wmaraci reklam

Wordpress Sürüm Düşürme

4 Mesajlar 8.058 Okunma
wmaraci reklam

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
Arkadaşlar bana mı öyle geliyor bilmiyorum fakat wp nin son iki sürümünde daha çok cpu kullanımı var. Bu nedenle sürümü 3.5 geri çekmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Yapmak istediğiniz işlemin adı Downgrade,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım fakat daha fazla yardıma ihtiyacınız olacak olursa bu şekidle bir aramayla bulabilirsiniz.

[*]Mevcut Wordpress kurulumunuzu yedeklemenizi tavsiye ediyorum çünkü bu işlem genellikle önerilmez ve bazı sorunlara yol açabilir.

[*] Sitenize FTP ile bağlanarak wp-admin ve wp-includes klasörlerini silin.
    [*] Wordpress 3.5 kolundan istediğiniz paketi buradan indirin, wp-content ve wp-config.php haricindeki tüm dosyaları sitenize yükleyin, sorulduğunda tüm dosyaların üzerine yazdırın.
    [*] Kopyalama tamamlandıktan sonra admin panelinize giriş yapın, veritabanının güncellenmesi gerektiğini belirten bir uyarı sizi karşılayacaktır: İşleme izin verin.
aakinci Donjuan mopmarley

kişi bu mesajı beğendi.

Gerilim Gerilim alokapida.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1915
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
temanızı ve eklentilerinizi kopyalayın pc nize. sonra ftp yi tamamen boşaltın. sonra wordpress 3.5 indirip ftp atın. wp-config açıp database bilgilerini girin. kurulum yapmayacak zaten databasemiz duruyor olduğundan. temanızı atın sonra, eklentilerinizi kurun. temiz olur
aakinci

kişi bu mesajı beğendi.

Hemenjet - Market Alışverişin Jet Hızında Kapıda (hemenjet.com)

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Yapmak istediğiniz işlemin adı Downgrade,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım fakat daha fazla yardıma ihtiyacınız olacak olursa bu şekidle bir aramayla bulabilirsiniz.

• Mevcut Wordpress kurulumunuzu yedeklemenizi tavsiye ediyorum çünkü bu işlem genellikle önerilmez ve bazı sorunlara yol açabilir.

1. Sitenize FTP ile bağlanarak wp-admin ve wp-includes klasörlerini silin.

2. Wordpress 3.5 kolundan istediğiniz paketi buradan indirin, wp-content ve wp-config.php haricindeki tüm dosyaları sitenize yükleyin, sorulduğunda tüm dosyaların üzerine yazdırın.

3. Kopyalama tamamlandıktan sonra admin panelinize giriş yapın, veritabanının güncellenmesi gerektiğini belirten bir uyarı sizi karşılayacaktır: İşleme izin verin.

Gerilim adlı üyeden alıntı

temanızı ve eklentilerinizi kopyalayın pc nize. sonra ftp yi tamamen boşaltın. sonra wordpress 3.5 indirip ftp atın. wp-config açıp database bilgilerini girin. kurulum yapmayacak zaten databasemiz duruyor olduğundan. temanızı atın sonra, eklentilerinizi kurun. temiz olur

teşekkürler deneyip sonucu paylaşacağım.

Ek Olarak: yaptım oldu teşekkürler.

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al