wmaraci reklam

WordPress Profesyonel Optimizasyon Güvenlik Hızlandırma SEO ve CDN Virüs Temizle

24 Mesajlar 6.369 Okunma
wmaraci reklam

NettaCompany NettaCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

[CENTER]

https://www.youtube.com/watch?v=t8J7lPw4vK0

[/CENTER]

seduction adlı üyeden alıntı

1 Adet paketten aldım. Kendisi çok ilgili ve işini bilen birisi. Ayrıca teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

siklopentans adlı üyeden alıntı

Wp optimize işlemleri gerçekleştirdi siteme, tek kelime ile mükemmel. Sitemin açılış hızı 0.02 saniye oldu. Gerçek anlamda işini hakkı ile yapan biridir.

okuloncesiplan adlı üyeden alıntı

full optimize işlemi yaptırdım. teknik ekip ile telefon ve siteden anında dönüş sağlandı. işinin ehli bir ekip. sağlam bir çalışma yapıldı emeklerinize sağlık.

emredal85 adlı üyeden alıntı

merhaba iyi günler. netta ile tanışmam tesadüfen oldu. ilk önce kısa bir telefon konuşması yaptıktan sonra çalışmaya start verdik. ilgili ve anlayışlı arkadaşlar. yaptıkları işten son derece memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.

talha25 adlı üyeden alıntı

Arkadaşımız çok hızlı işini iyi bilen ve yapan dürüst birisi

Cronix adlı üyeden alıntı

Optimizasyon işlemlerini sorunsuzca tamamladı kendileri, sürekli olarak optimize işlemleri yaptırmaktayız.

CanerGok adlı üyeden alıntı

Adwords Ardından, birde Wordpress optimizasyon hizmeti aldık kendilerinden teşekkürler.

yasyil adlı üyeden alıntı

kimsenin yapamadığı sistemi mahveden virüsten arındı. Verdiğim ücret sonuna kadar helal olsun. Bu devirde böyle dürüst insanlar olması yeterli :) tekrardan elinize kolunuza sağlık hocam. Şiddetle tavsiye ediyorum.

TaxiDriver adlı üyeden alıntı

wordpress virüs temizletme işlemi yaptırılmıştır. Arkadaş fazlasıyla uğraştı halletti sagolsun.

alfonzofaruk adlı üyeden alıntı

hızlı ve ilgili hizmet sağladılar çok teşekkürler tekrardan

Savaronaa adlı üyeden alıntı

Wordpress hatası üzerine sorun server değişimiyle çözüldü. Sıkıntıları dinleyen çözüm odaklı bir firma

myqatsel adlı üyeden alıntı

Wordpress siteme virüs bulaşmıştı, arkadaş sağolsun hem virüsleri temizledi hemde optimize işlemlerini halletti. Tavsiye ederim kesinlikle.

Mikat adlı üyeden alıntı

Wp cpu sorunu nedeniyle irtibata geçtim ve en kısa zamanda optimize işlemini uyguladı. Umarım bu dertten tamamen kurtulmuşumdur. Elinize sağlık

HostingSubesi adlı üyeden alıntı

İşini iyi yapan bi meslektaşım hayırlı satışlar ��

TurkpC adlı üyeden alıntı

Çok kısa sürede harika bir iş çıkardılar teşekkürler Nettacompany

BilgiciDedeniz adlı üyeden alıntı

NettaCompany'nin 2 konusu hakkında mesaj atıyorum..

* 1. Reseller Hosting yorumlarım !

* Aradığınız kalite var.
* Aradığınız sohbet var.
* Usanmadan cevap verirler.
* 23:40 saat, şuan da sadece bilgi amaçlı 20 dakikadır konuşuyorum.

* 2. Wordpress Konusu hakkında yorumlarım !

* Bu forumda kalitesiz hizmet verdiğini düşünmüyorum, aynı şekilde diğer forumlarda da geçerli bu.. A forumu veya bir başka forum hani derler ya [B]güzel, gözünden yiğit sözünden belli olur
işte bu sözün yiğidi de Netta Company diyebilirim..

Mehemmet adlı üyeden alıntı

Wordpress için optimizasyon ve güvenlik işlemleri için anlaştık. Umuyorum güzel bir çalışma olur.

GrandBilisim adlı üyeden alıntı

Kendileri ile uzun yıllardır çalışıyoruz, 1 Adet Wordpress sistemi optimize yaptırdım bundan ötesi şamda kayısı...

myfurkanoymak adlı üyeden alıntı

Wordpress siteme sürekli olarak ESC Sitelerin yorumları ekleniyordu Güvenlik Paketi alındı şuanda bir sorun gözükmüyor kaliteli iş önerebilirim.

Mexician adlı üyeden alıntı

gayet basarili bir Optimizasyon oldu.Tesekkurler ilginiz icin.

KraL adlı üyeden alıntı

1 adet sitem için sipariş verildi.. Herşey mükemmel hemen fark etti.

skdenizcom adlı üyeden alıntı

Skdeniz.com adlı sitem nettacompany tarafından optimize edilmiştir. Gayet iyi google insight değerleri ve kullanıcı gözünden hızlı değerleri mevcut. Hayırlı satışlar

metinoz adlı üyeden alıntı

Sitem için çalışma yaptırıldı. Özellikle güvenlik çalışması yaptırmak isteyenler hiç düşünmeden çalışabilir. R10 paketinin dışında çok düşük bir fiyatada multi wordpress sitemi normale çevirdi sağolsun. Sadece bu iş için dahi çok yüksek fiyat isteyenler olmuştu. Yapılan çalışmadan memnunum tavsiye ediyorum.

cinarartsa adlı üyeden alıntı

Full Optimizasyon İçin Ödeme Yaptım Site Adı www.oyunsan.com iyi çalışmalar dilerim.

tamamen yanlış yönetilmiş, içi gereksiz eklenti ve virüs dolu wordpress sitemi çok iyi bir şekilde optimize ettiler, işlerini iyi yapıyorlar, Tavsiye ederim.

Doktor33 adlı üyeden alıntı

iş teslim alındı. arkadaş gayet hızlı bir şekilde teslim etti.

phpbot adlı üyeden alıntı

virüs temizlendi. teşekkür ederim hizmet için.

inventor adlı üyeden alıntı

Emeğinize sağlık, başarılı bir iş çıkarttılar tavsiyemdir. (Y)

Leadman adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim.

Siteme Facebook'tan fazlaca ziyaret geliyordu ve bu ziyaretler anlık gönderi paylaşımından sonra tavan yapıyordu. Hit haber paylaşınca siteye girilemediği durumlar fazlalaşmıştı. Neyse ki optimizasyondan sonra bu problem ortadan kalktı. Şu an sitenin erişilememe sorunu yok. Önceki haline göre 2 hatta 3 kat hızının arttığını söyleyebilirim.

Sadraf adlı üyeden alıntı

Paket alındı. Baştan sona çok hızlı ve kaliteli bir hizmet aldım. İşlerinde çok başarılılar, tavsiye edilir.

kadyapim adlı üyeden alıntı

wordpress full optimizasyon yaptırıldı.işini gerektiği gibi yapan bir firma gerek teknik dstek gerek iş yapım süresi çok iyi.Özellikle Semih beye çok teşekkür ederim.

Holiqan adlı üyeden alıntı

2 adet WordPress optimizasyonu yaptırıldı. Site ile ilgili gözle görülür bir hız farklı oluyor. Ayrıca gece gündüz müşteri hizmetleri gelişmeler hakkında bilgi vererek yardımcı oldular.

Alanlarında başarılı bir firma ve diğer hizmetlerini de en yakın zamanda denemek için sabırsızlanıyorum.

menofel adlı üyeden alıntı

Sipariş geçildi teslim alındı. Sitemin performansı %100 arttı ve virüsler temizlendi teşekkürler.

ysfx12 adlı üyeden alıntı

Bir adet Wordpress sistem için çalışma yaptırıldı. Cpu ve güvenlik sorunları halledili. Ücretsiz cdn kurulumu içinde ayrıca teşekkür ederiz.

IyibirNet adlı üyeden alıntı

Perişan olan Wordpress sitemizin hızı zirvelerde. İç seo ayarları ve daha yeni teknolojilere ayak uydurması HSTS bilmezken akif etmeleri muazzam...

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Websitem bazı bölgelerde 5 saniyede bazı yerlerde ise 10 saniyede açılıyordu. Verdikleri hizmet sayesinde sitem artık 1 saniyeden daha kısa sürede açılıyor. Birçok gereksiz eklentiyi ve eklenti kalıntılarını temizlemişler.

Daha önce aynı temaya ve eklentilere sahip başka sitem için forumda en çok tanınan birinden hizmet almıştım. O hizmet sayesinde 10 saniyede açılan sitem 3 saniyede açılmıştı. Bu güne kadar en iyi hizmeti onların verdiğini sanıyordum.

Fakat bu sefer aynı temaya ve eklentilere sahip bu sitemin @NettaCompany ekibi sayesinde 1 saniyeden daha kısa açıldığını, hatta neredeyse yarım saniyede açıldığını görmek beni inanılmaz derecede etkiledi.

Ayrıca boşa para verdiğim eklentilerden de @NettaCompany ekibi sayesinde kurtuldum. @NettaCompany ekibinin bütün bu hizmetleri çok kısa sürede yapması tamamen inanılmaz bir durum. :)

Kısacası @NettaCompany ekibi wordpress tabanlı sitemin açılış hızını 10 saniyeden 1 saniye altına indirdi. Sadece bununla yetinmeyerek Google'nin Page Speed Aracında da vasat olan puanımı neredeyse zirveye götürdü. :)

Son olarak yardımsever tutumlarından ve gerçekten işlerinde bu kadar profesyonel olduklarından dolayı sonsuz kere teşekkür ediyorum ve wordpress optimize konusunda şiddetle @NettaCompany ekibi ile çalışmanızı öneriyorum.

Aklıma gelmişken söylemeden geçmeyeyim.:)
Sitemi hızlandırayım diye bir tane eklentinin düzgün çalışmasını bozmuştum. Sağolsun @NettaCompany ekibi siteyi hızlandırırken onuda düzeltmişler. Bunun için ayrıca teşekkür ederim. :)

Az kalsın unutuyordum. :D Daha önce kullandığım CDN servisi bende baya sorun yapmıştı. Cpanele giremiyor sürekli ssl hatası alıyor ve admin panelinde çok fazla hata alıyordum. @NettaCompany ekibi bu CDN servisini de sorunsuz ve muhteşem şekilde kurup teslim etti. Bunun içinde tekrardan teşekkür ederim. :)

Yazacak ve teşekkür edecek o kadar çok konu varki... :) Ben sözü sitenin son halini gösteren bu fotoğraflara bırakayım. ;)

Not: Resimlerin boyutunda sorun olabilir en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım. :)

ustali adlı üyeden alıntı

Wp seo paketi alindi gayet ilgili bir firma kendilerine tesekkurler ediyorum

Nurullahtr adlı üyeden alıntı

Ücretsiz olarak wordpress optimizasyonu yapıldı , sonuçlar mükemmel denecek derecede iyi .Aynı zamanda sorularıma da yanıt aldım çok iyi çok güvenilir bir insan. Eğer aklınızda wordpress optimizasyonu yapmak geçiyorsa kesinlikle tavsiye ederim. Buyrun buda bana yapılan optimizasyon ;

https://www.youtube.com/watch?v=CASYn-Iaea0

GalipErdem adlı üyeden alıntı

Sipariş geçildi. Memnun kalınması halinde ikinci sitem için de çalışma yaptıracağım. Umarım diğer müşterileriniz gibi ben de memnun kalırım. İyi çalışmalar.

Sitede gözle görülür bir hız artışıyla birlikte gtmetrix ve page speed değerleri inanılmaz arttı. Pagespeed masaüstü 30 iken 91'e kadar çıktı. Mobil %100 !

İkinci sipariş için ödeme geçildi.

teorizm adlı üyeden alıntı

ellerıne saglık hızlı işinin ehlı bır arkadas

oktayakbal adlı üyeden alıntı

daha önce bir kaç farklı kişiyle çalıştık fakat bir türlü sitemizdeki cpu sorunları bitmemişti Semih bey sağolsun 3 4 saat içinde aylardır uğraştığımız problemi çözdü şuan saat gibi işliyor siteler kesinlikle bu konuda sıkıntıları olanlara tavsiyemizdir. iyi satışlar.

Renksizgazete adlı üyeden alıntı

Arkadaslarla bir kac sitem icinde daha önce calısmıtık fevkalede sonuclar almıstım.yeni sitem icin yine tercih ettim her zaman ki gibi Semih Bey ve ekipi yine beni mahcup etmedi fevkalede bir is cıkarttılar.Wordpress de kasma hız guvenlik sorunu olan arkadaslara siddetle tavsiye ederim.Ayrıca wordpress ıcın hazırlanmıs olan hosting paketleriyle sitelerınız valla jet gibi oluyor Tekrardan tsk ederim Semih ve ekip arkadaslarına

waldoroyal adlı üyeden alıntı

Virüs sorunumuz vardı. Arkadaşlar gerçekten elinden geleni yaptılar ve sorunu ortadan kaldırdılar. Ayrıca bazı noktalarda yaşanan bozukluklukları da hemen yaptılar. Ellerine kollarına sağlık. Çok teşekkür ederiz ekibe.
[/B]
dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Mesajım bulunsun ilerleyen günlerde CDN olarak alacağım.
NettaCompany dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

turker71 turker71 Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)
Merhaba hocam sadece site hızlandırmak için optimizasyon fiyatını öğrenebilir miyim ?
NettaCompany dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Mesajım bulunsun ilerleyen günlerde CDN olarak alacağım.

Merhaba Ahmet bey,

Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

turker71 adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam sadece site hızlandırmak için optimizasyon fiyatını öğrenebilir miyim ?

Merhaba, turker71 bey,

Sadece site hızlandırma için WP-SEO Paketi yada Full Optimizasyon ( Kampanyalı ) Paketten faydalanabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımızla.
Ahmet dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

SaglikciYazar SaglikciYazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Makale Yazarı Sağlık Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
1 adet sipariş verildi. Güven tam
NettaCompany

kişi bu mesajı beğendi.

Spurthub Spurthub SpurtHub Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 56 / 16
  • Ticaret 81, (%100)
1 adet sipariş verildi. Hayırlı satışlar dilerim.
NettaCompany dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

OgameTurkiye OgameTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam yeni bir site fikrim var henüz makale girişi yapmadım. Sunucu ve domain hazır. Wordpress kurulumu yapıldı. Makalelerden önce site içi düzenlemeleri bitirmek istiyorum. Paypal ile ödeme imkanı var yazmışsınız. Geçerli mi ve şuan sıfır noktasındaki siteye de bu optimizasyonları yapıyor musunuz?

Birde kampanyalı full optimizasyon içeriği nedir? Tablodaki herşey mi?
dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

SaglikciYazar adlı üyeden alıntı

1 adet sipariş verildi. Güven tam

makalemrkt adlı üyeden alıntı

1 adet sipariş verildi. Hayırlı satışlar dilerim.

Merhaba, SaglikciYazar ve makalemrkt

Teslimatlarınız 12 saat içerisinde tamamlanıp sistem üzerinden detaylı ve çok kaliteli bir işle karşınızda olacağız.

OgameTurkiye adlı üyeden alıntı

Hocam yeni bir site fikrim var henüz makale girişi yapmadım. Sunucu ve domain hazır. Wordpress kurulumu yapıldı. Makalelerden önce site içi düzenlemeleri bitirmek istiyorum. Paypal ile ödeme imkanı var yazmışsınız. Geçerli mi ve şuan sıfır noktasındaki siteye de bu optimizasyonları yapıyor musunuz?

Merhaba, OgameTurkiye

Optimizasyon hizmetleri hiç bir işlem yapılmamış sitelerde daha etkilidir. Bir bina gibi düşünebiliriz temel ne kadar sağlamsa okadar kat çıkabiliriz. Buna istinaden paypal ile ödeme aktiftir sorunsuz ödeme yapabilirsiniz. Tablodaki herşey Full Optimizasyon paketine dahildir.

Saygılarımızla.
SaglikciYazar dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

OgameTurkiye OgameTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 13, (%100)
Peki hocam şuan işteyim akşam sipariş geçeceğim. Tahminen ne kadar sürede teslim olur? Biraz da yoğunluk olacak gibi..
NettaCompany dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

OgameTurkiye adlı üyeden alıntı

Peki hocam şuan işteyim akşam sipariş geçeceğim. Tahminen ne kadar sürede teslim olur? Biraz da yoğunluk olacak gibi..

Merhaba, OgameTurkiye

12 Saat içerisinde tüm işlemler tamamlanıp çok kaliteli bir rapor ile sizlerle olabiliriz sorun veya sorularınız için özelden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.
dubdi3

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al