wmaraci reklam

Finans Magazin Tema Önerisi

8 Mesajlar 1.046 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LukaszPL LukaszPL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Entrepreneur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Bir Finans haberleri sitesi açacağım, sizlerin önerilerinize ihtiyacım var.

- Önerebileceğiniz SEO açısından da sorunsuz bir tema varmıdır?
- Temanın özelliklerinde yazar girişi da bulunmasını istiyorum(kendileri kaydolup yazılar yazabilecek)
- İçerisinde günlük döviz kurları ve hava durumu vs dolu dolu bir header da istiyorum.

Böyle bir tema bulamadım açıkçası ..

Önerileriniz deneyimleriniz benim için altın mahiyetinde teşekkürler :)

wmaraci
reklam

oskan oskan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)
ben de şu sıralar finans sitesi açmayı planlıyorum. :) gelen yorumlardan istifade ederim artık. :)

voIkan voIkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İnternet Girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 44 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Sade ve içerik odaklı netfinans teması benim en çok hoşuma giden tema ücretli olarak birtema ve spixer temalarını denedim fakat hoşuma gitmedi kod yapıları birtema da cok fazla hata var spixer ise özgün bir kodlamaya sahip değil o yüzden tasarıma aldanmayın derim.

http://www.themeturka.com/finans-v3/

asln asln Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
1.Birtema'nın satışa sunduğu bircoin finans teması görüntü olarak güzel görünüyor. Ama ***'da satın alan arkadaşların yorumlarını okuyunca geri vites yaptım :)
2.Netfinans görüntü ve hesaplama araçları olarak yetersiz görünüyor.
3.piyasaya sürülmemiş cantema hugealter 15.10.2018 de piyasaya süreceğini idda ediyor. ön satışla tema satıyor :) canlı tema ve yorumları görmeden bu temada satın alınamaz.
Bir proje için benimde finans teması arayışım var. Bilgi verecek arkadaşlar olursa sevinirim
iyi günler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
asln aman hocam birtema denen yapımcıya bulaşmada ne yaparsan yap. *** dan konu üzerinden bunlardan ön sipariş ile tema aldım. Beş para etmez. Şu tarihte çıkacak dedi çıkmadı yok düzenleme yok bilmem ne bekle babam bekle çıktı bir sürü saçmalıkla. Sonra yalandan iki güncelleme. Adamlara birşey diyorsun sankı babasının hayrına iş yapmış gibi bir de müşteriyi tersliyorlar. Bi çok tema yapımcısıyla çalıştım bir çok tema aldım böyle bir karakterliye mi desem karaktersize mi bilmiyorum ama böylesine ilk defa rastladım. Temayı kurdum sonrasında sildim haram olsun diyip. Netfinans aldım gayet güzel tema yapımcısıda bir sorun oldu mu yardımcı oluyor.
asln voIkan ahkalbimnet

kişi bu mesajı beğendi.

asln asln Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
KralFx hocam bircoin temasını bende yorumlara istinaden almaktan vazgeçtim ama netfinans temasında hesaplama araçları hiç yok bu benim için dezavantaj önerebileceğiniz bir tema var mıdır?
bu arada şöyle bir konu paylaştım finans teması arayışında olan arkadaşlarımız ve bana faydalı olur umarım.
https://wmaraci.com/forum/wordpress-tema-onerileri/finans-tema-onerisi-524013.html
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
yani hocam finans teması olarak bir kaç sitemde netfinansı kullanıyorum. bircoini aldım parasını ödedim ama uslubundan ötürü kaldırdım bunu da belirttim parasıda teması da kendinde kalsın. Onun dışında bildiğim spixer vardı galiba forumda bir arkadaş satıyordu ya da bir tema alıp bazı özellikleri kendinizde ekletebilirsiniz veya yabancı temalara yönelebilirsiniz hocam.

voIkan voIkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İnternet Girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 44 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
hocam birtema'dan uzak durun adamların kendilerine saygıları yok müşterilerine hiç yok.
netfinans temasında döviz kurları da kredi hesaplama aracı da mevcut siz ne tür hesaplama araçları arıyorsunuz? wordpress'te istemediğiniz kadar hesaplama eklentisi zaten mevcut.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al