wmaraci reklam

Ortam Dosyalarını Kategorize Edecek Eklenti Arıyorum

4 Mesajlar 753 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Wordpress yıl içerisinde ay şeklinde ortam dosyalarını FTP'de uploads klasörünün içerisine yüklüyor. Benim istediğim Sinema-Oyun-Teknoloji..vb klasörler olsun ve bunların içerisine yükleyeyim. Bunu yapabilecek bir eklenti biliyor musunuz? Mesela "FileBird" eklentisi bu şekilde klasör oluşturuyor ama FTP'de yine hangi yılın hangi oyundaysak dosyayı oraya yüklüyor. Oluşturduğu klasörü yaratıp içine eklese süper olurdu.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
reklam

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
wordpress ortam kütüphanesi klasör oluşturma makalemi okuyabilirsiniz.

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

Verdiğiniz makale sorumun cevabını içermiyor. Sitenizi paylaşmak için paylaşıp yazınızı okutarak kendinize fayda sağlamak için bana zaman kaybettirdiniz, bu hoş bir davranış değil.

"Fakat ortam kütüphanesinde klasörleme bu eklenti ve işlemler tarafından yapılmamaktadır!"

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
"Benim istediğim Sinema-Oyun-Teknoloji..vb klasörler olsun ve bunların içerisine yükleyeyim. Bunu yapabilecek bir eklenti biliyor musunuz? Mesela "FileBird" eklentisi bu şekilde klasör oluşturuyor ama FTP'de yine hangi yılın hangi oyundaysak dosyayı oraya yüklüyor. Oluşturduğu klasörü yaratıp içine eklese süper olurdu."

aşağıdaki görselde sana verdiğim eklentinin çıktısı görülmekte. Öncelikle uploads klasörüne istediğin isimde dizin açabiliyorsun. Yani ilk isteğin yerine geliyor. Bu isteğinin akabinde oyun, sinema ve teknoloji gibi kategoriler açıp medya dosyalarını bu klasörlerin içerisinde yükleyebiliyorsun. Oluşturduğu klasörü yaratıp içine ekliyor yani süper bir iş yapıyor. İyilik yaptığına pişman ediyorsunuz insanı. Benim senin 1 tıkına ihtiyacım yok. Şu verdiğim cevaba bile vakit ayırıyorum ya bu da son olsun size daha da cevap çıkmaz benden.

MuratDinc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al