wmaraci reklam

Safir Tema'ya Ulaşabilen

30 Mesajlar 5.711 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rozkol rozkol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
firmanızı kötülememek adına, cevap alamadığım yazıları eklemedim. Sonuçta bir emek var ortada sadece müşterilerinize satış sonrasında da gereken desteği vermeniz konusunda size öneride bulunuyorum isterseniz bu öneriyi dikkate alırsınız isterseniz bu şekilde devam edersiniz sizin bileceğiniz iş. İyi geceler.

Sanıyorum ortada bir firma falan da yok. Çünkü ürün satışında herhangi bir fiş fatura işlemi olmadı.
er4269

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

concorde concorde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 36 / 30
  • Ticaret 16, (%100)

rozkol adlı üyeden alıntı

firmanızı kötülememek adına, cevap alamadığım yazıları eklemedim. Sonuçta bir emek var ortada sadece müşterilerinize satış sonrasında da gereken desteği vermeniz konusunda size öneride bulunuyorum isterseniz bu öneriyi dikkate alırsınız isterseniz bu şekilde devam edersiniz sizin bileceğiniz iş. İyi geceler.

Sanıyorum ortada bir firma falan da yok. Çünkü ürün satışında herhangi bir fiş fatura işlemi olmadı.

Siz amacınızı belli ettiniz zaten. Maillere cevap alamıyorum'dan girdiniz nerelerden çıkamadınız hala. Ortada cevapsız mail falan da yok. Kaldı ki bende destek mailleri halen mevcut. Bu saatte işi gücü bıraktık sizinle uğraşıyoruz. Nasıl devam ettiğimizi/edeceğimizi müşterilerimiz biliyor. Lütfen artık cevap yazmayınız. Herkes bildiğini yapsın. İyi geceler diliyorum.

safirtema.com - kaliteli, hızlı ve SEO uyumlu wordpress temaları.

alkan alkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 30 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

concorde adlı üyeden alıntı

Lütfen yanlış ithamlarda bulunmayın. Birincisi GTalk zaten kullanmıyoruz. İkincisi gelen tüm maillere mutlaka olumlu/olumsuz dönüş yapılır. Mutalaka bir yanlışlık olmalı. Bir de bana hangi domainde hangi temayı kullandığınızı hatırlatır mısınız?

Hocam tatilden döneli çok oldu ve konuyu açan arkadaşa döner dönmez teması teslim edildi. Hatta maille de birkaç destek talebinde bulundu ve hemen halledildi. Görürse lütfen onaylasın. Şimdi sorunsuz kullanıyor temayı.

Evet arkadaslar alışveriş yapıldı! Arkdas destek maillerine cevap veriyor sorunları da halletti saolasin... Ama is yoğunluğundan biraz ağır olabilir onu da hos gormek lazim... Suan temayı sorunsuz kullanıyorum tesekkurler...
concorde

kişi bu mesajı beğendi.

sedatttm sedatttm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 55 / 54
  • Ticaret 76, (%100)
Arkadaştan 1 tema aldım en az 50 kere soru sordum hepsine cevap aldım haksız ithamda bulunmayın bence, sonuçta herkes her an müsait olmayabilir
concorde

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Ben de Safir Tema'dan alışveriş yaptım. Ücretin bir kısmını daha sonra ödedim. Kendileri bir kere bile bana ne oldu bizim ödeme işi diye sormadılar. Ayrıca ne zaman destek talebinde bulunsam geri dönüş yaptılar. Sizin durumunuz ise yoğun bir ana denk gelmiş olabilir. Mazur görmek gerek.

truyka83 truyka83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Okul tanıtımları yapılan eğitim sitemde kullanıyorum. Memnuniyete 9/10 veririm. 1 puanda nazar değmesin diye kırarım. Satış sonrası ücretsiz destek de veriyorlar. Herşey tema satılana kadar değil yani. Son olarakta; ne zaman mail atsam 24 saat bile olmadan döndüler.

kolhi kolhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik Tasarım, UI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 20 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
İşini halledemeyen arkadaşlar birilerini hemen yerden yere vuruyorlar. Ben safirtema'dan 3 4 tane lisans aldım kullanıyorum. İlgisinde de alakasında da bir sorun görmedim. Kendisini tanımam etmem ama uygun fiyatla kaliteli işler çıkaran bir arkadaşa destek yerine köstek olunduğunu görmek hoşuma gitmiyor doğrusu...

concorde concorde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 36 / 30
  • Ticaret 16, (%100)

alkan adlı üyeden alıntı

Evet arkadaslar alışveriş yapıldı! Arkdas destek maillerine cevap veriyor sorunları da halletti saolasin... Ama is yoğunluğundan biraz ağır olabilir onu da hos gormek lazim... Suan temayı sorunsuz kullanıyorum tesekkurler...

sedatttm adlı üyeden alıntı

Arkadaştan 1 tema aldım en az 50 kere soru sordum hepsine cevap aldım haksız ithamda bulunmayın bence, sonuçta herkes her an müsait olmayabilir

Çağrı adlı üyeden alıntı

Ben de Safir Tema'dan alışveriş yaptım. Ücretin bir kısmını daha sonra ödedim. Kendileri bir kere bile bana ne oldu bizim ödeme işi diye sormadılar. Ayrıca ne zaman destek talebinde bulunsam geri dönüş yaptılar. Sizin durumunuz ise yoğun bir ana denk gelmiş olabilir. Mazur görmek gerek.

truyka83 adlı üyeden alıntı

Okul tanıtımları yapılan eğitim sitemde kullanıyorum. Memnuniyete 9/10 veririm. 1 puanda nazar değmesin diye kırarım. Satış sonrası ücretsiz destek de veriyorlar. Herşey tema satılana kadar değil yani. Son olarakta; ne zaman mail atsam 24 saat bile olmadan döndüler.

kolhi adlı üyeden alıntı

İşini halledemeyen arkadaşlar birilerini hemen yerden yere vuruyorlar. Ben safirtema'dan 3 4 tane lisans aldım kullanıyorum. İlgisinde de alakasında da bir sorun görmedim. Kendisini tanımam etmem ama uygun fiyatla kaliteli işler çıkaran bir arkadaşa destek yerine köstek olunduğunu görmek hoşuma gitmiyor doğrusu...

Teşekkürler, sizler gibi müşterilerimiz olduğunu bilmek de bizim açımızdan sevindirici.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

safirtema.com - kaliteli, hızlı ve SEO uyumlu wordpress temaları.

sanaldunyali sanaldunyali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 34 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Hem arayüz konusunda hem de kodlama konusunda Özgür gerçekten bu işin üstadlarından. İşini profesyonel ve seviyeli bir şekilde yapıyor. Biraz mesafeli ve ciddi olması sizi yanıltmasın, bence olması gerekeni yapıyor.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
arkadaş hala tatilde olması lazım, geçenlerde işim düşmüştü hemen cevap verdi, tatilde diye cevap vermiyor olabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al