wmaraci reklam

Sitem sürekli kapanıyor

5 Mesajlar 1.042 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)
Merhaba arkdaşlar benim bir sitem var sürekli 1 dk bir açılıp kapanıyor yani sitemi yeniliyorum birşey gelmiyor sadece boş sayfa geliyor sürekli yenileme yapıyorum yine boş sayfalar geliyor 1-2 dk sonra site açılıyor sürekli böyle Panelde böyle temamı değiştirdim temadan değil hosting bütün sitelerim aynı hostta sadece bunda böyle bir sorun var yardım arkadaşlar

wmaraci
reklam

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
@Emrecany Merhaba bi Link verebilirmisin Pm iLe KontroL etmek isterim bende .. Ona göre yardımcı olmaya calısaLım .. Kolay gelsin iyi çalışmalar..

• Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)

WaLek adlı üyeden alıntı

@Emrecany Merhaba bi Link verebilirmisin Pm iLe KontroL etmek isterim bende .. Ona göre yardımcı olmaya calısaLım .. Kolay gelsin iyi çalışmalar..

Teşekkür ederim hocam link vereyim www.psdindir.org ama hostingdeki ingilizce şeyleri karıştırırken hesap sıfırlamışım bütn yazılar felan gitti hata hall oldu

Ben dün sitemden public_html'den yedek almıştım hocam yazılar nerede saklanıyor giden yazılarımı geri getirmem lazımda... :S

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
uzuLerek soylemek ıstıyorum kı database yedegi public html ile alakali degil , cpaneL uzerinden yedek almanız gerekırdi .. Wordpress in sadece 2 dosyasının yedegini alabilirsiniz oda tekraradan ugrasmamak ıcın wp islemleri ile .. sitede acilis veya kapanıslada alakalı herhangi bir sorun goremedım .. Sizin tarayıcınız ile alakalı bir sorun olmus oalbilir bence.. Saygılar..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)

WaLek adlı üyeden alıntı

uzuLerek soylemek ıstıyorum kı database yedegi public html ile alakali degil , cpaneL uzerinden yedek almanız gerekırdi .. Wordpress in sadece 2 dosyasının yedegini alabilirsiniz oda tekraradan ugrasmamak ıcın wp islemleri ile .. sitede acilis veya kapanıslada alakalı herhangi bir sorun goremedım .. Sizin tarayıcınız ile alakalı bir sorun olmus oalbilir bence.. Saygılar..

Tmm desenize tekrar yazacağız teşekkürler.Konu Kilit
WaLek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al