wmaraci reklam

Ücretsiz Wordpress.com uzantılı sitemi SEO ve Google link kaybı olmadan nasıl taşıyabilirim?

9 Mesajlar 1.048 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ZeNHaR ZeNHaR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 7-8 sene önce öylesine açmış olduğum sonrada çokça yorum gelmesinden dolayı yazı girmeyi bırakamadığım bir wordpress.com uzantılı siteme en son 6 ay kadar önce yazı girmiş ve para kazanamadığım için vazgeçmiştim.
Bugün öylesine aklıma gelip bir bakayım dedim. Hala günlük ziyaretçi sayısı 5 ila 6 bin arasında değişmekte ve yorumlar gelmeye devam etmekte. Üstelik hiçbir ilgi göstermediğim halde. Bundan dolayı tekrar devam etmeyi düşünüyorum.
Şimdi de bu siteyi yeni bir com uzantılı alan adı alsam ve içerik girmeye devam etsem bundan önceki verilerimi ve google sıralamamı indexlerini kaybetmeden nasıl yapabilirim. Bu konu hakkında bilgi verebilecek varmı acaba. Neden yeni bir host ve domain diye soran olursa reklam almayı ve bazı değişiklikler yapıp siteyi daha kullanışlı hala getirmeyi düşünüyorum.
Biraz uzun oldu ama derdimi tam anlatabilmek adına detaylı yazdım. Bilgisini esirgemeyecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

nafakan nafakan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 79 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
zamanında ben de wordpress.com daydım aktırdım sonra.Maalesef kısa süreli de olsa sitene ulaşılmayacak.Bu yüzden gece bi çırpıda hallet derim.Wordpress dışa aktarıcıyı kullanarak bütün yazı resim yorum dosya vsvs taşıyabiliyorsun

güzel hostingi öneririm
ZeNHaR

kişi bu mesajı beğendi.

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
İlk başlarda hit kaybı yaşarsınız ancak daha sonra rayına girer. Bunu redirection eklentisiyle halledebilirsin. Biraz ince ayrıntı ve zaman gerekiyor. Bu eklenti ile Blogspot ve wordprees.com uzantılı bir çok bloğumu bu şekilde az bir hit ve sıra kaybıyla tekrar rayına soktum.
ZeNHaR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

miniajans adlı üyeden alıntı

İlk başlarda hit kaybı yaşarsınız ancak daha sonra rayına girer. Bunu redirection eklentisiyle halledebilirsin. Biraz ince ayrıntı ve zaman gerekiyor. Bu eklenti ile Blogspot ve wordprees.com uzantılı bir çok bloğumu bu şekilde az bir hit ve sıra kaybıyla tekrar rayına soktum.

Hocam Teşekkür ederim önerin için ama ben zaten bütün yazılarımı worde kopyaladım resimlerimi de Bilgisayarıma aktardım tek derdim başka bir isimle açacağım için Google'da tekrar aynı sıralamalara nasıl ulaşırım bunu çözmek istiyorum

nafakan adlı üyeden alıntı

zamanında ben de wordpress.com daydım aktırdım sonra.Maalesef kısa süreli de olsa sitene ulaşılmayacak.Bu yüzden gece bi çırpıda hallet derim.Wordpress dışa aktarıcıyı kullanarak bütün yazı resim yorum dosya vsvs taşıyabiliyorsun

güzel hostingi öneririm

Nafakan teşekkür ederim kullanıcıları mı yeni sisteme nasıl yönlendirebilirim bu konuda bir fikrin var mı

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Tamam benim anlattığımda sizinkinin aynısı eski linkleri yeni linklerinize yönlendireceksiniz. Dediğim gibi ince dikkat ve zaman gerektiyor. Altyapı değişimlerinde zaman kaybı yapacaksınız tabi ya da sıralama kaybı yaşayacaksınız bu genel olarak yok yaşamadım diyen duymadım. Dediğim eklenti işinizi görür.

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 324
  • Ticaret 3, (%100)
WordPress Premium alın. Yoksa 301 yönlendiremezsiniz.

AshiL AshiL Elektrik Teknikeri Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 56 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
wordpress.com uzantlı nasıl oluyor anlamadım burada uzantı sadece com değilmi ?

https://cetirdek.com Webmaster Forumu..

• Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Hayır wordpress kendi sitesinden wordpress.com uzantılı ücretsiz site açabiliyorsun.
AshiL

kişi bu mesajı beğendi.

AshiL AshiL Elektrik Teknikeri Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 56 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
blog yani :) ismail arkadaşımızın dediği gibi olmandan yapamassınız.

https://cetirdek.com Webmaster Forumu..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al