wmaraci reklam

[Yayında] HugeAlter WordPress Responsive Portal ve Finans Teması

10 Mesajlar 3.804 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

Demo Adresi

İletişim - Satın Al

Undercover Crewx KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cylnmerve cylnmerve Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 47 / 115
  • Ticaret 5, (%100)
Demo çalışmıyor hocam

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Döktürmüşsün yine kardeşim, eline sağlık. Hayırlı satışlar.
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

• Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

cylnmerve adlı üyeden alıntı

Demo çalışmıyor hocam

duzenlendi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Eline sağlık hocam yine başarılı bir çalışma olmuş. Hayırlı satışlar dilerim.

icedie icedie WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Temayı bir süre önce satın aldık. tam istediğimiz bir temaydı. Sağolsun bi kaç değişikliği de ücreti karşılığında yaptı arkadaşımız. İlerleyen zamanlarda farklı değişiklikler de istediğimizde yapabileceğini söyledi. ilgili ve hizmetinin arkasında duran bir arkadaş. Sattım bitti gitti demiyor. sürekli desteğe devam ediyor.
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

harunisk harunisk We Love Network Marketing
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)
Temada ciddi emek olduğunu söyleyebilirim. Puanlama sisteminden panelden puanları silme gibi olasılığımız var mı? bir de puanlar neye göre belirleniyor?

kulbilge1980 kulbilge1980 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
kesinlikle çok ilgisiz çok kibirli müşteri hizmetleri konusunda çok amatör bir arkadaş kendisinden 2 adet tema aldım kurulum için görüştüğümde ilk mesajımda atarlı ergen tavırlarıyla tema ücretini iade edeceğini söyledi kardeşim dünyanın en güzel temasınıda yapsan boş bedava versen bir daha senden ve senin gibilerden hiç bir şey almam yarın ilk işim paytr ile görüşüp paramın iadesini talep etmek olacak

• Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

kulbilge1980 adlı üyeden alıntı

kesinlikle çok ilgisiz çok kibirli müşteri hizmetleri konusunda çok amatör bir arkadaş kendisinden 2 adet tema aldım kurulum için görüştüğümde ilk mesajımda atarlı ergen tavırlarıyla tema ücretini iade edeceğini söyledi kardeşim dünyanın en güzel temasınıda yapsan boş bedava versen bir daha senden ve senin gibilerden hiç bir şey almam yarın ilk işim paytr ile görüşüp paramın iadesini talep etmek olacak

Detaylar :

Merhaba 2 adet tema satın aldım temalardan 1 ini türkçe 1 ini ingilizce olarak kullanacağım temaların kurulacağı site, admin ve cpanel bilgilerini aşağıda belirtiyorum kurulum sonrası bilgilendirme yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

Not: 2 siteyede aynı cpanel üzerinden erişebilirsiniz

Site Bilgileri
—————————————–

5 ay önce

Rumorroom temasının ücretsiz kurulum desteği yoktur maalesef bilginize.
5 ay önce

merhaba rumoroom temasını kurmanızı rica ediyorum yoksa iade etme zorunda kalacağım
5 ay önce

Tamamdur rumorroom temasının iadesini geçiyorum hemen.
5 ay önce

kurulum ücretiniz ne kadar
5 ay önce

İadenizi geçtim. 3 ila 5 gün içerisinde Banka hesabınıza yansıyacaktır. Kurulum ücreti 30 liradır.
5 ay önce

iadeyi geçtiyseniz diğer temanın kurulumunu aşağıdaki siteye ingilizce olarak yapmanızı rica ediyorum

Farklı Site adresinin bilgileri
5 ay önce

Siparişiniz oluşturulduğunda lisans anahtarlarınız belirtildiği şekilde kesilmiştir dolayısıyla domain değişim hakkınız yoktur maalesef. İlk satın alımda belirttiğiniz gibi işlem sağlanacaktır. Rumorroom Temasının işlemleri gerçekleşmediği için iade işlemi gerçekleştirilebilmiştir aksi halde onunda iadesi olmayacaktı.
5 ay önce

kardeşim yanlış anlamanı istemiyorum ama lütfen beni uğraştırma ya ikisinide iptal et yada atim 30 tl daha kur
5 ay önce

Dostum asıl sen beni uğraştırma lütfen. Keyife göre lisans değişimi yapılmamaktadır. İkisinide iade ettim. Önce net kararınızı verin daha sonra alışveriş yapın.
5 ay önce

kardeşim rumaroom temasını iptal etmek zorunda kalacağım dedim sen iptal ettin böyle bi hizmet anlayışı olabilir mi dalga mı geçiyorsun insan iptal etmek istiyormusunuz diye sorar tamam iptal et bu ne ukalalık bu ne kibir sen kimsin yahu müşteri olarak para verip tema almışım yaptığın saçmalığa bak ekran görüntülerinide alıyorum paytr ilede görüşeceğim forumada atacağım insanlarla dalga geçme ekmek yediğin işe saygın olsun
5 ay önce

Sizin karasız olduğunuzu daha ilk mesajınzdan belli. Sizin nasıl ürün seçme hakkınız var ise benimde müşteri seçme hakkım vardır. Kurulumun ücretsiz olduğu yazmadığı gibi bu durumu bilgilendirdiğimde iptal etmek zorunda olduğunuzu belirttiğinizde gayet hızlı bir şekilde iadenizi geçtim sizin paranızı gasp etmedim?? Diğer temanın işlemlerine hali hazırda başlayıp lisansınız kesilmişti buna rağmen onun domain adresinize göre yine kendiniz keyfen değiştirdiniz. Emin olun 3 gün sonrada tekrar gelip diğer domaine taşımak isteyeceğinizde çok olası bir durum olduğu için hiç polemiğe girmeden yol yakınken tüm iadenizi geçtim ve sizinle çalışmak istemedim? Bunda doğal olmayan durum nedir? Siz Tema ve lisans satın alıyorsunuz sonuçta ve aldığınız şeyi herhangi bir problem olmadan değiştiremezsiniz. Buna zorluyorsanız bana zorluk çıkartacaksınız demektir ileriki safhalarda bu nedenle ilişiği ne kadar kısa kesersem benim yararıma olacaktır. Lütfen bu mesajımla beraber paylaşın işinize gelen kısımları paylaşmayın :)
5 ay önce

kardeşim asıl senin gibi atarlı ergenlerin yapacağı işten hayır gelmez ukala kibirli kendini beğenmiş ilerde oluşacak en ufak sorunda aynen böyle kestirip atacağın yuvarlak yuvarlak yazacağın ilgilenmeyeceğin için asıl benim yararıma oldu zahmet edip cevap yazma siteden çıkıyorum üyeliğimide sil ayrıca sen forumda bana vereceğin cevabı lütfen bu mesajımla paylaş :)

EnesAli EnesAli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 31 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

satın almak istiyorum

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği