wmaraci reklam

SeraWP - Wordpress Nakliyat Teması

6 Mesajlar 1.578 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

[CENTER]

[/CENTER]

wmaraci
reklam

Ucube Ucube HAKKSIZSIN! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
Nakliyat diye genis bir cerceve almayin tema Evden Eveci temasi Nakliye isindeyim Evden Eve yapmayan bir cok firma var (bende dahil) Nakliyat, Uçak ile olur, Gemi ile olur, Tır ile kamyon ile vs. Nakliyat kelimesinin genis bir anlami vardir, ben satin almak umuduyla girdim is yapar diye ancak tema Evden Eveci temasi cikti bilmeden, ogrenmeden tema yapiyorsunuz tebrikler.

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Ucube adlı üyeden alıntı

Nakliyat diye genis bir cerceve almayin tema Evden Eveci temasi Nakliye isindeyim Evden Eve yapmayan bir cok firma var (bende dahil) Nakliyat, Uçak ile olur, Gemi ile olur, Tır ile kamyon ile vs. Nakliyat kelimesinin genis bir anlami vardir, ben satin almak umuduyla girdim is yapar diye ancak tema Evden Eveci temasi cikti bilmeden, ogrenmeden tema yapiyordunuz tebrikler.

Bilmeden öğrenmeden tema yapıyoruz? Temanın sadece evden eve nakliyat ile alakalı olduğunu söyleyen oldu mu? Demo tema o şekilde tasarlandı. İsteyen istediği şekile çevirir. İsteyen uçak nakliyat sitesi yapar isteyen gemi nakliyat sitesi yapar. İsteyen başka site yapar. Ben demoyu evden eve nakliyat yaptım diye tema evden eve nakliyat teması mı oldu?

Bu tarz bir düşünce ile o zaman teknoloji teması alan adam kişisel blog teması yapamaz öyle mi? Sizin düşüncenize göre demo neyse kullanacağınız site de öyle olmalı. Lütfen boş yorumları kendinize saklayın.

Ucube Ucube HAKKSIZSIN! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
FerdiŞahin evet Teknoloji temasini cevirebilir ancak bilgisi dahilinde cevirebilir,
Sizin temanizi alacak kisilerin %80'i cok para vermemek icin kendi yaparlar/yapmaya calisirlar, siz temayi bu sekilde yapmissiniz peki kodlama bilmeden sadece bilesenler ile ve ya tema ayarlari ile teklif al bolumunu duzenlemek icin bir opsiyon var mi? Varsa ben özür dilerim boyle bir yorum yaptigim icin, yoksa eklerseniz almayı dusunurum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Ucube adlı üyeden alıntı

FerdiŞahin evet Teknoloji temasini cevirebilir ancak bilgisi dahilinde cevirebilir,
Sizin temanizi alacak kisilerin %80'i cok para vermemek icin kendi yaparlar/yapmaya calisirlar, siz temayi bu sekilde yapmissiniz peki kodlama bilmeden sadece bilesenler ile ve ya tema ayarlari ile teklif al bolumunu duzenlemek icin bir opsiyon var mi? Varsa ben özür dilerim boyle bir yorum yaptigim icin, yoksa eklerseniz almayı dusunurum.

Hocam bana ben temayı alacağım benim için teklif al bölümünü düzenler misiniz deseniz ben zaten hiç sıkıntı yapmam sizin için istediğiniz eklemeleri çıkarmaları teklif al bölümüne yaparım.

Böyle bir özellik istemiş olsanız yine tema paneline yaparım. Hatta şimdi not aldım, en kısa sürede orayı tema paneline entegre ediyorum isteyen o alana eklemeler yapabilir. Böyle bir fikir sunduğunuz için ayrıca teşekkürler.

Döküman dosyasında manuel olarak bununla ilgili çalışma yapmıştım nasıl olacağı ile alakalı. İsteyen de manuel olarak kendisi ekleyebilir.

Ayrıca belirtmem gerekir ki temada herşey tema panelinden yapılmaktadır. Hiç bilmeyen birisi bile kurulumu yaptıktan hemen sonra döküman ile sitesini oluşturabilir.

Yeni güncellemede söylediğiniz özelliği de ekstra olarak sunacağımı belirtirim. Teşekkürler tavsiye için.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Satışlar güncel!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al