wmaraci reklam

Ücretli Wordpress Temalarını Kullanan Tecrübeli Arkadaşlar Fikirlerinize İhtiyacım Var...

46 Mesajlar 6.213 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

voIkan voIkan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 13.11.2017
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek İnternet Girişimcisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad V** T**
    • Mesajlar 108
    • Beğeniler 44 / 30
    • Ticaret 0, (%0)

Nimlot adlı üyeden alıntı

Publisher blog olayında çok güzel ancak fiyat ve destek olayı için para ayırmanız gerek. Hali hazırda 6 adet lisansım var, themforest den çıkması biraz sıkıntı oldu ama projenizi hızlıca hayata geçirecekseniz yaşadığınız sıkıntıları yardım forumu üzerinden hızlıca çöze bilirsiniz. Güncel fiyat ve desteklediği eklentileri kıyaslamanızı tavsiye ederim, http://betterstudio.com/publisher-wp-theme/pricing/

Hocam ben fiyat içeriklerini incelememiştim çok teşekkür ederim. Themeforest ile kıyasladığınızda kullanımınıza göre farklı paketler sunması daha avantajlı değil mi?

Basit kullanım için 49$'lık pakette var çoklu kullanım için 5 Site destekleyen 149$'lık pakette var. Böyle düşündüğümüzde themeforest'teki 3000$'lık extented lisanstan daha avantajlı geldi bana. tabii themeforestteki temaları birden fazla sitede tek lisansla kullanılabildiğini de duymuyştum ama ne kadar yasal, ileriye dönük kapanma riski var mı ayrı bir tartışma konusu.

wmaraci
    reklam

• Üyelik 13.11.2017
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad V** T**
    • Mesajlar 108
    • Beğeniler 44 / 30
    • Ticaret 0, (%0)

Çok Teşekkürler Hocam. Açıkçası Kamyonla Arabayı Kıyaslamışsınız Gibi Olmuş Thesis ve Genesisin karşısına Jnews'e alarak ama JNews Temasının Değerlerinin ClickMag'ın altında kaldığını görmem iyi oldu. ben JNews temasının test sonuçlarını oldukça yüksek zannediyordum belki de yeni çıkan v3 değerlerini yeniden test edip makalenizi güncellemeniz gerekecek.

• Üyelik 13.11.2017
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad V** T**
    • Mesajlar 108
    • Beğeniler 44 / 30
    • Ticaret 0, (%0)

oskan adlı üyeden alıntı

digerlerini bilmiyorum ama puplisher cok mukemmel bir tema. cok kullanisli. tek sikintisi hiz ve optimizasyon. veya ben beceremedim

Muhammedalican adlı üyeden alıntı

voIkan

Newspaper kullanıyorum. Olanakları çok fazla evet fakat bir o kadar da ağır ve zor bir tema. Çok üst düzey kullanımlar için öneririm. Ayrıca indexleme esnasında birden fazla bilinmeyen index sayfaları ile karşılaştım. Tek kişinin üstesinden geleceğini düşünmüyorum açıkçası.

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler açıkçası sizlerden gelen yanıtlar ve kendi araştırmalarım, eklenti yüklekleri hız ve optimizasyon sorunları beni biraz düşündürüyor. publisher biraz daha kolay anladığım kadarıyla newspaper'a göre.

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 18.07.2018
    • Yaş/Cinsiyet 34 / K
    • Meslek Devlet Memuru
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** T**
    • Mesajlar 431
    • Beğeniler 196 / 210
    • Ticaret 2, (%100)

voIkan adlı üyeden alıntı

Biraz Açar mısınız konuyu? Tagdiv zor mu? Visual Composer için Publisher temasını tercih etmek gerekir mi? ya da Newspaper'dan vazgeçilir mi?

İki sayfa düzenleme eklentisini kullanmış birisi olarak kesinlikle Visual Composer daha kolay Tagdiv ise daha profesyonel diyebilirim.
    voIkan

kişi bu mesajı beğendi.

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.
    wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

Nimlot Nimlot WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 02.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Yönetici
    • Konum Edirne
    • Ad Soyad Y** G**
    • Mesajlar 228
    • Beğeniler 68 / 42
    • Ticaret 1, (%100)

Hocam ben fiyat içeriklerini incelememiştim çok teşekkür ederim. Themeforest ile kıyasladığınızda kullanımınıza göre farklı paketler sunması daha avantajlı değil mi?

Basit kullanım için 49$'lık pakette var çoklu kullanım için 5 Site destekleyen 149$'lık pakette var. Böyle düşündüğümüzde themeforest'teki 3000$'lık extented lisanstan daha avantajlı geldi bana. tabii themeforestteki temaları birden fazla sitede tek lisansla kullanılabildiğini de duymuyştum ama ne kadar yasal, ileriye dönük kapanma riski var mı ayrı bir tartışma konusu.

Ben 3 adet temayı da themforest üzeriden aldım zamanında şuan ki 399$ paket çok daha cazip özellikle nich blog ağı kuruyorsanız. Bir arkadaşım 90 tane nich blog sitesi açtı geçen ay Lifetime Access paketini aldı. Reklam ekleme eklentisi ile birlikte gelmesi çok daha güzel bilginiz olsun. Tema ile birlikte ihtiyaç duyacağınız tüm eklentiler size sunuluyor o yönden bence çok başarılı ama belirli temalar çok fazla sistem kaynağına ihtiyaç duyuyor bilginiz olsun.
    voIkan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2017
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad V** T**
    • Mesajlar 108
    • Beğeniler 44 / 30
    • Ticaret 0, (%0)

Ben 3 adet temayı da themforest üzeriden aldım zamanında şuan ki 399$ paket çok daha cazip özellikle nich blog ağı kuruyorsanız. Bir arkadaşım 90 tane nich blog sitesi açtı geçen ay Lifetime Access paketini aldı. Reklam ekleme eklentisi ile birlikte gelmesi çok daha güzel bilginiz olsun. Tema ile birlikte ihtiyaç duyacağınız tüm eklentiler size sunuluyor o yönden bence çok başarılı ama belirli temalar çok fazla sistem kaynağına ihtiyaç duyuyor bilginiz olsun.

Hocam bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim bende publisher'da karar kıldım. Reklam ekleme eklentisinden bahsetmişsiniz bu eklentinin ne gibi artıları var? temanın kendi reklam alanları dışında ne gibi avantajlar sunuyor?

• Üyelik 13.11.2017
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad V** T**
    • Mesajlar 108
    • Beğeniler 44 / 30
    • Ticaret 0, (%0)

Hocam bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim bende publisher'da karar kıldım. Reklam ekleme eklentisinden bahsetmişsiniz bu eklentinin ne gibi artıları var? temanın kendi reklam alanları dışında ne gibi avantajlar sunuyor?

Hocam bu linkteki reklam eklentisinden bahsediyorsunuz değil mi?
    http://betterstudio.com/wp-plugins/better-ads-manager/

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
    • Üyelik 19.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Software Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** C**
    • Mesajlar 3706
    • Beğeniler 1310 / 1309
    • Ticaret 152, (%100)
    Newspaper önceki gibi olsaydı tavsiye etmezdim fakat şuanda listedikilere baktığımda newspaper tercih ediyorum hocam. Sebebine gelirsek şuanda newspaper gördüğüm kadarıyla en az eklenti ile ve kendi sayfa yapıcısı ile yoluna devam etmekte. Bir çok müşterim şuanda newspaper kullanmakta ve çoğu kişi memnun her hale getirebiliyorlar temayı :)
    voIkan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2017
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad V** T**
    • Mesajlar 108
    • Beğeniler 44 / 30
    • Ticaret 0, (%0)

Crewx adlı üyeden alıntı

Newspaper önceki gibi olsaydı tavsiye etmezdim fakat şuanda listedikilere baktığımda newspaper tercih ediyorum hocam. Sebebine gelirsek şuanda newspaper gördüğüm kadarıyla en az eklenti ile ve kendi sayfa yapıcısı ile yoluna devam etmekte. Bir çok müşterim şuanda newspaper kullanmakta ve çoğu kişi memnun her hale getirebiliyorlar temayı :)

hocam aslında dediğiniz gibi newspaper daha az eklenti ile yüksek performans veriyor olabilir fakat ben en az 15 faklı projede kullanabileceğim bir tema arıyorum bu da şu anlama geliyor; her proje için gerekli çeşitli eklenti ihtiyaçlarım olacak diğer sıkıntılı nokta ise bütçe themeforest'ten newspaper alsam tek sitede kullanabileceğim çoklu lisans alsam 1200$ ödemek zorunda kalacağım. sıkıntılar bunlar olduğu için publisher daha cazip geliyor bana.

eğer 2-3 site için arayışım olsaydı newspaper, publisher, jnews 3 temayı da alıp denerdim açıkçası.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
    • Üyelik 19.12.2013
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Software Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** C**
    • Mesajlar 3706
    • Beğeniler 1310 / 1309
    • Ticaret 152, (%100)
    voIkan Bütçe,performans,kullanılabilirlik konularında size en mantıklı gelen hangisi ise tabikide onu tercih etmeniz daha iyi olacaktır hocam :) Başarılar dilerim.
    voIkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al