. Tema, destek ve hız çok iyiydi.

chalap chalap Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 60 / 44
  • Ticaret 25, (%100)
İş teslim alındı. Başarılı bir çalışma oldu. sorduğum, merak ettiğim her konuda yardımcı oldu ve bundan sonra da yardımcı olacağını söyledi. Tavsiye ederim...
Teşekkürler...

scunthorpe scunthorpe Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%0)
10 numara insan. Sağolsun bana da yardımcı oldu.

ahmet1453 ahmet1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Bir çok kişiden sonuç alamadığım işimi kısa sürede çözdü. Teşekkürlerimi sunuyorum.

darkazov darkazov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
işini özenerek yapan bir arkadaşım, gözünüz kapalı projenizi teslim edebilirsiniz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al