wmaraci reklam

Kimin bu softexen?

9 Mesajlar 1.903 Okunma
wmaraci reklam

teorem23 teorem23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba. Bu softexen.com kimin? Sitemin yazılarına link vermiş? Tek tek tıklayıp sildim ama başka nerede var nereden görebilirim?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Kusura bakmayın ama kimin olduğunu bulduğunuz zaman ne olacak çok merak ettim. Ahmet, Mehmet, Ayşe, Fatma, Hayriye sizin için ne ifade edecek.

Muratcamoglu.com

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Bunu yapanın softexen olduğunu sanmıyorum.

Bir çok siteye eklenmiş; alenen! Yani gizli olsa o yapmış derdim ama alenen yazılarda çıkıyor.

Ve çoğu site sahibinin bundan haberi bile yok daha.

Virüs temizleme işlemi yapılması gerekiyor maalesef.

Burada önemli olan husus: mutlaka tüm eklentilerin güncel olmasıdır. Yüksek ihtimal güncelleme yapılmayan bir eklenti nedeni ile açık bulunarak eklenmiş bu link.
turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)
Bunu yapanın softexen olduğunu sanmıyorum.

Bir çok siteye eklenmiş; alenen! Yani gizli olsa o yapmış derdim ama alenen yazılarda çıkıyor.

Ve çoğu site sahibinin bundan haberi bile yok daha.

Virüs temizleme işlemi yapılması gerekiyor maalesef.

Burada önemli olan husus: mutlaka tüm eklentilerin güncel olmasıdır. Yüksek ihtimal güncelleme yapılmayan bir eklenti nedeni ile açık bulunarak eklenmiş bu link.

Bütün eklentilerimi güncel tutuyorum. Dün bir sınav eklentisi ekledim ondan mı geldi ki acaba? Ama onu da sildim zaten? Virüs temizleme işlemini nasıl yapacağım? Yine eklenti ile mi? Php my admin de post kısmını tarattım fakat bir şey görünmedi. Bir de veritabanında watu questions kısmı var bu eklediğim eklentinin kalıntısı olabilir mi? Silsem bir sıkıntı olur mu?

wmaraci

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

teorem23 adlı üyeden alıntı

Bütün eklentilerimi güncel tutuyorum. Dün bir sınav eklentisi ekledim ondan mı geldi ki acaba? Ama onu da sildim zaten? Virüs temizleme işlemini nasıl yapacağım? Yine eklenti ile mi? Php my admin de post kısmını tarattım fakat bir şey görünmedi. Bir de veritabanında watu questions kısmı var bu eklediğim eklentinin kalıntısı olabilir mi? Silsem bir sıkıntı olur mu?

Virüs tarama için eklenti gereklidir elbette. Sucuri, Web Defender gibi bir eklenti ile tarama yapabilirsiniz.

Bunun haricinde esas veritabanında post içinde görebilirsiniz.

Sitelerde gördüğüm kadarı ile tüm yazılara eklenmemiş linkler. Veritabanında ''kelime'' araması yaparak hangi yazı içerisinde ise silebilirsiniz.
teorem23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
https://www.google.com.tr/search?source=hp&ei=Ei3nX-mICsubkwWdi69A&q=softexen&oq=softexen&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzIECAAQCjoICAAQsQMQgwE6BQgAELEDOggILhCxAxCDAToCCAA6DggAELEDEIMBEMcBEK8BOgUILhCxAzoCCC46DQgAELEDEMcBEKMCEAo6BwgAELEDEAo6DQgAELEDEMcBEK8BEAo6CggAELEDEIMBEAo6DQgAELEDEMcBEKMCEA06BAgAEA06DQgAELEDEMcBEK8BEA06CAgAEMcBEK8BOgQIABAeOggIABAFEAoQHlAGWJoxYLIzaAVwAHgBgAGxCYgBwD6SAQk0LTEuNy4zLjGYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwjp2em70-vtAhXLzaQKHZ3FCwgQ4dUDCAc&uact=5

Bu şekilde bakarsanız eklenen siteleri görebilirsiniz mesela.

https://www.sadriercan.com/wordpress-icin-en-iyi-5-urun-inceleme-degerlendirme-eklentisi.html

Sektörde iyi bilinen birinin sitesinde bile ekli durumda. Linki kaldırmış kendisi ama ismi duruyor içerikte.

Kullandığı eklentiler arasında görebildiklerim:

Akismet,
Bloom,
Table Of Contents Plus,
Monarch_v129,
Youtube Video Player,
Taqyeem,
Cookie Notice,
Crayon Syntax Highlighter,
Comments Widget Plus,
Shortcodes Ultimate

Detaylı bakamadığım için eklenti kaynaklı olduğu izlenimi uyandırdı bende.
teorem23

kişi bu mesajı beğendi.

cuhara cuhara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 34 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

https://www.google.com.tr/search?source=hp&ei=Ei3nX-mICsubkwWdi69A&q=softexen&oq=softexen&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzIECAAQCjoICAAQsQMQgwE6BQgAELEDOggILhCxAxCDAToCCAA6DggAELEDEIMBEMcBEK8BOgUILhCxAzoCCC46DQgAELEDEMcBEKMCEAo6BwgAELEDEAo6DQgAELEDEMcBEK8BEAo6CggAELEDEIMBEAo6DQgAELEDEMcBEKMCEA06BAgAEA06DQgAELEDEMcBEK8BEA06CAgAEMcBEK8BOgQIABAeOggIABAFEAoQHlAGWJoxYLIzaAVwAHgBgAGxCYgBwD6SAQk0LTEuNy4zLjGYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwjp2em70-vtAhXLzaQKHZ3FCwgQ4dUDCAc&uact=5

Bu şekilde bakarsanız eklenen siteleri görebilirsiniz mesela.

https://www.sadriercan.com/wordpress-icin-en-iyi-5-urun-inceleme-degerlendirme-eklentisi.html

Sektörde iyi bilinen birinin sitesinde bile ekli durumda. Linki kaldırmış kendisi ama ismi duruyor içerikte.

Kullandığı eklentiler arasında görebildiklerim:

Akismet,
Bloom,
Table Of Contents Plus,
Monarch_v129,
Youtube Video Player,
Taqyeem,
Cookie Notice,
Crayon Syntax Highlighter,
Comments Widget Plus,
Shortcodes Ultimate

Detaylı bakamadığım için eklenti kaynaklı olduğu izlenimi uyandırdı bende.

Bende bir başka siteyi inceledim, eklenti olarak verdiğiniz eklentiler arasında aynı olan tek bir eklenti kullandığı görülüyor. Cookie Notice eklentisinden kaynaklı olabilir.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)
Bende bir başka siteyi inceledim, eklenti olarak verdiğiniz eklentiler arasında aynı olan tek bir eklenti kullandığı görülüyor. Cookie Notice eklentisinden kaynaklı olabilir.
Ben bu eklentiyi yüklemedim hiç. Hatta o eklentilerden hiçbiri yok bende.

turkeytrick turkeytrick Tanıtım Yazısı / Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 153 / 152
  • Ticaret 5, (%100)
benim siteye de bir link eklenmiş makalenin altına beyaz bir yazı ile gizli bir şekilde ama bu site mi değil mi emin değilim

Teknoloji Haberleri Sitesinden 🔥 Tanıtım Yazısı 🚀 Satın Al! > https://bit.ly/3xzclQd
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al