wmaraci reklam

AjansZERO - Wordpress Profesyonel Hizmetler : Optimizasyon,SEO,Güvenlik,AMP,VirüsTemizleme,CDN,A dsense daha fazlası!

21 Mesajlar 3.542 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ajanszero ajanszero from ZERO to HERO Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Developer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 138 / 45
  • Ticaret 10, (%100)

Optimizasyon ve Hızlandırma Referanslarımız

Penunbra ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Merhabalar referans amaçlı https://www.teknotarzi.com sitem için wordpress hızlandırma çalışması yapıldı.

Hocama mail adresine istediği bilgileri yolladığımda işi tamda söz verdikleri zamanda (hatta birkaç saat erken) teslim ettiler. Başta siteye fazla etkisi olacağını pek sanmıyordum fakat gerçekten gözle görülür bir hızlanma yaşadım.

Tabiki bir iki kuru lafla yorumumu bitirmeyeceğim size somut deliller de getirdim :D

Bu sonuçlar benim internette araştırarak yaptığım çalışmaların sonucudur. Bi ara bu skoru 85 e çıkarmayı başarmıştım ama o zaman temada bozulma yaşayınca yaptıklarımı eski haline getirdim. Hocamın ise bu skoru 85'in üstene çıkaramayacaklarını düşünüyordum. Allah'a çok şükür beni utandırdılar :)

Buradan referans kabul ettiği ve bu kadar kaliteli hizmet verdikleri için kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum. En kısa zamanda diğer sitelerim içinde çalışabilme umuduyla...
ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Developer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 138 / 45
  • Ticaret 10, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Merhabalar referans amaçlı https://www.teknotarzi.com sitem için wordpress hızlandırma çalışması yapıldı.

Hocama mail adresine istediği bilgileri yolladığımda işi tamda söz verdikleri zamanda (hatta birkaç saat erken) teslim ettiler. Başta siteye fazla etkisi olacağını pek sanmıyordum fakat gerçekten gözle görülür bir hızlanma yaşadım.

Tabiki bir iki kuru lafla yorumumu bitirmeyeceğim size somut deliller de getirdim :D

Bu sonuçlar benim internette araştırarak yaptığım çalışmaların sonucudur. Bi ara bu skoru 85 e çıkarmayı başarmıştım ama o zaman temada bozulma yaşayınca yaptıklarımı eski haline getirdim. Hocamın ise bu skoru 85'in üstene çıkaramayacaklarını düşünüyordum. Allah'a çok şükür beni utandırdılar :)

Buradan referans kabul ettiği ve bu kadar kaliteli hizmet verdikleri için kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum. En kısa zamanda diğer sitelerim içinde çalışabilme umuduyla...

Biz teşekkür ederiz, bizim skor ölçümlerimizde gtmetrix 3.6sn deydi bazen farklılık gösterebiliyor. cdn girişlerini verseydiniz 2.1sn yada 1.8sn kadar indirebilirdik.
Ama şuandada tıkladığınız an sitenizde herhangi bir blog yada kategori anlık açılıyor :) gözle görebilirsiniz.
Sonraki çalışmalarda görüşmek üzere.

noppah noppah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Coder Since 1989
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 5 / 69
  • Ticaret 5, (%100)
Selamlar, wordpress teması (TF) satın alındı, wordpress kurulumu hizmeti veriyorsanız öm lütfen.
ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Developer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 138 / 45
  • Ticaret 10, (%100)

noppah adlı üyeden alıntı

Selamlar, wordpress teması (TF) satın alındı, wordpress kurulumu hizmeti veriyorsanız öm lütfen.

Ö.m atıldı dönüş bekleniyor.

sekertasarim sekertasarim Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
arkadaş gerçekten güzel bir iş çıkardı kesinlikle güvenebilirsiniz çok cana yakın ve sabırlı biri.
ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
Çok kısa sürede referans amaçlı işlemler yapılmış ve arada büyük farklar oluşmuştur.
İşinin ehlidir. Teşekkürler.
ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

EmrahDD EmrahDD ☪ 𐱅𐰇𐰼𐰚𐰀𐰼 Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freelance Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 173 / 146
  • Ticaret 32, (%100)
ajanszero farkı! Kısa bir süre içinde sitenin tüm sorunlarını çözdüler gayet ilgili ve alakalı arkadaşlar. Emekleri için kendilerine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.
ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Developer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 138 / 45
  • Ticaret 10, (%100)

huseyin0053 adlı üyeden alıntı

arkadaş gerçekten güzel bir iş çıkardı kesinlikle güvenebilirsiniz çok cana yakın ve sabırlı biri.

Çok teşekkür ederiz hocam çok sağolun.
yeni projelerde görüşmek üzere.

sismailoglu sismailoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek turizm
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 10 / 21
  • Ticaret 19, (%89)
İnanılmaz derecede ilgili,işini en iyi şekilde yapan,saygıdeğer arkadasımız ve ekibinle güvenerek çalışabilirsiniz. vipcar.rentals web sitem fazla ve boyutlu fotoğraflardan dolayı 20 sn.gibi bir sürede açılıyordu.3 sn ve aşağısına düştü tüm iyileştirmeler,optimizasyonlar yapıldı.Çok büyük farklar oluştu.Tekrar tekrar teşekkür ederim ve çalışmalarımızın devam edeceğini söyleyebilirim.
ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al