wmaraci reklam

Wordpress Sitemap Eklentisinin Google'da Hata Vermesi

5 Mesajlar 732 Okunma
wmaraci reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
selam arkadaşlar az önce arama motoru engeli koyduğum sitemin engelini kaldırdım ve google'a indexlenmmesi için ekledikten sonra birde sitemap ekledim fakat sitemap sürekli şu yada bu sayfalar robots txt tarafından engelli diyor oysa herhangi bir sayfa engelli değil arama motorlarıa tamamen açık bu konuda ne yapabilirim acaba uyarının gitmesi için

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

vidanjorcu vidanjorcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek İnşaat-Altyapı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 60 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam Paneldeki “Ayarlar” sekmesinde ki “Okuma” sayfasındaki “Arama motorlarının bu siteyi indekslemelerine engel olmaya çalış” özelliğinin pasif olduğuna emin ol.Bu özellik aktif iken pasife çevirdiğinizde hemen siteniz indexlenmez. Google botları tarafından sitemize tarama yapıldığında indexlendiğini görebiliriz. Bu işlem bir kaç gün sürebilir.Eğer bu bir kaç gunluk sureyı beklemedıysen şu an için beklemeye devam et derim.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Ek olarak, klasik robots.txt kavramından dışarı çıkın ve "robots.txt for wordpress" örneklerini inceleyin.
İndex pasif/aktif uygulamasından sonra erken indexlenme için "Google Search Console" a gidin ve "Google Gibi Getir" yaparak indexlenmeyi bir nebze olsun hızlandırabilirsiniz.
Psilocybin23 vidanjorcu

kişi bu mesajı beğendi.

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

vidanjörcü adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam Paneldeki “Ayarlar” sekmesinde ki “Okuma” sayfasındaki “Arama motorlarının bu siteyi indekslemelerine engel olmaya çalış” özelliğinin pasif olduğuna emin ol.Bu özellik aktif iken pasife çevirdiğinizde hemen siteniz indexlenmez. Google botları tarafından sitemize tarama yapıldığında indexlendiğini görebiliriz. Bu işlem bir kaç gün sürebilir.Eğer bu bir kaç gunluk sureyı beklemedıysen şu an için beklemeye devam et derim.

evet yeni pasif yaptım bu özelliği ozmn ben beklim teşekürler :)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Ek olarak, klasik robots.txt kavramından dışarı çıkın ve "robots.txt for wordpress" örneklerini inceleyin.
İndex pasif/aktif uygulamasından sonra erken indexlenme için "Google Search Console" a gidin ve "Google Gibi Getir" yaparak indexlenmeyi bir nebze olsun hızlandırabilirsiniz.

pasif yaptım arama motrolarına engel olmayı google gibi getir yapıp pingde attım bakalım inş düzelir bahsettiğiniz robots.txt iyi olmuş bende nasıl bir robots kullanacağıma karar verememiştim teşekkürler sizede
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci

vidanjorcu vidanjorcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek İnşaat-Altyapı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 60 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
:) pafis olmazsa olmazdı zaten sımdı duzelır merak etme.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al