wmaraci reklam

Uzay Teknolojisi ile Hızlandırma | Wordpress Performans Hizmetleri

6 Mesajlar 1.320 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

[CENTER][CENTER][CENTER][FONT=Century Gothic][CENTER][SIZE=5][COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS][CENTER][CENTER][CENTER]
Yarınların teknolojisi bugün karşınızda.
Ve sınırları zorlamaya bayılıyor.

Sitenizi hızlandırın. Övgüleri toplayın.
Bizden destek alın. Sitenize sınıf atlatın.[/CENTER]
[/CENTER]
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[SIZE=5]
[/SIZE][/FONT]

[SIZE=5][CENTER][CENTER][CENTER]

[FONT=Trebuchet MS]Akılalmaz performans. Nefes kesen sürat.
Zamanın ötesindeki bu hizmet, önüne çıkabilecek her şeyin üstesinden gelmeye hazır.[/FONT]

[CENTER]

[FONT=Trebuchet MS]Rakiplerinize öncülük edin.
Hızlanın. Fark yaratın. Parmakla gösterilin.
En iyiler, daima en iyisini hak eder.[/FONT]

[/CENTER]
[COLOR=#000000][FONT=Open Sans]

[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[/CENTER]
[/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000] KİMSENİN UYGULAMADIĞI 6 ÇÖZÜMÜM:[FONT=Century Gothic]
[/FONT]
• Sitenizi hafifletiyorum.
• Sunucunuzu kalibre ediyorum.
• Geciken sorguları tespit ediyorum.
• Sisteminizin yükünü eşit dengeliyorum.
• Sitenizin kodlarındaki hataları çözüyorum.
• Veritabanı içerisindeki dar boğazları gideriyorum.
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Open Sans]GİZLİ TEKLİF:[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000]Tebrikler. İlanımı sonuna kadar ilgiyle okudunuz.
Gösterdiğiniz ilgi için size fazlasıyla minnettarım.
Bu ilginize cömertçe karşılık vermek istiyorum.
%20 indirim kodunuz: #***hız
Bana mesajla kodu yazın.
Fiyatı anında düşürelim.
Toplam kazanç: 40 [/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=Open Sans]₺[/FONT][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=#000000]
190 - 40 = 150 ₺
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000]EŞSİZ FIRSAT:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000]Bir güneş tutulmasını çok nadir görebilirsiniz.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000]Bu fırsatı da öyle.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=#000000]HIZLI TÜKENİYOR:
Bu fırsat sadece ilk 5 kişi için geçerlidir.
*Güncelleme: Son 2 kişilik indirim kodu kaldı.
Öyleyse, hemen bu 2 kişiden biri siz olun.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=#000000]SİZ BİLİRSİNİZ:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000]Berbat olandan da, mükemmel olandan da en iyi siz anlarsınız.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000]Newton, doğru zamanda, doğru yerdeydi. Dünyayı değiştirdi.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#000000]Şimdi sıra sizde![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=#000000] [FONT=Century Gothic][COLOR=#000000]▼[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#F37934][SIZE=6][COLOR=#E25041][SIZE=5]MUTLU[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][SIZE=5][COLOR=#000000][COLOR=#B8312F] [COLOR=#000000]REFERANSLAR [/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]▼[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[COLOR=#000000]
[COLOR=#000000][FONT=Open Sans][SIZE=4]

Miyav adlı üyeden alıntı

Evet, konuyu inceledikten ve her cümlesini okuduktan sonra Melih hocamla iletişime geçtim. Bu harika yorumların deneyimini bende yaşamak istedim. İlgisi, yaklaşımı, sorun çözebilme yetisi harika. Kurduğu iletişim gerçekten çok güzel, şimdi sizlere before & after paylaşmak istiyorum. Gerçekten sitemi uzaya fırlattı..

Öncesi:
Mobil;
[CENTER][IMG=484]https://cdn.***.net/editor/147592/4072115545.png[/IMG]

Masaüstü;

[IMG=481]https://cdn.***.net/editor/147592/2293632671.png[/IMG]

Sonrası:
Mobil;

[IMG=483]https://cdn.***.net/editor/147592/3171337110.png[/IMG]

Masaüstü;

[IMG=482]https://cdn.***.net/editor/147592/2797808491.png[/IMG]

Diyecek söz yok verdiğim her kuruş para helal olsun..[/CENTER]

firelord adlı üyeden alıntı

Melih hocamım ilanını görünce zaten işi başarabileceğini hissetmiştim ama bu kadar iyi ve dürüst bir kişilik tanıyacağımı hiç fark etmemiştim , gerçekten her konuda hem bilgilendirici hem de işinin ehli olduğunu çok açık belli etti.
Kendisine tüm yardımları için teşekkür ediyorum.

barbarossaht adlı üyeden alıntı

Kendisinden hizmet alınmıştır. Hızlı ve güvenilir bir arkadaş kendisini tebrik ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

ÖNCE/SONRA

[IMG=469]https://cdn.***.net/editor/148452/1822299895.png[/IMG]

rejital adlı üyeden alıntı

kendisi ile çalışmamızı bir proje üzerinde yaptık, ilgili ve hızlı çözümler üretti. Teşekkürler

Padre adlı üyeden alıntı

Sitenize değer veriyorsanız mutlaka hizmet almanız gereken bir arkadaş. Öncelikle güven veriyor, emin ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Çalışma sonrası gerçekten de dediği gibi siteniz uzay teknolojisi ile hızlanıyor. Öncesi ve sonrası olarak farkı gerçekten de net bir şekilde anlıyorsunuz.

serkansayoglu adlı üyeden alıntı

kendisiyle 2. çalışmamızı yürüteceğiz, başarılı bir hizmet. tebrik ediyorum.

Drowlyt adlı üyeden alıntı

Harika bir kişilik harika! Bir çok sorunumuzu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdu, gerektiğinde arayıp bilgi verdi. Kendisiyle çalıştığım için çok mutluyum. Tekrar tekrar teşekür ediyorum.

teknoen adlı üyeden alıntı

Sürekli çalıştığım harika bir kişilik. İşini çok iyi yapıyor. Elinize sağlık tekrardan

gokaybjk adlı üyeden alıntı

Üstadım ile bir çalışma yaptık, çalışma sonucu tüm veriler yeşile döndü. Kendisi gerçekten konusuna çok hakim ve bilgilidir. Çalışma yapacak arkadaşa tavsiye ederim. İnşallah güncelleme de sınıfı geçeceğiz.tekrardan kendisine buradan teşekkür ederim

qunteper adlı üyeden alıntı

Çok başarılı bir WordPress site hız optimizasyonu yapıldı. Arkadaş gerçekten ilgili olduğu kadar bilgili de. Güzel çalışma için teşekkürler
[/SIZE][/FONT][/COLOR][SIZE=4]

GalipErdem adlı üyeden alıntı

Site hızlandırma çalışması yaptırıldı, harika işçilik çıkardı arkadaş.Hepsinden öte samimiyeti ve konu içeriğinde olduğu gibi Türkçe'yi inanılmaz etkili kullandığı için teşekkür ederim. Makale yazarı olsaydı uzun soluklu bir çalışmamız olurdu. Esenlikler.

ruacoronal adlı üyeden alıntı

Uzay teknolojisinden yararlandık, yıldızlar arası yolculuğa hazırız! Kendisine sitemi bitik bi halde teslim ettim iş bitimi siteyi tanıyamadım bile, öyle hızlanmış :)

lookout adlı üyeden alıntı

1 adet web sitesi için çalışma yaptırılmıştır etkili hızlanma görüldü çok memnun kaldık.

Disturbed adlı üyeden alıntı

@mcatakcin; arkadaşımıza search console'da tespit ettiğim bir sorun için danışmıştım, kendisi optimizasyon ile ilgili olduğunu tespit etti ve hem bu sorunu çözdük hemde optimizasyon konusunda site hem Google PageSpeed Insights ve gtmetrix'te tavan puana ulaştı. Kaliteli bir hizmet sağlayan cana yakın bir arkadaşımız.

emyildiran adlı üyeden alıntı

Yardımları ve emekleri için çok teşekkür ederim, büyük dertten kurtardı beni sizi de büyük dertlerden kurtarabilir iletişim kurmaktan çekinmeyin :r30:

varsaybilgisaya adlı üyeden alıntı

Eline emeğine sağlık, kazandığı paranın hakkını veren yüzümüzü güldüren kardeş teşekkür ederim :)
[/SIZE][/COLOR][SIZE=4]

maister adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile 2 sitem için anlaşma yapıldı. Harika bir iş yaptı. Teşekkür ediyorum

ucuzsiparis adlı üyeden alıntı

melih adamın dibidir uçuruyor herşeyi ;)

hayalifenomen adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Ne denilebilir, nasıl anlatılabilir hiç bilmiyorum. Gerçekten tüm ayrıntılarına kadar, her şeyi olması gerektiğinin fazlasını yaparak çalışmanızı tamamladığınız için teşekkür ederim. Daha sonraki sitelerde tekrar tekrar çalışacağız.

Mpls adlı üyeden alıntı

İşiniz hakkını fazlasıyla veriyor. Kendisinin dostluğu samimiyeti içtenliğinden dolayı daha uzun sürelerde çalışmaya devam edeceğim. Kendisine teşekkürü borç bilirim.

MrUlus adlı üyeden alıntı

Arkadaş konu üzerinde bulunan siteme işlem yaptı ve oldukça memnun oldum. Güzel karakterli birisi

lovedone adlı üyeden alıntı

Konu üzerindeki teknohocam isimli siteme hızlandırma uygulaması yaptık değerler beklentimden daha üst seviyede yükseldi. Kendisi yaklaşık 3-4 saat bizzat uğraştı teşekkür ediyorum tekrardan. Güvenilir ve ilgili birisi tavsiye ediyorum herkese. Umarım sürekli çalışırız

OzyTR adlı üyeden alıntı

Melih hocamdan hizmet satın alındı siteme uygulandı aradaki fark bariz ortada işini hakkıyla yapan birisi

kasimt07 adlı üyeden alıntı

Çalışma tamamlanmak üzere çok ciddi bir fark mevcut sitede . Çok teşekkürler hocam

Titimen adlı üyeden alıntı

arkadaş wordpress hızlandırma işi alında saolsun hızlandırma dışında da ilgi gösterdi kendisine teşekkür ederim. Sürekli olarak kendisine wordpress işi verilecektir.

projeanka adlı üyeden alıntı

Hizlandirma yapildi,Basarili sonuc alindi.Tesekkurler.

bilisim24 adlı üyeden alıntı

hizmetten gayet memnun kaldım, mobilde %80 masaüstünde %150 hız artışı sağladı, yakın zamanda diğer sitelerimin işlerinide vereceğim

CyBeRPrenS adlı üyeden alıntı

Melih hocamla bir site için anlaştık ve çalışmalara başladı, Daha sonra temanın fonksiyonları ve yapısından dolayı istediğim seviyeye gelmesinin çok zor olduğunu görünce, o kadar uğraşa rağmen sorunsuz iade yapan, dürüst ve güvenilir bir insanla çalıştığım için çok memnunum. Hayırlı işler dilerim.

lambda adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalıştık, güzel bir iş çıkardı teşekkürler.
[COLOR=#000000][FONT=Open Sans]

Glaukon adlı üyeden alıntı

sitemizi hızlandırma çalışmamız beklentilerimizin üzerinde başarılı bir şekilde gerçekleşti, çok teşekkürler. tekrar çalışmak dileğiyle..
[/FONT][/COLOR]

ichbinmurat adlı üyeden alıntı

site hizlandirma calismasi yaptirildi. Tesekkür ederim

Om89 adlı üyeden alıntı

Web site hızlandırma işinden çok iyi anlıyor hocam, hiç bir sorumu yanıtsız bırakmadı ve defalarca usanmadan siteyi hızlandırabilmek adına gayret gösterdi.
Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

ByMoruh adlı üyeden alıntı

kurumsal çözümümüz için hızlandırma işlemi aldık gayet memnunuz.

ozituR adlı üyeden alıntı

Kendisinden Adsense Yerleşim ve AMP kurulum hizmeti aldık. Çok ilgili biri. Umarım çalışmanın sonuçları da çok güzel olur. Kendisine teşekkürler.

baytasarimci adlı üyeden alıntı

3 tane siteme hızlandırma hizmetinden satın aldım mükemmel performans sağlandı. Kendisiyle yeniden çalışmak için bir araya geleceğiz :)

seferyildirim adlı üyeden alıntı

Başarılı bir şekilde hızlandırma işlemi yapıldı. Yardım sever bir arkadaş.

BR Medya adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile wordpress konusunda çalışıyoruz sağolsun bizlere çok desteği oluyor. Kaliteli bir iş çıkartıyor her seferinde

yhs adlı üyeden alıntı

Hızlandırma işlemi yaptırıldı. Ellerine sağlık harika bir çalışma oldu.

HarlemGezgini adlı üyeden alıntı

Melih bey ile websitem için çalıştık. Taleplerimi çok hızlı ve anlayışlı bir şekilde çözdü. Gerçekten Wordpress alanında uzman ve kaliteli bir kişilik, kendisine teşekkür ediyorum. Ticaretinde de başarılar diliyorum. Çalışmaya devam edeceğiz.

Nokvi adlı üyeden alıntı

Kendimde aynı kategoride hizmet vermeme rağmen bazen bazı işlerde gerçekten işin ustaları ile çalışmanız gerekiyor :)

AytacU adlı üyeden alıntı

Edit: Çalışmalar bitti. Sonuçlar memnunluk verici. İlgili ve işinde iyi bir arkadaş. Çalışmaktan memnun oldum. Teşekkür ederim.

hhsenturk adlı üyeden alıntı

Wordpress hız optimasyonu hizmeti uygulandı beklediğinizden daha iyi sonuç alacağınızı söyleyebilirim gayet başarılı ve dürüst satıcı +++

bcnn adlı üyeden alıntı

Site hızlandırma hizmeti alındı işinin ehli çok teşekkür ederim .

EnginAVCI adlı üyeden alıntı

Melih'le ilk ve son çalışmamız olmayacak. Adam kanki modunda samimi ve içten işinin hakkını veriyor. Tekrar teşekkür ederim beni bir yığın işin içinde optimize olayından kurtardı.

Bolanka adlı üyeden alıntı

Melih bey işinin hakkını veriyor. Düşük olan pagespeed ve gtmetrix puanlarımı oldukça yukarılara çıkardı. CLS'yi kabul edilir düzeye getirdi. Sağolsun kendi sitesi gibi uğraştı. Tavsiye ediyorum herkese. Başka sitelerim için de kendisiyle çalışmayı düşünüyorum.

Metsun adlı üyeden alıntı

Site hızlandırma işi verildi.
20 / 70 şeklinde gözüken değerler, Google ve Gtmetrix için 95 üzerine çıktı.
Teşekkürler

VE ÇOK DAHA FAZLASI....[/SIZE]

[SIZE=4][SIZE=5][COLOR=#000000]YAKINDAN BAKIN. SİTENİZE VE GELECEĞE.[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#000000][FONT=Open Sans]Performans çalışmamız, bu dönemin benzeri görülmemiş en değerli hizmetlerinden biri haline geldi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Open Sans]Ticari ve bireysel tüm işbirlikçilerimize eşsiz bir ziyaretçi deneyimi sunmaları için güç veriyoruz.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Open Sans]Yarınlar ne getirirse getirsin, siz ona bugünden hazır olun.[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=Open Sans][COLOR=#000000][FONT=Open Sans]ŞİMDİ HERŞEY SİZE BAĞLI.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=Open Sans][COLOR=#000000][FONT=Open Sans]Uzay Teknolojisi hız performansı, sınırları zorlamanız ve engelleri aşmanız için size yardımcı olacak.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=Open Sans][COLOR=#000000][FONT=Open Sans]Tüm dünyaya en iyi ziyaretçi deneyimi sunun. Çünkü hepsi sizin ziyaretçileriniz.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=Open Sans][COLOR=#000000][FONT=Open Sans]ZİYARETÇİLERİNİZE BAKIN. NASIL DA MUTLULAR.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=Open Sans][COLOR=#000000][FONT=Open Sans]Artık bu hizmete sahip olmak için birçok iyi nedeniniz var.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4] İLETİŞİM
[FONT=Century Gothic]
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=4]Merak ettikleriniz ve daha fazlası için [/SIZE][/FONT][FONT=Trebuchet MS]
iletişime geçmenizden mutluluk duyarım.[/FONT][/FONT]
[FONT=Century Gothic][FONT=Trebuchet MS]
→ WHATSAPP İLETİŞİM: 0534 661 38 yetmiş altı ←[/FONT]
[FONT=Trebuchet MS][COLOR=#553982][B][COLOR=#D1D5D8]→[/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][COLOR=#D1D5D8][COLOR=#D1D5D8][COLOR=#D1D5D8] WHATSAPP LİNK İÇİN TIKLA [B]← [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[FONT=Trebuchet MS]wmaraci.com özel mesaj atabilir,[/FONT]
[FONT=Trebuchet MS]yada bu konu başlığı altında[/FONT]
[FONT=Trebuchet MS]sormak istediklerinizi[/FONT]
[FONT=Trebuchet MS]sorabilirsiniz.[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Century Gothic][/FONT][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[/CENTER]

uzayperformans.com
wmaraci
reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Konunuz hayırlı uğurlu olsun. Fiyat bence makul seviyede olmuş. Başarılar.

TeknoEN7 TeknoEN7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek OTO MOTOR
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Hayırlı Satışlar Dilerim Başarılar

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Konunuz hayırlı uğurlu olsun. Fiyat bence makul seviyede olmuş. Başarılar.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

Yabancı sitelerde bu hizmeti 20$ başlayarak,
kapsamına göre 40$'a kadar yapıyorum.

Burada döviz olarak karşılaştırma yapmak istemem fakat
çok uygun fiyata yaptığımı söyleyebilirim :)

TeknoEN7 adlı üyeden alıntı

Hayırlı Satışlar Dilerim Başarılar

Çok teşekkür ederim :)
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

uzayperformans.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TeknoEN7 TeknoEN7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek OTO MOTOR
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Başarılar fiyatlar uygun

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Yorumlarınız için çok teşekkür eder, sağlıklı ve huzurlu günler dilerim :)

TeknoEN7 adlı üyeden alıntı

Başarılar fiyatlar uygun

uzayperformans.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al