wmaraci reklam

Sitemin PA ve DA değerlerinin düşük olması ve FB, İnstagram engelinin kaldırılması

2 Mesajlar 553 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BurakTarakci BurakTarakci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektrik-elektronik mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Hepinize kolay gelsin,

[ Analiz resmi: https://hizliresim.com/0bvDh0 ]

Web sitemi analiz ettiğimde Moz Rank değerleri çok düşük çıkıyor. Aynı zamanda sitemin linkini İnstagram ve Facebook'da kullanamıyorum. Topluluk kurallarına aykırı sebebiyle İnstagram ve Facebook tarafından engellenmiş durumda. Bu engelin kaldırılması için herkes aynı şeyi diyor. Aşağıdaki bağlantıya git ve durumu bildir diyor ancak defalarca kez yapmış olmama rağmen hiç bir işe yaramıyor.

https://www.facebook.com/help/contact/571927962827151

Anladığım kadarıyla bir sitenin spam skoru yüksek olunca pa ve da (özellikle pa) değeri düşük oluyor. Spam skorunun düşük olması için sitedeki içeriklerin özgün olması gerekiyor. Benim sitemdeki tüm içerikler özgün. Yazım yanlışı yapılmaması gerekiyor diyor ona da dikkat ediyorum. Acaba Facebook ve İnstagram'dan sitemin engellenmesinin sebebi pa ve da değerlerinin düşük olması mı ?

Birde Serach Console girip Bağlantılar sekmesine gittiğimde saçma sapan sitelerin bana link verdiğini görüyorum. Acaba bunlar mı siteme zarar veriyor ? Linkleri aşağıda sıraladım.

[Link olarak görülmemesi için hepsine "*" işareti koydum.]

bigclassic.*info
asprem-hcm.*org
asprem-hcm.*org
clickblatt.*info
twitur.*com
gannan.*xyz
neoseeker.*xyz
pubg.*com
coolice.*info
aracinisat.*com
colecciones-online.*com
url.*science
missbrazilinternational.*com
web.*app

Eğer anlayan, yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa webdedestek.com benim sitem. Bu engellerin kaldırılması ve pa,da değerlerini yükseltmek için bayağı araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)
Sitenizin spam skoru 1%. DA-PA otoritenizin düşük olması, kaliteli back-linke sahip olmamanızdan kaynaklanıyor. DA-PA otoritenizi yükseltmek için, imzamdaki konuları ziyaret edebilirsiniz. Bahsettiğiniz sitelerden gelen back-linkleri engellemek için, Google Disavow aracını kullanabilirsiniz. Nasıl yapacağınıza ait detaylı anlatımı, Google'da bulabilirsiniz.

* Google Disavow aracında nasıl işlem yapacağınızı bilmiyorsanız, iş bilir kişiden destek almanızı öneririm.
** Google Disavow aracından, back-link engellemesi yapmanız durumunda mevcut sıralamalarda geçici olarak gerileme veya arama sonuçlarında kaybolma yaşayabilirsiniz.
BurakTarakci beyler34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al