wmaraci reklam

mythemeshop'dan alışveriş yapan var mı?

17 Mesajlar 2.864 Okunma
wmaraci reklam

KorAykor KorAykor Kodluyor Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

mceber adlı üyeden alıntı

Mars valla adamlara para yollamamaya başladım reklamlar kalktı bi dene :D ben her ay 100$ yakın para veriyodum vermedim 2-3 ay reklam gelmiyor küstüler heralde :D

Her ay 100$ iyi para aslında. Çok fazla bir eklenti ve tema çeşitlilikleri bulunmuyor. Toplam 140 küsür eklenti ve tema vardı markette. Şu sıra indirim yapıyorlar(yada beni siteye çekmeye çalışıyorlar :D )Tüm eklentiler ve temaların adet fiyatı 19$

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

erden89 erden89 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 18 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bşımdan şöyl bir olay geçti banka kartı ile bir eklenti satın aldım ertesi gün google play dan üst üste uygulama satın alındı kartım üzerinden. Normalde n11 ve gittigidiyor üzerinden alış veriş yaptım başka hiçbir yabancı siteden alışveriş yapmamıştım. Eklenti aldığım ertesi günü başımdan böyle bir olay geçti. Bende baş şüpheli olarak bu firmadan şüphelendim. Yapılan alışverişleri geri aldım ancak küçük meblağlar oldupu için dava falan açmadım. Belki direk suçlayıcı konuştum ama en azından direk kredi kartı veya banka kartınızı kullanmayın diye uyarmak istedim.

teknoabi adlı üyeden alıntı

Ne alaka hocam ben hiç şahit olmadım somut bir olay mı yaşadınız
teknoabi

kişi bu mesajı beğendi.

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)
edit edit edit edit

Lawyer

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)

erden89 adlı üyeden alıntı

Hocam bşımdan şöyl bir olay geçti banka kartı ile bir eklenti satın aldım ertesi gün google play dan üst üste uygulama satın alındı kartım üzerinden. Normalde n11 ve gittigidiyor üzerinden alış veriş yaptım başka hiçbir yabancı siteden alışveriş yapmamıştım. Eklenti aldığım ertesi günü başımdan böyle bir olay geçti. Bende baş şüpheli olarak bu firmadan şüphelendim. Yapılan alışverişleri geri aldım ancak küçük meblağlar oldupu için dava falan açmadım. Belki direk suçlayıcı konuştum ama en azından direk kredi kartı veya banka kartınızı kullanmayın diye uyarmak istedim.

Öncelikle söylediklerimi dikkate alıp saygı çerçevesi içerisinde cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Olabilir tabii ki dikkat etmek lazım ben zamanında PayPal hesabım üzerinden alışveriş yapmıştım fakat güvenilir oldukları konusunda da şüphem yoktu açıkçası.

Farklı bir bakış açısı kazandırmış oldunuz:)

Lawyer
wmaraci

erden89 erden89 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 18 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam belki sistemleri hacklenmiştir veya bir çalışanları iyi niyetli değildir,veya başka bir şey. Normalde güvenlik konusunda tecrübeliyimdir. Kartın alışveriş özelliğini kapatmamıştım. Hani direk firmayı suçladım aceleyle ama en azından ödeme konusunda temkinli olmak lazım.

KorAykor KorAykor Kodluyor Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Sorun kalmadı , site sadece paypal ile ödeme alıyor. Haliyle aracı kullanmam gerekiyor. Bakalım

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Fiyatlandırma sistemini beğenmediğim bir firmadır. Sürekli saçma sapan indirim yapıyorlar. İndirim güzel diyebilirsiniz fakat her şeyin yolu yordamı var. 69$ a tema satın alıyorsunuz bir bakmışsınız ertesi gün 19$ olmuş millet kapış kapış alıyor :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al