wmaraci reklam

Neredeyse her siteden WordPress sitenize otomatik içerik çekin – WP İçerik Toplayıcı - içerik botu

67 Mesajlar 29.078 Okunma
wmaraci reklam

TuRGuTs TuRGuTs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

v1.10: kullanım kılavuzları ve yeni eğitim videoları eklendi! (15.03.2020)

[COLOR=#FF0000][SIZE=6]CodeCanyon'da 1000+ Satış[/SIZE][/COLOR]

Artık kodlama bilmeseniz bile eklentiyi kullanabilirsiniz!

Bir başka video anlatım: ShiftDelete.Net'ten içerik almak

Bir başka video anlatım: ThemeForest.net'ten içerik almak ve affiliate linkleri eklemek

WordPress İçerik Toplayıcı neredeyse istediğiniz her siteden WordPress blogunuza içerik çekmenizi sağlayan bir içerik botudur. CSS seçicilerini kullanarak çalışmaktadır. Eklentiyi kullanarak sınırsız sayıda siteden programlı olarak içerik çekebilir, içerikleri kaydetmeden önce üzerlerinde oynama yapabilir, içeriklerin görsellerini kendi sitenize kaydedebilirsiniz.

Aşağıdaki detaylı özellik listesinde "yazı" olarak bahsedilen sayfalar bir haber sitesinde haber, bir e-ticaret sitesinde ürün olarak; "kategori" olarak bahsedilen sayfalar ise birçok "yazı"nın linkinin bulunduğu sayfalar olarak düşünülebilir. "içerik" seçicileri kullanarak yazıları kaydetmenin yanı sıra video ve oyun kodlarını da alabilirsiniz.

WP İçerik Toplayıcı'ya hızlı bir başlangıç yapmak için aşağıdaki tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz. Tanıtım videosunu izleyerek geliştirici araçlarının nasıl açılacağını ve kullanılacağını, stil seçicilerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını, WP İçerik Toplayıcı’da bir sitenin nasıl oluşturulduğunu ve ayarlarının nasıl yapıldığını ve otomatik olarak kategorilerin kontrol edilmesi ve yazıların alınması için programlamanın nasıl aktif hale getirileceğini öğreneceksiniz.

Tanıtım videomuz

Kullanım kılavuzlarını kullanarak neyi nasıl yapacağınızı adım adım görebilirsiniz

Takıldığınız her adımda sizi adım adım yönlendiren kullanım kılavuzları ile eklentiyi kullanmak artık çok daha kolay

Türkçe altyazılı video anlatımlar (Videolar İngilizce dilinde fakat Türkçe altyazıları mevcut, lütfen altyazıları aktif etmeyi unutmayın):

Özellikler:
* Yazıların başlığını, içeriğini ve kısa açıklamasını kaydedin
* Meta açıklamayı ve meta anahtar kelimeleri kaydedin
* Görselleri kendi serverınıza kaydedin
* Hedef yazının öne çıkan görselini kendi sitenizde oluşturulacak yazının öne çıkan görseli olarak belirleyin
* Liste türünde yazıları kaydedin (listeyi madde madde kaydedin)
* Sayfalı yazıları kaydedin. Eğer hedef yazı sayfalıysa, yazıyı kendi sitenize yine sayfalı olarak ekleyin.
* Hedef yazıdan herhangi bir bilgiyi post_meta olarak kaydedin.
* Yazıyı kaydetmeden önce, hedef yazının HTML kodunda istediğiniz her şeyi bulun ve değiştirin.
* Düzenli ifadeler (regular expressions, regex) kullanarak bulun ve değiştirin.
* Görselleri kaydetmeden önce görsel URL'lerinde bulun ve değiştirin.
* Yazıyı kaydetmeden önce yazının HTML kodunu manipule ederek ihtiyaçlarınıza uygun hale getirin.
* Hedef sayfanın HTML kodundan gerekesiz elementleri kaldırın.
* Hedef sitenin kategorilerini kendi sitenizdeki kategorilerle eşleştirin. Böylece hedef sitenin bir kategorisinden alınan yazılar sizin sitenizde istediğiniz bir kategoriye kaydedilsin.
* Kategori eşleştirmesi için kategori adreslerini otomatik olarak alın.
* Sınırsız sayıda kategori ekleyin ve kategorileri yeni yazılar için otomatik olarak kontrol edin.
* Her bir CSS seçici için alternatif seçiciler ekleyin. Böylece birbirinden farklı tasarlanmış yazı sayfaları olan sitelerden rahatlıkla içerik çekin.
* Yazıları otomatik olarak kaydedin.
* Kategorileri yeni yazılar için otomatik olarak kontrol edin.
* Kontrol edilebilecek maksimum kategori sayfası sayısını belirleyin.
* SINIRSIZ SİTE EKLEYİN.
* Site ayarlarını içeri/dışarı aktarın.
* Yazı türünü kaydedin. Örneğin, WooCommerce kullanıyorsanız yazıları ürün olarak sitenize ekleyebilirsiniz.
* Yazı için şablon belirleyin.
* Liste maddeleri için şablon belirleyin.
* Oluşturulan yazılar için şifre belirleyin.
* Her site için değişiklik listesi ya da ne isterseniz yazabilmeniz için notlar bölümünü kullanın.
* CSS seçicileri veya "bul ve değiştir" ayarlarını anında test edin.
* Otomatik içerik çekme özelliğini aktive etmeden önce siteyi test edin.
* Yazının URL'sini girerek manuel olarak yazıları kaydedin.
* İsterseniz her bir site için özelleştirilmiş genel ayarlar kullanın.
* Herhangi bir siteyi istediğiniz zaman otomatik içerik çekme ve yazı kontrolü için aktive/deaktive edin.
* Yazıları isterseniz doğrudan paylaşın, isterseniz taslak olarak ekleyin ve paylaşmadan önce kontrol edin.
* Çevrimiçi dokümantasyon
* Hızlı başlangıç için videolu anlatım
* Farklı dillere çevirmeye hazır (.po dosyaları)
* Güncellemeleri WordPress admin panelinizden alın.
* Görselleri galeri olarak kaydedin. Eğer WooCommerce kullanıyorsanız, görselleri ürün galerisi olarak kaydedebilirsiniz.
* Hedef siteden herhangi bir veriyi kısa kodlara atayın ve bu kısa kodları yazı şablonunda kullanarak istediğiniz veriyi yazıda istediğiniz yere yerleştirin.
* CSS seçiciler ile bir elementin yazısını veya herhangi bir özniteliğini yazı etiketleri olarak kaydedin.
* Yazı etiketlerinde bulun ve değiştirin.
* Bir yazıya eklenebilecek maksimum etiket sayısın belirleyin.
* Proxy kullanarak IP adresinizin erişim izni olmayan sitelerden veri alın.
* Yazı başlığı ve kısa açıklaması şablonları belirleyin. Bu şablonların içerisinde özel kısa kodları da kullanabilirsiniz.
* Özel kısa kodların içeriğinde bulun ve değiştirin.
* Manuel olarak yazıya meta değerleri atayın.
* Bir site için yazı kaydetme ve URL toplama fonksiyonların kaç kez çalışacağını belirleyin. Bu özelliği kullanarak, örneğin, dakikada 3 yazı kaydedebilir veya 2 dakikada bir 5 kez URL toplayabilirsiniz.
* Her bir kategori sayfasında URL'leri ters sırada toplayın.
* Alınan içerikteki tüm linkleri sadece bir kutucuğu işaretleyerek kaldırın. Bu seçenek sizin manuel olarak link eklemenize de olanak sağlar.
* Bildirimler. İçeriğinin boş olmaması gereken elementler için CSS seçiciler belirleyin. Bu seçiciler kullanılarak içerik bulunamadığında email bildirimi alın. Böylece bir sitenin tasarımı değiştiğinde anında bildirim alabilirsiniz.
* Çerezler. Hedef siteye yapılan her isteğe istediğiniz çerezleri, oturum çerezleri gibi, ekleyin.
* Yazı güncelleme. Yazıları belli aralıklarla yeniden kaydederek onları hep güncel tutun.
* Pano. Arkaplanda olan biteni takip edin.
* Tarih seçiciler. Hedef yazının tarihini alın.
* Yazı tarihine dakika ekleyip çıkarın. Böylece yazıları ileri bir tarihte paylaşılması için zamanlayabilirsiniz.
* Otomatik yazı silme.
* URL, başlık ve/veya içerik ile kopya yazı kontrolü.
* Daha fazla HTML değiştirme seçeneği: elementlerin özniteliklerini birbiriyle değiştirin, elementlerin özniteliklerini silin, elementlerin özniteliklerinde bulun ve değiştirin, elementlerin HTML'inde bulun ve değiştirin
* Yazı içerisindeki tüm görselleri sadece bir kutucuğu işaretleyerek kaydedin.
* Çoklu seçenekleri kolayca yeniden sıralayın.
* Bir kutucuğu işaretleyerek her zaman UTF8 dil kodlaması kullanın.
* Bir site için genel ayarları yeniden yaparken, mevcut genel ayarları bir butona tıklayarak yükleyin ve kolayca değiştirin.
* Site ayarları kolay navigasyon için gruplandı.
* Panoyu belirlediğiniz bir sürede otomatik olarak yenileyin. Böylece sitede ne olup bittiğini rahatça takip edebilirsiniz.
* CRON işlerinde sıradaki sitenin hangisi olduğunu görebilirsiniz.
* Seçenekleri test ederken ihtiyaç duyulan farklı seçenekler için yol gösterici uyarılar eklendi.
* Başlık, sonraki sayfa ve tarih için otomatik CSS seçici bulma özelliği eklendi.
* Eklenti içi geliştirici araçlarında sayfayı bloklayan elementleri kaldırabilmeniz için bir seçenek eklendi. Bloklayan elementi kaldırıp görsel seçiciyi kullanmaya devam edebilirsiniz.
* Otomatik çeviri. Google Cloud Translation API veya Microsoft Translator Text API ile yazıları otomatik olarak başka dillere çevirin.
* Proxyleri rastgele sıralayın. Bu şekilde yaparak hedef siteye yapılan her istekte proxy adresleri rastgele sıralanacaktır.
* Eğer geliştiriciyseniz, 50'den fazla action ve filterları kullanarak eklentiyi istediğiniz gibi geliştirin. Hedef siteden alınan bilgileri kendi istediğiniz formatta kaydedebilir, eklenti için kullanılabilecek eklentiler yazabilirsiniz. Örneğin, spinner özelliği gibi eklentide olmayan bir özelliği kendiniz bir eklenti yazarak entegre edebilir ve bu eklentiden para kazanabilirsiniz.
* WooCommerce ürünlerinin detaylarını, WooCommerce için özel olarak tanımlanmış seçenekleri kullanarak çok daha kolay kaydedin. Site ayarlarında Yazı sekmesi altında WooCommerce ürünlerinin ayarlarını görebilmek için Genel Ayarlar'dan veya site ayarlarından "özelleştirilmiş genel ayarlar kullan" seçeneğini işaretleyerek yazı türünü "product" olarak seçin. Seçenekler WooCommerce 3.3, 3.4 ve en son sürüm olan 3.5'te görülebilir.
* Kategorileri kaydedin.
* Yazı slugını (permalink) kaydedin.
* Yazıları özel yazı kategorilerine kaydedin. Özel yazı kategorisi taksonomilerini Genel Ayarlar'dan belirledikten sonra yazıyı kaydederken belirlediğiniz taksonomilerde bulunan kategorileri seçebilirsiniz.
* Seçenek Kutusu. Seçenek Kutusu butonu olan seçeneklerde, CSS seçiciler ile bulunan her bir sonuç için birçok seçenek belirleyebilirsiniz. Seçenek Kutusu, bul-değiştir, hesaplama ve şablon seçeneklerine sahip. Aynı zamanda not da alabilirsiniz. Ayrıca, hesaplamalarda ve şablonlarda JSON değerlerini kullanmanıza da olanak tanıyor.
* Kaydedilen dosyaları taşıyın, kopyalayın, dosyaların adını değiştirin. Ayrıca, içerisinde her kısa kodu kullanabileceğiniz şablonları kullanarak başlık, açıklama, altyazı ve alternatif metinleri de belirleyebilirsiniz. Dosyalara rastgele isimler vermek de mümkün.
* Testçi sayfasında Son Testler. Artık önceden yaptığınız testleri daha kolay bir şekilde tekrarlayabilirsiniz.
* Site ayarları sayfasında yapılan testlerde, URL'lerden alınan cevapları önbellekleme. Artık site ayarlarını daha hızlı yapabilir ve hedef siteye daha az istek gönderebilirsiniz.
* iframe ve script HTML elementlerini sadece bir kutucuk işaretleyerek kısa kodlarla değiştirin. Seçenekler Şablonlar sekmesi altında.
* Site ayarlarında "hızlı kaydet" butonu. Artık site ayarlarını çok daha hızlı kaydedebilirsiniz.
* Düzenli ifadelerde ayırıcı ve niteleyiciler (modifier) kullanın.
* Şablonlar içerisinde bulunan img elementlerinin srcset değerlerini, mümkün olduğu durumlarda, otomatik olarak atama.
* Uyarılar. Bir hata veya problem olduğunda, hatanın/problemin sebebini açıklayan uyarılar.
* Dosyalar ortam olarak kaydedilirken "alt" ve "title" özniteliklerinin değerlerini kaydeder.
* "wpcc/post/settings/meta-key-defaults" filtresi eklendi. Geliştiriciler bu filtreyi kullanarak site ayarlarının varsayılan değerlerini belirleyebilir.
* Hedef sitenin karakter kodlaması UTF8'den farklı bir kodlama olarak belirlendiğinde, karakter setini UTF8'e dönüştürün. Seçeneği, Genel Ayarlar > Gelişmiş sekmesi altından aktif hale getirebilirsiniz.
* Tabları ve içerik navigasyonunu sabitleme seçeneğini işaretleyerek site ayarlarındaki sekmeler ve seçenekler arasında çok daha kolay geçiş yapın. Seçenekler site ayarlarında Ana sekmesi altında.
* Site ayarlarında Kategori ve Yazı seçeneklerine "ham HTML içerisinde bul ve değiştir" seçeneği eklendi. Bu seçeneği kullanarak, eklentinin HTML kodunu ayrıştırmasını engelleyen kod parçacıklarını kaldırabilirsiniz.
* "wpcc/bot/response-content" filtresi eklendi. Geliştiriciler bu filtreyi kullanarak hedef siteden alınan ham HTML'i düzenleyebilirler.
* Manuel kaydetme aracı yeniden tasarlandı. Artık birden fazla URL'yi manuel olarak kaydedebilir veya daha sonra otomatik olarak kaydedilmesi için direkt veritabanına ekleyebilirsiniz. Ayrıca, birden fazla yazıyı aynı anda kaydedebilirsiniz. Ek olarak, yazıları manuel kaydetme aracı üzerinden güncelleyebilirsiniz.
* Internet Explorer artık desteklenmiyor.
* CSS seçicileri bulmak artık çok daha kolay. Görsel Seçici artık 4 farklı modda seçicileri bulabiliyor: Tek, Benzer, Benzer (özel) ve İçeren. Örneğin, Benzer seçeneğini kullandığınızda tıkladığınız elemente benzer tüm elementleri de seçen bir seçici bulunuyor. Böylece tek tıkla tüm yazı başlıklarını, görselleri veya ürün niteliklerini seçen bir seçici bulabilirsiniz.
* Yazıları otomatik olarak Amazon Translate ve Yandex Translate API'larını kullanarak çevirin.
* Spin Rewriter API ile İngilizce dilindeki yazıları otomatik olarak spin edin.
* Yazının hangi alanlarının çevrileceğini ya da spin edileceğini belirleyin. Örneğin, sadece yazı içeriğini ve başlığını çevirmeyi tercih edebilirsiniz. Böylece post meta ve taksonomi değerleri çevrilmeyecektir.
* Sadece işaret kutucuğu işaretleyerek yazının her alanından tüm scriptleri kaldırın.
* Sadece işaret kutucuğu işaretleyerek yazının her alanındaki gereksiz HTML kodlarını ve HTML yorumlarını kaldırın.
* Birden fazla sayfaya sahip olan yazıları tek sayfa olarak kaydedin.
* WooCommerce ürün niteliklerini WooCommerce'ün Nitelikler sayfasına kaydedin. Böylece bu değerleri okuyabilen diğer temalar ve eklentiler için nitelikleri sağlayabilirsiniz.
* Testçi sayfasında kategorileri test etmek artık daha kolay. Site ayarlarında girdiğiniz kategorilerden birini seçip test edebilirsiniz.
* Yazı Tarihi Seçicileri seçeneği için seçenek kutusu eklendi.
* Yazıları "taslak" ve "yayımlanmış" durumlarına ek olarak "inceleme bekliyor" veya "özel" olarak da kaydedebilirsiniz.
* Detaylı İngilizce dokümantasyon eklendi. https://docs.wpcontentcrawler.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Dokümantasyon çok detaylı olduğu için henüz Türkçe versiyonu ne yazık ki bulunmuyor. Türkçeye de çevrilmesi planlanıyor.
* Manuel kaydetme aracındaki butonlar tooltip özelliğinden dolayı bazı sitelerde çalışmıyordu. Genel Ayarlar > Gelişmiş > Diğer > Araç ipucunu pasifleştir seçeneğini kullanarak bu özelliği pasif hale getirebilirsiniz.
== YENİ ==
* Etkileşimli kullanım kılavuzları. Eklentiyi kullanarak bir şeyleri nasıl yapacağınızı öğrenmek için kullanım kılavuzlarını kullanabilirsiniz. Kılavuzlar, hangi sayfada hangi seçeneği nasıl ayarlayacağınızı adım adım gösteriyor. Eklentinin sayfalarının sağ alt köşesinde bulunan "Kullanım Kılavuzları" butonuna tıklayarak tüm kılavuzları görüntüleyebilir ve kılavuzları istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Dilerseniz kılavuzları istediğiniz bir adımdan da başlatabilirsiniz.
* TürkçeSpin servisi ile Türkçe yazıları spinleyin.

Sistem gereksinimleri: PHP >= 7.2, mbstring, curl, json, dom, WP-Cron
Test edilmiş WordPress versiyonları: 5.3, 5.2, 5.1, 5.0, 4.9
Test edilmiş WooCommerce versiyonları: 3.9, 3.8, 3.7, 3.6, 3.5
Diller: Türkçe, İngilizce
Etiketler: içerik botu, film botu, haber botu, oyun botu, yemek botu

SIKÇA SORULAN SORULAR
- Bir kere satın aldığımda lisansı istediğim kadar domainde kullanabilir miyim?
+ Lisansınızı istediğiniz kadar domainde kullanabilirsiniz fakat aynı lisans ile sadece 1 domainde eklentiyi aktif edebilirsiniz. Yani bir başka domainde eklentiyi aktif etmek için diğer domaindeki eklentiyi pasif hale getirmeniz gerekli.

- Eklentiyi pasif hale getirince ayarlarım kaybolur mu?
+ Hayır, ayarlarınız kaybolmaz. Eklentiyi yeniden aktif hale getirdiğinizde tüm ayarlarınıza ulaşabilir, içerik almaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

- CodeCanyon'dan satın alamıyorum. EFT veya havale ile ödeme yapabilir miyim?
+ Eklentiyi aktif hale getirmek için CodeCanyon'dan alacağınız lisans anahtarını kullanmanız gerekiyor. Dolayısıyla, CodeCanyon dışından satış maalesef yapmıyorum.

- "Kodlama bilmeseniz bile içerik alın" demişsiniz fakat bazı şeyleri yapmak için kodlama bilgisi gerekiyor.
+ Eklenti "kodlama bilmeden her şeyi yapabilirsiniz" gibi bir vaatte bulunmuyor. Fakat kodlama bilmeden içerik alabilmeniz için birçok özelliği var. Eklentinin içerisinde bulunan görsel seçiciyi kullanarak hiçbir kodlama bilgisi olmadan birçok CSS seçiciyi otomatik olarak bulabilirsiniz. Bu yöntemle yazının başlığını, içeriğini, etiketlerini alabilirsiniz. Ayrıca meta anahtar kelimeleri ve meta açıklamayı otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Eklenti içerisinde bulunan otomatik tarih bulucu ile yazının tarihini bulunduran sitelerde tarih için CSS seçiciyi bazı durumlarda otomatik olarak bulabilirsiniz. Yine aynı şekilde sonraki sayfa linklerini bazı durumlarda otomatik olarak bulabilirsiniz. Sadece bir kutucuk işaretleyerek yazının içerisindeki tüm görselleri sunucunuza kaydedebilirsiniz, yazının içerisindeki linkleri kaldırabilirsiniz. Eklenti, JavaScript ile manipule edilen sayfalar için herhangi bir garanti sunmaz. PHP ile JavaScript çalıştırmak kolay bir iş değildir. Eklentinin de böyle bir özelliği yoktur. Dolayısıyla, JavaScript ile manipule edilen sayfalarda, HTML, CSS seçiciler, düzenli ifadeler gibi konularda hiçbir bilginiz olmadan istediğiniz gibi manipulasyon yapmanız mümkün değildir. Fakat eklenti bu gibi manipulasyonları mümkün olduğunca kolay bir hale getirmek için birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekleri kullanarak hedef sayfanın kaynak kodunda birçok manipulasyon yapabilir, sayfayı istediğiniz düzene sokabilir ve eklenti için uyumlu hale getirebilirsiniz.

- Eklenti X sitesinde çalışır mı?
+ Eklenti çoğu sitede çalışır. Eklentiyi satın almadan önce demo sitede test edin. Aklınızda bir soru işareti kalmasın.

- Eklentiyi satın alsam bana X sitesinin ayarlarını yapabilir misiniz?
+ Eklentiyi satın aldığınızda 6 aylık destek de satın almış oluyorsunuz. Fakat bu destek eklentinin ayarlarını yapmayı kapsamıyor. Dolayısıyla benim sitenizin ayarlarını yapmak gibi bir vaadim ve zorunluluğum yok. Eklentiyi satın alan herkes için site ayarlarını yapmak için zaten vaktim de yok. Fakat takıldığınız bir şey olursa vakit bulabildiğimde size yardım ederim. Bugüne kadar birçok kişiye yardım etmişimdir. Nazikçe sorduğunuz sürece destek kapsamı dışındaki sorularınızı da cevaplarım. Fakat eklentiyi satın aldınız diye destek kapsamı dışındaki konularda benim size yardım etmek zorunda olduğumu düşünmeyin.

- iframe, script, embed gibi elementler test ederken problemsiz görünüyor fakat kaydederken sayfadan kaldırılıyor.
+ Lütfen şurayı inceleyin. Kodları orijinal halinden alın.
nakolik impjix ZaferYvz

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Aksoyx Aksoyx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar, Fiyat ile ilgili bir bilgi göremedim ?

iyi satışlar.

Bireysel PAYPAL ve Cashapp Hesapları | Whatsapp:  +1 260 254 2976

• Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Teşekkürler. Fiyatı CodeCanyon linkine tıklayarak görebilirsiniz, 24$.

OzanP OzanP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 215 / 100
  • Ticaret 9, (%100)
Envato'da satıyor arkadaş. 24 USD.

ingilizceogrenmeliyim.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam uzun bir işlemden mi geçiyor ben mi yapamadım demo da?

• Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Tam olarak neyi yapamadınız acaba?

jagu jagu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 30 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
videoda kendi anlatımınız yokmu googleçevirideki kadını kullanmısınız günlüğü 10 tl den çalışan çinliler gibi çakma biranlatım olmuş :)
MonacoDoom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle kendisi Google çevirideki kadın değil, OSX'teki kadın, ismi de Yelda :) Şaka bir yana, anlaşılabilir bir anlatım. Günümüzde S Voice, Siri, Google Translate gibi birçok servis bu sesleri kullanıyor. Videonun İngilizce anlatımı da yine aynı şekilde başka bir bot tarafından yapılıyor. Eklentinin de bir bot olduğunu düşünürseniz çok da garip bir durum değil. Bu tarz şeylere çok takılmamakta fayda var. Eklenti şu ana kadar 60'ın üzerinde satış yaptı ve 5. kez trend eklentiler arasına girdi.
jooule

kişi bu mesajı beğendi.

MonacoDoom MonacoDoom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Security
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Başkasından içerik çalarak bir site nasıl büyütülür orasıda ayrı konu tabii.

Yinede iyi satışlar.
NETEOR sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

557furkan 557furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek GayriMeşruDanışmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 199 / 75
  • Ticaret 5, (%80)
Harika bir eklenti olmuş kullanacağım alan olmadığı için satın almadım ihtiyacım olsaydı mutlaka satın alırdım.
Hocam diğer sürüme bence otomatik çeviri de ekleyin :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al