wmaraci reklam

wordpress temayı türkçeleştirme

43 Mesajlar 4.152 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ecealper ecealper Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek öğrenci-üniversitenin dergisin
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 7 / 80
  • Ticaret 0, (%0)

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

Evet güvendim yapmadım.Bunun için bile şifreleme mi yapalım dedim.Hala aynı düşünüyorum.

bak haksızsın hala üste çıkmaya çalışıyosun tamam uzatma haklısın dedim hala uzatıyosun..

yahu güvenle ne alakası var bunun sen yapmasan başka biri yardımcı olucak sen ki bunu yaparak işini bildiğin karşılıklı işe dönüştürüyosun öyle yapacaksan hiç yapmasaydın keşke bana da emek vs acıtasyonu yaparak konuştun başta bende kullanmadım dedim resmi dedim hala üsteledin bende kullanmadım yaptığını.. bana deseydin falan da deme bazı şeyleri düşünebiliyo olman lazım 12.sınıf olmuşsun üniversiteye belkide çalışma hayatına atılacaksın ben grafikerim bazen yapıyorum yapıyorum çöpe atılıyor çalışmalar bu böyledir emek vs. diye onu alıp kullanmıyor millet anladın ki ben öyle bişeyde yapmadım resmi sayfa dedim birkaç defa sen üsteledikçe( karşılıklı işe döndürdükçe) bende sildim

wmaraci
reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

ecealper adlı üyeden alıntı

bak haksızsın hala üste çıkmaya çalışıyosun tamam uzatma haklısın dedim hala uzatıyosun..

yahu güvenle ne alakası var bunun sen yapmasan başka biri yardımcı olucak sen ki bunu yaparak işini bildiğin karşılıklı işe dönüştürüyosun öyle yapacaksan hiç yapmasaydın keşke bana da emek vs acıtasyonu yaparak konuştun başta bende kullanmadım dedim resmi dedim hala üsteledin bende kullanmadım yaptığını.. bana deseydin falan da deme bazı şeyleri düşünebiliyo olman lazım 12.sınıf olmuşsun üniversiteye belkide çalışma hayatına atılacaksın ben grafikerim bazen yapıyorum yapıyorum çöpe atılıyor çalışmalar bu böyledir emek vs. diye onu alıp kullanmıyor millet anladın ki ben öyle bişeyde yapmadım resmi sayfa dedim birkaç defa sen üsteledikçe( karşılıklı işe döndürdükçe) bende sildim

İyi yapmışsın.İnşallah karşıma bi daha bu şekilde düşünen ve davranan insanlar çıkmaz.İyi Forumlar.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Gerçekten de insanın Allah'ın rızası dışında beklediği her karşılık dünyaya aittir ve bu da dünyayı ahirete tercih etmek anlamına gelir.

Bu söz geldi aklıma birden. :) Her ne kadar sevmesemde Adnan Oktar'ı, kaynak olarak Harun Yahya gösterilmiş. Aslında birçok kişi de söylemekte bunu karşılık beklemeden yardım yapınız diye.

Tek bir kişinin değilde herkesin pay çıkarması gereken bir konu bu. Özellikle kendimin büyük pay çıkarması gerektiğine inanıyorum.

Bu işin biraz daha kitabi boyutu tabi. Konumuza dönersek Oğulcan link koyulmasını istemiş. Ece'de kabul etmeyince Oğulcan'ın Tükçeleştirdiği temayı kullanmamış sanırım. Burda emek hırsızlığı gibi bir durum yok aslında. Eğer Oğulcan o şekilde kullanmasını istiyorsa kendine kalmış bir şey başka biri de karşılık beklemeden yardım etmek isteyebilir.

Bu arada eve geldim. Birazdan bakıyorum Ece dediklerine. :)
ecealper

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al