wmaraci reklam

Wordpress Dizi teması aranıyor...

17 Mesajlar 1.673 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
gorkemyavuz 100TL'ye bana bir script yollar mısınız o kadar örnek var diyorsunuz 1-2 tane yollayın 100TL'lik scriptlerden.

wmaraci
reklam

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
gorkemyavuz ayrıca al madem wordpress teması istiyorsun https://turkthemes.com/product/dizipress-wordpress-dizi-temasi/ bunu önereyim sana piyasadaki wordpress için en sağlam tema budur. 150TL'lik efsane tasarımları olan temalardan sadece 1 tane örnek istiyorum bakalım ne vereceksin. Ki bu temalar domaine lisanslıdır. Açık kaynakla aralarındaki farkı bilmeyen onu bırakın script ile wordpress temanın farkını anlamayan biriysen hiç boşa tartışmayalım.

gorkemyavuz gorkemyavuz Web Yazılım Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekatronik Teknikeri
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 5 / 33
  • Ticaret 5, (%100)
ReşitÇiçek http://dizi.alpvideoscriptleri.com/ öncelikle bu bi script. https://www.thewp.com.tr/temalarimiz/thewp---film-temasi-v2 bu 2. wp tasarımı. http://maximadiziscripti.com/ buda 3. seninkine 500 vereceğime bunu alırım.

gelelim diğer mevzulara öncelikle ben açık kaynak istemedim. lisanslı olabilir benim işimi gördüğü sürece açık kaynak veya domaine lisanslı olmasının önemi yok. konudada açık kaynak kodlu diye bi not düşmedim. bir diğer konu script ile wp arasındaki farkı senden iyi biliyorum sanırım. yani bu konuşmayı ve açıklamayı bana yaptığına göre. neyse sana hayırlı satışlar kardeşim. bulursan onu satabilecek enayi veya keriz şimdiden hayırlı olsun senin için.

© GörkemYAVUZ.COM | Mekatronik Teknikeri | 2015-2018

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Attıklarının hepsi kapalı kaynak. Düzenleme yapamazsın. Benimki gibi üyelik sisteminde izlenen bölümler, bildirim sistemi, takip fonksiyonu yok. Bu özelliklere sahip bir wordpress teması bile 400TL. Ayrıca senin istediğin benim çok umrumda değil. Ben sana açık kaynak olarak bu fiyata sattığımı söyledim. Konuda kapalı veya açık kaynak dememişsin. Konuda wordpress tema demesine rağmen sana wordpress'ten daha işlevsel bir script olduğunu söylemiştim zaten yorum atarken. 100TL''ye satsam hocam çok iyi hocam süper diyeceğin bir scripte bu kadar laf atma :) Aynı özelliklere sahip bir dizi sitesi açarsan video player almak için geldiğinde konuşuruz :) Attığın scriptlerin hiçbiri günümüz dizi siteleriyle yarışabilecek niteliğe sahip değil. Belli ki sen bu işi iyi yapmak için büyük pastada çok çok ufak bir lokma yemek için bu işe giriyorsun. 2 ay sonra siteni satışa çıkaracaksın böyle yapan herkes gibi o zaman sana bol şans, öyle bir siteyi alabilecek enayi bulabilmen için.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
hocam dizix temasını kesinlikle tavsiye ediyorum

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
//edit

gorkemyavuz gorkemyavuz Web Yazılım Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekatronik Teknikeri
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 5 / 33
  • Ticaret 5, (%100)

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

Attıklarının hepsi kapalı kaynak. Düzenleme yapamazsın. Benimki gibi üyelik sisteminde izlenen bölümler, bildirim sistemi, takip fonksiyonu yok. Bu özelliklere sahip bir wordpress teması bile 400TL. Ayrıca senin istediğin benim çok umrumda değil. Ben sana açık kaynak olarak bu fiyata sattığımı söyledim. Konuda kapalı veya açık kaynak dememişsin. Konuda wordpress tema demesine rağmen sana wordpress'ten daha işlevsel bir script olduğunu söylemiştim zaten yorum atarken. 100TL''ye satsam hocam çok iyi hocam süper diyeceğin bir scripte bu kadar laf atma :) Aynı özelliklere sahip bir dizi sitesi açarsan video player almak için geldiğinde konuşuruz :) Attığın scriptlerin hiçbiri günümüz dizi siteleriyle yarışabilecek niteliğe sahip değil. Belli ki sen bu işi iyi yapmak için büyük pastada çok çok ufak bir lokma yemek için bu işe giriyorsun. 2 ay sonra siteni satışa çıkaracaksın böyle yapan herkes gibi o zaman sana bol şans, öyle bir siteyi alabilecek enayi bulabilmen için.

işte anlamadığın ve bilmediğin kısım dizi scriptini veya temasını ne için istediğim. ben farklı bir proje yapıcam ve satıcağımı pek sanmıyorum. ayrıca evet 100 lira olsa daha çok beğene bilirdim çünkü ederi o kadar kimse şuan iphone 4s e 3000 lira vermek istemez dimi. buda aynı mantık.

© GörkemYAVUZ.COM | Mekatronik Teknikeri | 2015-2018
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al