wmaraci reklam

Profesyonel Wordpress Hizmetleri | Wordpress Tema & Eklenti | Optimizasyon | Özel Yönetim Araçları

60 Mesajlar 7.498 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
4 yılı aşkın süredir Wordpress tema ve eklentiler geliştiriyorum. Profesyonel olarak temiz ve amacına uygun kodlama ile projelerinize hayat verebilirim. Sisteminizi analiz edip gerekirse eklenti eğer yük olabilecek kadar büyük ölçekte ihtiyacınız var ise doğrudan temanıza entegreli şekilde eklentinizi yazabilirim.

Önemli not : Wordpress için bot eklentileri yapmıyorum.

Kodlama alt yapısını global dilde ( İngilizce ) formatında yazıyorum ve eklentilerinizin kullanımı hakkında bilgi & kurulum sayfası hazırlıyorum.

Referansların tamamını ekleyemiyorum ( Gizlilik nedeni ve spam olmaması nedeni ile ) fakat Wordpress.org'da yayınlanan eklentimi indirip, inceleyebilirsiniz.

Wordpress.org'da yayınlanan eklentilerimi inceleyip, indirebilir ücretsiz kullanabilirsiniz.

Hizmet ve ücreti sadece aşağıdaki durumları bir adedini kapsamaktadır. Eğer aşağıdaki özelliklerin bir kaçına ihtiyacınız var ise özel mesaj gönderebilirsiniz.

1. Gelişmiş Özel kayıt ve giriş ekranları kodlanması

2. Gelişmiş üyelik durumları ( Üyelere özel sayfa, yazı, ekran gösterlmesi )

3. Üyelerin ve ziyaretçilerin site dışarısından veri ekleme, güncelleme, silme özellikleri

4. Gelişmiş Özel alan kodlanması ve entegrasyonu

5. Özel kategori - sayfa kurulum ve entegrasyonu

6. Temaya özel reklam ya da site yönetim paneli

7. Temaya özel Post Type kodlaması

8. Projeye özel Taxonomy ( Gelişmiş Tag Sistemi ) kodlaması

9. Temalarınıza dil desteği alt yapısının kodlanması

10. Başlangıç ve orta seviye Seo ayarları entegrasyon Kodlaması

11. Gelişmiş İletişim Formu

12. Wordpress sitenizin api sisteminin kuruluması ( JSON formatı ile )

13. Wordpress temanızın mobil görünümünün sağlanması ve yönlendirmeler

14. Sitenize özel ziyaretçilere sunabileceğiniz " Sitene Ekle " widget eklentisi

15. Gelişmiş Wordpress eklenti yazımı

16. * Bu ilan sürekli güncellenebilir, lütfen kontrol ediniz.

İş alımı açıktır, takipte kalın ..

Wordpress hizmeti için iletişim bilgilerinizi PM ile gönderebilirsiniz. Ya da skype'den beni eklerseniz tüm detayları, süre ve ücret teklifini yapabilirim.

Eğer skype kullanmıyorsanız sitemde bulunan canlı sohbet sayfasına buraya tıklayarak daha hızlı bir iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri Yorumlarına gözatabilirsiniz..

TheAnalyzer adlı üyeden alıntı

Arkadaş herşey para değil diyerek istediğim yönlendirme ekranını zamanını harcayarak kodladı. Böyle iyi insanlar her zaman olmalı. Kesinlikle işine güvenebilirsiniz.

samini adlı üyeden alıntı

7 Kasım 2016 tarihinde Wordpress sitem için Callback yani Biz Sizi Arayalım eklentisi için Gökhan bey ile anlaştık. Bana eklenti için 3 gün süre verdi. Bir gün sonrası yani 8 Kasım 2016 da tamamen istediğim gibi gerçekten profesyonel bir eklenti hazırlayarak gerekli anlatımı da yaparak teslim etti.
Bu güne kadar bir çok yazılım yaptırdım. İlk defa bu kadar memnun kaldım.
Wordpress hakkında tüm eklenti ve tema ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz bir insan. Çok teşekkür ederim.

Gukuk adlı üyeden alıntı

Kar amacı gütmeyen bir organizasyonumuz için gerekli olan bir sertifikasyon doğrulama sistemini çok kısa bir sürede yaptı. Üstelik bilgisayardan pek anlamadığım için veri girme kısmını bile o kadar güzel tasarlamış ki benim için bile çocuk oyuncağı oldu bu işlemi yapmak. :) Çok teşekkür ederim..

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Bir konuda hemencecik yardım etti eline sağlık arkadaşın :) Gerek olduğunda eklenti yaptırmayı da düşünüyorum. Wordpress konusunda uzmandır, gönül rahatlığıyla iş teslim edilebilir.

keno66 adlı üyeden alıntı

Arakadasdan Allah Razi olsun en 5 kisiye gösterdim bir temanin sifresini halledeme arkadas 10 dk halletti
hic bir ücret almadan yapdi Allah cc gönlüne göre versin

eniscinar adlı üyeden alıntı

Wordpress resim optimizasyonu ve birkaç iş için arkadaşla anlaşıldı. Arkadaş isinde bilgili gecenin bir vakti ugrasti kısa sürede isimi çözdü,gerekli bilgileri verdi ilgisi icin tesekkur ederim. Tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.

bilimokur adlı üyeden alıntı

İşine güvenebileceğiniz birisi. Kendisine eklenti sipariş ettim. Sorunsuz bir şekilde teslim etti.

ironsoft adlı üyeden alıntı

Şöyle başlayacam bu forumda ilk defa bu kadar profesyonel çalışan biri ile karşılaşıyorum. Her şeyi müthiş bir titizlik ile yaptı ve konu dışında da bir çok alanda yardımcı oldu. Gerek muhabbeti gerek ilgisi alakası muhteşem biri.

Tekrardan çok teşekkür ederim GokhanKara

Bu hizmeti satın almadan önce yukarıdaki listeyi kontrol edin ve daha sonra ihtiyacınız olan eklentiyi özel mesaj ile ya da diğer iletişim yolu ile bana gönderin.
Liste haricinde bir beklentiniz var ise lütfen mesaj ile bildiriniz.

Teşekkürler, saygılarımla.
SerkanERGUN birfincanask eniscinar

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Skype'den istek gönderdim kabul ederseniz sevinirim, bir konuda bilgi ve fiyat alacağım.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Skype'den istek gönderdim kabul ederseniz sevinirim, bir konuda bilgi ve fiyat alacağım.

Dönüş sağlandı, iş alımı açıktır..
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

Serdar1905 Serdar1905 Seo Profesörü Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Profesörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 12 / 74
  • Ticaret 103, (%100)
skypeden ekledim hocam
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Serdar1905 adlı üyeden alıntı

skypeden ekledim hocam

Arkadaşlığı kabul ettim, teşekkürler..

samini samini Seo - Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo, Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 185 / 95
  • Ticaret 104, (%100)
7 Kasım 2016 tarihinde Wordpress sitem için Callback yani Biz Sizi Arayalım eklentisi için Gökhan bey ile anlaştık. Bana eklenti için 3 gün süre verdi. Bir gün sonrası yani 8 Kasım 2016 da tamamen istediğim gibi gerçekten profesyonel bir eklenti hazırlayarak gerekli anlatımı da yaparak teslim etti.
Wordpress hakkında tüm eklenti ve tema ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz bir insan. Çok teşekkür ederim.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

samini adlı üyeden alıntı

Profesyonel hizmet ile tanışıp memnun kalanlar listesindeki yerinizi aldığınız için çok teşekkür ederim :)

İnşallah eklenti size bir çok şey kazandırır ve başka işlerde de birlikte çalışabiliriz hocam.
İlk işimiz hayırlı olsun.

İş alımı aktiftir..
samini

kişi bu mesajı beğendi.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Hayırlı satışlar. :)
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

prestij

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaş herşey para değil diyerek istediğim yönlendirme ekranını zamanını harcayarak kodladı. Böyle iyi insanlar her zaman olmalı. Kesinlikle işine güvenebilirsiniz.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

FurkanOYMAK adlı üyeden alıntı

Hayırlı satışlar. :)

Teşekkür ederim kardeşim, sağol.

TheAnalyzer adlı üyeden alıntı

Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim..
Elimden geldiğince ücretsiz sayılabilecek şeylerden para talep etmeden yapmaya çalışıyorum.

İş alımı açıktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al