wmaraci reklam

Bomboş Bir Tema Arıyorum

4 Mesajlar 922 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Çok küçük bir alan için(niş) tek kategoride içerik yayınlayacağım blog sitesi için tema arıyorum ama sitede ne menü, ne sidebar, ne footer alanı olacak. Tek önemli şey içerik sayfalarının güzel donanımlı olması. Tavsiye edeceğiniz tema nedir?

Bu ihtiyaç için ücretsiz tema bulmak çok kolaydır diye düşünüyorum, Wordpress'in Ücretsiz temalarının çoğu bahsettiğim gibi boş temalar ama ne kadar iyiler bilmiyorum, o yüzden sorum size. Ücretli tavsiyelere de açığım.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
reklam

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
Bu temayı ben çok beğendim hocam cidden en iyisi : https://www.***.net/wordpress-temalari/2496926-ucretsiz-minimalist-wordpress-blog-temasi-minblog.html

bu arada miyavliyo sayfası sizin mi :) sıkı takipçinizim ben :D sayfa ve website gerçekten çok başarılı :)
MuratDinc

kişi bu mesajı beğendi.

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

Bu temayı ben çok beğendim hocam cidden en iyisi : https://www.***.net/wordpress-temalari/2496926-ucretsiz-minimalist-wordpress-blog-temasi-minblog.html

bu arada miyavliyo sayfası sizin mi :) sıkı takipçinizim ben :D sayfa ve website gerçekten çok başarılı :)

Güzel yorumunuz için teşekkürler, miyavliyo'da daha yapılacak çok şey var. Bahsettiğiniz temayı gördüm, değerlendirme aşamasındayım belki onu kullanabilirim ama daha iyisini bulabileceğimi düşünüyorum.

Gridlove temasını düzenleyip, temadaki sorunları bulup geliştiriciye e-posta ile bildirip güncelleme ile düzettirene kadar canım çıktı, tekrar uğraşmamak adına bunları önemseyip fix etmiş bir geliştiricinin teması ile yola çıkmam istiyorum. Bakınız dolu sitenin hali: https://gtmetrix.com/reports/miyavliyo.com/4gPrImhm

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
SkyGhostAir o temayı editleyip tekrar yayınlıcam hocam isterseniz editlemiş halini size gönderirim. panelli ve header ve footer kısmı komple yenileyerek yayınlıcam.

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al