wmaraci reklam

W*rez Olduğundan Şüphelendiğim Tema ve Tema Önerisi

27 Mesajlar 2.882 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Jauska Jauska WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 19 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba. Ben websitesi sektöründe yeni yeni emeklemeye başlıyorum. Bu süreçte wm aracı forumlarında satış yapan bir siteden JNEWS teması satın aldım. 30-40 TL bir şeydi fiyatı. Bu işlerden pek anlamadığımdan orijinal olduğuna inanmıştım. Meğersem aldığım temanın asıl fiyatı 60 dolarmış. Bunu öğrenince şok oldum. Deneme amaçlı kurduğum boş sitemden hemen kaldırdım. Ardından virüstotal. com'da virüs taramasına soktum dosyalarını. hiç virüs çıkmadı ama endişelerim var.

Her ne kadar kullanmak istesem de korkuyorum. Web sitelerimin hacklenmesini vs. istemem. Bu yüzden ücretsiz temalara yöneldim lakin burada da hep klişe temalar buldum.

2 sorum var.
1) Adsenseden belirli bir miktar para kazanmaya başlayana kadar idare edecek ücretsiz bir tema önerebilir misiniz? ( Tema konusu bloglar ve yazılım üzerine)

2) Sizce virüs taramalarının temiz çıkması iyiye işaret olabilir mi? Adam cidden beni kazıklamış mıdır?

Not: Neden güveniyorsun ki diyecekler elbette olacaktır. Hem bu forumda satış yapmasından hem de orijinal tema fiyatları hakkında bir bilgim olmamasından dolayı güvendim. Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

sahinyghs sahinyghs sahinenes.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci , Android Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 45 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
alxthemes, bu ekip midir kişi midir artık her neyse gayet güzel ücretsiz temaları var bir bakabilirsiniz.
Jauska

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Android uygulama yazımı.

• Üyelik 28.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 19 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam senin blogunu çok beğendim. Alx temasıysa hemen indiricem bi bakayım. Tek sorum var reklam alanları mevcut mu acaba göremedim de

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Jauska
1) Adsenseden belirli bir miktar para kazanmaya başlayana kadar idare edecek ücretsiz bir tema önerebilir misiniz? ( Tema konusu bloglar ve yazılım üzerine)
REDMAG temasını inceleyebilirsin. Themeforest tarafından ücretsiz lisans ile verildi. Temayı GTMTRIX - PAGESPEED INSIGHT ta analiz edip demo halindeki hızlarına bakabilirsin.

2) Sizce virüs taramalarının temiz çıkması iyiye işaret olabilir mi? Adam cidden beni kazıklamış mıdır?
Virüstotalden temiz çıkması referans olabilir ama, temanın bulunduğu themeforest hesabını teslim almadıysanız, güncellemelerde sıkıntı yaşayacaksınız. Anlayamadığınız bir zamanda shell yeme durumu bile söz konusu.
Dorebar Jauska

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 19 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bahsetmeyi unuttuğum bir konu var. Temayı aldığım site bana token verdi. Bu token ile temayı onayladım. Themeforestla alakalı bir şey olmadı ama bana dediğine göre bu tokenı girince themeforestla ilişkilenecekmiş tema. Her neyse 1 hafta sonra temaya güncelleme geldi. Bu normal mi?

Redmag temasını inceleyeceğim. Bu temaya reklam eklenebiliyor mu? İstediğim gibi reklam ekleme şansım var mı?

Bilgisizliğimi mazur görün. Çok yeniyim bu işlerde.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Jauska adlı üyeden alıntı

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bahsetmeyi unuttuğum bir konu var. Temayı aldığım site bana token verdi. Bu token ile temayı onayladım. Themeforestla alakalı bir şey olmadı ama bana dediğine göre bu tokenı girince themeforestla ilişkilenecekmiş tema. Her neyse 1 hafta sonra temaya güncelleme geldi. Bu normal mi?

Redmag temasını inceleyeceğim. Bu temaya reklam eklenebiliyor mu? İstediğim gibi reklam ekleme şansım var mı?

Bilgisizliğimi mazur görün. Çok yeniyim bu işlerde.

REDMAG temaasını inceleyin, reklam alanlarını göreceksiniz Maunel girebilirsiniz reklamlarnızı

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam virüs çıkmamışsa da ileride çıkma ihtümali var. İlk bu işlere başladığım zaman warez hatasına düştüm. Sonra hiç varez bir eklenti olmasa dahi sorun vermeye başlar site. Daha işin başındaysanız tavsiyem şu.
İlk olarak wordpress aktarıcısı ile yazıları, sayfaları ve oratamı dışarı aktarın. Sonrasında sub domaine yeni site kurun. Oraya yazı ve resimleri aktarın. Bu işlemi yapınca veritabanı sıfırdan oluyor. Eskiye diar hiçbir iz yok artık. Yazdıklarına bakarak yazı ve sayfalarda warez olmadığını anlıyorum. Artık iyi bir tema alın. Ben ücretsize de hiç bulaşmazdım. Ücretli tema size performans ve para getirir zaten. Sub da siteyi tamamlayınca yedek alırım ve ana domaine taşırım siteyi. T0m bu işlemi sizde yapabilirsiniz. Veya pm atarsanız size ücretli publisher teması ile birlikte kurarım. Publisher teması 69 dolar. Be lisasnlı şekilde vereceğim size. Yani elinizde bir lisasn olacak. Temya güncelleme gelecek. Warez de böyle güncelleme alqmazsınız. Makul bir fiyat olacak hocam. Dönüş yaparsanız uzun vadade karlı olursunuz.

ByFlash ByFlash WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 70 / 51
  • Ticaret 1, (%100)
enerjiveguc hocam Themeforest tarafından ücretsiz lisans ile verildi demişsiniz, 39 dolar fiyatı var nereden edinebiliriz bu temayı?

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Jauska

REDMAG temasını inceleyebilirsin. Themeforest tarafından ücretsiz lisans ile verildi. Temayı GTMTRIX - PAGESPEED INSIGHT ta analiz edip demo halindeki hızlarına bakabilirsin.

Redmagı grmtrix de baktigimda A ve C veriyor
Googlede baktiğimda 50 veriyor.
Hangisi en dogru sonucu verir?
Ben de colormag dusunuyordum ama bu tema da cok guzelmiş.
Tavsiyeleriniz var mı?

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Virus Total zararlı kodları bulmuyor, bireysel dosya bazında tarama yapıyor diye biliyorum. Bir anlamı yok yani oradan taratmanızın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al