wmaraci reklam

WooCommerce 30 Saniyede Açılıyor ! Yardım !

5 Mesajlar 644 Okunma
wmaraci reklam

WhiteRed WhiteRed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar çalıştığım şirkette tek başımayım ve bu sorunu hemen düzeltmem lazım 30 saniyede açılıyor site çıldırıyorum çözemiyorum ve her geçen dakka dahada yükseliyor sanki.
ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
WhiteRed Geçen gün pm ile yapmanız gerekenleri izah ettim size. Cloudflare pasif edin her şeyden önce. Aksi takdirde bocalar durursunuz.

Madem dikkate almayacaksınız önerilerimizi, neden konu açıyorsunuz ki?

Kolay gelsin diyeceğim ama siz bu şekilde daha çok bocalayacaksınız belli ki.

Webpagtest üzerinde siteniz 40 sn de açılıyor şu an. Ve cloudflare kaldırmadan asla neyin sebep olduğunu net olarak göremezsiniz.
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

WhiteRed WhiteRed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

WhiteRed Geçen gün pm ile yapmanız gerekenleri izah ettim size. Cloudflare pasif edin her şeyden önce. Aksi takdirde bocalar durursunuz.

Madem dikkate almayacaksınız önerilerimizi, neden konu açıyorsunuz ki?

Kolay gelsin diyeceğim ama siz bu şekilde daha çok bocalayacaksınız belli ki.

Webpagtest üzerinde siteniz 40 sn de açılıyor şu an. Ve cloudflare kaldırmadan asla neyin sebep olduğunu net olarak göremezsiniz.

Yilmaz hocam özür dilerim ama özür dileme sebebim sizin dünki önerilinizi yapmadım diye dğeil dünki önerilerinizi yaptığım halde size mesaj atmayı unutmuşum o yüzden özür diliyorum.

Cloudflare'yi iptal ettim dediğiniz gibi herşeyi düzenledim 9-10 sn arası gidip geliyor şu anda.
ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

WhiteRed adlı üyeden alıntı

Yilmaz hocam özür dilerim ama özür dileme sebebim sizin dünki önerilinizi yapmadım diye dğeil dünki önerilerinizi yaptığım halde size mesaj atmayı unutmuşum o yüzden özür diliyorum.

Cloudflare'yi iptal ettim dediğiniz gibi herşeyi düzenledim 9-10 sn arası gidip geliyor şu anda.

Özür dilemenize gerek yok. Size pm den dns kayıtlarını gönderdim. Ns yönlendirmelerini düzenleyin. Ortalama 1 saat bekleyin, daha sonra tekrar bakın analizlerden. O zaman daha sağlıklı bir tespit yapma imkanı olur.

wmaraci

ajanszero ajanszero from ZERO to HERO Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Developer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 138 / 45
  • Ticaret 10, (%100)

WhiteRed adlı üyeden alıntı

gereksiz işlemler db yi şişirmiş olabilir bir db optimizasyon eklentisi ile gereksiz sorgulardan kurtulabilirsin.
birde woocommerce ürün ekleme yada ürün düzenleme sayfan geç geliyorsa eğer
1 sayfada gösterilen ürün sayısını çok yapma 12 yada 24 yap daha hızlı yüklenecektir.

websitenin tamamından ve hızından memnun değilseniz tarafımıza ulaşın yardımcı olalım gerekli optimizasyonu yapabiliriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al