wmaraci reklam

Wordpress Kurulum & Düzenleme & Hızlandırma & SEO Ayarları Yapılır. Güven ve Kalite - Bol Referans

469 Mesajlar 100.131 Okunma
wmaraci reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3707
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)

BerkinAKTAŞ adlı üyeden alıntı

Arkadaşa son derece güvenerek hizmet alabilirsiniz. Şuan da iş yerindeyim ve teslimatım gerçekleşti siteyi açıp inceleme gereksinimi bile duymuorum profrsyonel bir iş çıkardığına eminim. Yani kısaca cümleyi toplamak gerekirsek son derece givenilir bir satıcı ve içten. Ayrıca hızlı yanıtları ile müşteri memnuniyetini üst safalara çıkartıyor emin olabilirsiniz

cskaraman adlı üyeden alıntı

İşine çok önem veren bir arkadaş. Hızlı, güvenilir ve samimi. Sitenizi emanet ederken hiç tereddüt etmeyin. Kanı hızında çalışan sitem şimdi fişek gibi maşallah. Teşekkürler

smnkz adlı üyeden alıntı

Arkadaştan bir konu hakkında ücretli yardım istedim sağolsun kısa sürdüğü için ücret talep etmedi. Sonrasında 2 sitem için Wordpress hizmeti için anlaştık. Zamanında, temiz bir şekilde sitelerimi teslim etti. Güvenilir ve sağlam ticareti için teşekkür ederim.

savasatesoglu adlı üyeden alıntı

Ağustos ayında web sitesi kurmak için iletişime geçtim arkadaş gerçekten çok başarılı ve çok iyi biri.Hala daha desteğini esirgemiyor.İşinde çok iyi başarılarının devamını dilerim.Bir web sitesi,seo düşünüyorsanız tam adresi bu arkadaştır.Kesinlikle tavsiye ederim.

burakcelik07 adlı üyeden alıntı

Beyefendi ile çalışılmış, son derece ilgili ve hoşgörülü şekilde dinleyip, sonuç odaklı ve prensipli çalışması; faydalı tavsiyeleri ve alçakgönüllülüğüyle kendisini tarafıma hayran bırakmıştır.

kardelenn adlı üyeden alıntı

Ali kardeşim çok teşekkür ederim çok hızlı ve güvenilir bir şekilde sorunlarımı çözdüğün için yolun açık olsun, arkadaşlar gönül rahatlığıyla işlerinizi teslim edebilirsiniz

kohreg adlı üyeden alıntı

Arkadaştan, site hızlandırma, seo ve spam engelleme hizmeti aldım. Çok kısa sürede işi tamamladı. Çıkan sorunları giderdi. Anlaşma haricinde olan ve site de eksik gördüğü yerleri düzeltti. Çalışmlarından memnun kaldım. Tavsiye ederim.

byhalo adlı üyeden alıntı

Sağolsun kardeşim çok babacan bir adam. Muhabbeti güzel işinin ehli. Günlerce uğraşıp çözemediğim sitemdeki hız problemini ciddi ölçüde giderdi. Bir defaya mahsus özel bir durumumdan dolayı bu işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirdi. Tekrar teşekkür ederim üstadım ellerin dert görmesin.

fraqman adlı üyeden alıntı

Öncelikle işine önem veren bir arkadaş. Hızlı ve güvenilir. Sitenizi ona emanet ederken hiç tereddüt etmeyin. çok kısa zamanda çok güzel işler başardı. yaptığı çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ederim.

modaeksen adlı üyeden alıntı

Benim 2 siteye genel olarak ayarlamalar yaptı ve gerçekten çok güzel bir iş çıkardı
kendisine teşekur ediyorum

EditorumORG adlı üyeden alıntı

Arkadaş işinin ehli birisi demek istiyorum Wordpress sitemin temasının bir kaç yerinin düzenlemesi gerekiyordu gayet hızlı bir şekilde düzenledi, teşekkürler.

CanBurada adlı üyeden alıntı

Arkadaşın öncelikle muhabbeti işi ve ilgisi alakası çok iyi gerçekten.
Fazlası ile memnun etti aldığı para ettiği sohbet karşısında yok gibi sağolsun herşey için.

furkan2499 adlı üyeden alıntı

Themeforest tema kurulumu ve Wordpress kurulumu yaptırıldı. Ayrıca yapmak zorunda olmadığı halde farklı konularda yardımcı oldu bunun için ayrıca teşekkür ederim. Şahsen uzun bir süre oğraştıktan sonra yapacağım veya hatalı yapacağım Seo, eklent, tema kurulumunu ve arama motorları kayıtını 1 saat gibi kısa bir sürede yaptı. Hızlı ve yardım sever bir arkadaş. Kendisi ile ilk ticaretimdi ve bu işten sonra ticaretimiz daim olacak gibi görünüyor :)

Biraz içerik gönderildikten sonra kendisi daha sonra kontrol yapacak ve kusursuz bir site yapacağız inşallah.

birdugungunu adlı üyeden alıntı

Wordpress tema kurulumu için çalıştık kendisiyle başarılı bir arkadaş.

BROTESS adlı üyeden alıntı

Kesinlikle güvenilir biridir.Herkese tavsiye ederim işinde ehli bir kişidir.

ismeter adlı üyeden alıntı

İçtenlikle söylüyorum işine hakim, dürüst ve ilgili daha iyi birini görmedim. Adamsın kardeşim Crewx

yamyamix adlı üyeden alıntı

Arkadaşa newspaper tema kurulumu yaptırdım ve çeşitli optimize işleri yaptırdım. İşini düzgün yapmasının yanı sıra samimi ve içtenliği çok iyiydi. İş yaptırmak isteyen çekinmeden yaptırabilir. İşini yaptırıp memnun olmayan kişinin parasını ben verecem :D

Kotil adlı üyeden alıntı

Sitemdeki bir kaç problem için hizmet satin alindi tesekkurler. Isinin ehli tavsiye edilir.

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Crewx Forumdan gördüğüm kadarı ile Dürüst İşini hakkı ile yapan emeğe Saygı gösterip Saygı duyulması taraftarı olan ve yardımcı bir yapıya sahip arkadaş kendisi ile çalışmamış olsamda bu düşüncelerimi yazmak istedim gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz hayırlı işler bol kazançlar

emreyildiz adlı üyeden alıntı

Gerçekten işini hakkıyla yapan arkadaş. Ve oldukça da hızlı :) Düşünmeden çalışabilirsiniz kendisiyle. :)

Okeskin adlı üyeden alıntı

Muhabbeti güzel, ilgili arkadaş. Bir adet çalışma yaptırıldı, inanılmaz hız artışı oldu. Tavsiye ederim :)

Çağlar adlı üyeden alıntı

Arkadaşım hemen halletti sorunumu sağolsun. Teşekkür ediyorum

elaiepek34 adlı üyeden alıntı

Arkadaşla şu an ücret vererek calısmadık ama sorumuza ücret talep etmden cevap verdi. ve yardımcı olmaya çalıştı Tebrik ederim. Referans oluruz

devrimedia adlı üyeden alıntı

Kendisini yardım severliğinden dolayı kutlarım, efendi ve bir o kadarda mütavazi bir insan başarılar dilerim yolun her daim açık olsun dostum ;)

KingBoatman adlı üyeden alıntı

Arkadaşın konusuna burada ilk ben yazıyorum çalışmadık ama bana verdiği destek ve bilgi gerçektende ne kadar işinde tecrübeli ve işine aşık biri olduğunu kanıtladı.

xDeccaL adlı üyeden alıntı

2 site için optimizasyon hizmeti alındı..ilgisi için teşekkür ediyorum arkadaşa .)

mertcanilter adlı üyeden alıntı

Arkadaş işinin ehli birisi ayrıca çok iyi bir insan sitemdeki 4 sorunu çözdü ve ayrıca tema kurulumunu zamanında yaptı teşekkür ediyorum.

SeoEditör adlı üyeden alıntı

Dün biraz sohbet etmişliği var, gerek hitaben ve saygısıyla takdirimi kazandı :) kendisi işini bilen dürüst ve güvenilir bir şekilde ticaret yaptığına inanıyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.

TemaYeri adlı üyeden alıntı

Crewx Arkadaşıma siteme genel bir bakım yaptırdım sitem oldukça hızlandı bundan sonraki her yaptırıcağım işte muhakkat onunla çalışacağım.

aehdfilmizle adlı üyeden alıntı

işini hakkıyla yapan bir arkadaş teşekkür ederiyorum kendisine
videolarim carlito1914 devrimedia

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

gorkem87 gorkem87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tıbbi laboratuvar teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Oluşan sorunumu dakikalar içinde çözmüş olmasının yanında karakter olarak da beyefendi bir kişiliğe sahip. Tavsiye ederim.
Crewx evdenevenakliyatt

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3707
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
gorkem87 teşekkür ederim hocam sağolun.
evdenevenakliyatt

kişi bu mesajı beğendi.

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Alihan, işinin ehli bir arkadaşımızdır. Hayırlı işler dilerim kardeşim.
Crewx evdenevenakliyatt

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3707
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Sourtimes çok teşekkür ederim hocam sağolun.

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
Arkadaş işinin ehli birisi demek istiyorum Wordpress sitemin temasının bir kaç yerinin düzenlemesi gerekiyordu gayet hızlı bir şekilde düzenledi, teşekkürler.
SizinWeb OmerYaksi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3707
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
EditorumORG değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim sağolun hocam.
EditorumORG OmerYaksi

kişi bu mesajı beğendi.

muratsdemic muratsdemic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
Arkadaş çok yardımsever birisi karşılıksız bir çok yardımı oldu bana, kendisiyle forumda tanıştık. Satışlarının devamını diliyorum işini iyi bilen biri ticaret yapacak kişiler üzülmeyecektir kolay gelsin.
SonuYok

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3707
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
muratsdemic değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim hocam sağolun.
acuka

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Sitemdeki bir kaç problem için hizmet satin alindi tesekkurler. Isinin ehli tavsiye edilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al