wmaraci reklam

Site hız değerlerim

13 Mesajlar 1.212 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
@eka hocam alaystyr 2 gün önce tüm hosting paketleri ne lscache eklentisini kurdu. Bununla ilgili mail de attı. Sizede mail gelmiştir. Isterseniz bir sorun sizin paketinizdede aktif mi diye eğer aktif ise tek yapmanız gereken litespeed cache eklentisini wordpress panelinden kurup ayarları yapmak. Gözle görülür derecede fark ediyor. Deneyin isterseniz.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com
wmaraci
reklam

Creatingz Creatingz Creatingz | Dijital Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Ajans
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 454 / 169
  • Ticaret 40, (%100)
eka Sunucu kurulum , yönetim vb. konularda profesyonel destek isterseniz yardımcı olabilirim .
eka

kişi bu mesajı beğendi.

eka eka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 144 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

sofu44 adlı üyeden alıntı

@eka hocam alaystyr 2 gün önce tüm hosting paketleri ne lscache eklentisini kurdu. Bununla ilgili mail de attı. Sizede mail gelmiştir. Isterseniz bir sorun sizin paketinizdede aktif mi diye eğer aktif ise tek yapmanız gereken litespeed cache eklentisini wordpress panelinden kurup ayarları yapmak. Gözle görülür derecede fark ediyor. Deneyin isterseniz.

Hocam, güzel hosting linux sunucu kullanıyorum. Lscache Güzel Hosting'e daha önceden gelmişti. Paylaşımlı hosting kullanırken faydalı olmuştu ancak linux sunucu kullandığım için lscache özelliğinden faydalanamıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al