wmaraci reklam

Bu Wordpress amp hata kodu ne anlama geliyor?

3 Mesajlar 420 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Wp AMP eklentisini kurdum. ayar sayfasında 3 farklı seçenek var;

- native (Reuses active theme's templates to display AMP responses but does not use separate URLs for AMP. This means your site is AMP-first and your canonical URLs are AMP.)

- paired (Reuses active theme's templates to display AMP responses, but uses separate URLs for AMP. Each canonical URL may have a corresponding AMP URL, if the content is fully AMP valid.)

- classic (Display AMP responses in classic (legacy) post templates in a basic design that does not match your theme's templates.)

Classic seçince problem yok ama diğer ikisini seçtiğimde aşağıdaki hata kodunu veriyor.. Birde başka bi işleme gerek var mı? artık arama sonuçlarında amp çıkacak mı?

Paired mode activated! However, there was an error when checking the AMP validity for your site. cURL error 28: Operation timed out after 15001 milliseconds with 0 bytes received

wmaraci
reklam

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Eklentiyi kaldırıp başka bir wp amp eklentisi kurdum.. şuan mobil hızım 5 katına çıktı.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Yanlış yapmışsın :) o eklenti sana düzeltmen gereken hataları gösterip senin temanı kopyalayıp birebir orjinalini veriyor. Bazı kodlar hata veriyor ve ben bunları sayfaları oluştururken kaldırdım gibisinden mesajlar.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al