wmaraci reklam

Üyeler için özel bir sistem.

4 Mesajlar 583 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kancaoglu kancaoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba,
Bir sorum olacak. Bir site yapmak istiyorum.

Siteye üye olan kişiler kendilerini tanıtacak ve bu kişiler kendilerini site üzerinden iş bulabilecekler. Yani bir nevi iş aradıklarına dair ilan vermiş olacaklar.
Mesela bana bir temizlik işçisi lazım. Siteye girip üyeler arasından istediğimi seçip saatlik veya hizmet karşılığı o kişiyi kiralayabileceğim. Ödemesini site üzerinden yapacağım ve bu kişi siteden kendisi için yapılan ödemenin sitenin komisyonu düştükten sonra ki kalan kısmını görebilecek. Ne kadar birikmiş görebilecek. Ödemesini şirketten talep edebilecek. Müşteri, işçiye yorum yapabilecek ve puan verebilecek. Ve buna benzer bir kaç konu daha.

Bu şekilde çalışabilen bir sistem varsa muhtemelen aradığım diğer özelliklere de sahiptir diye düşünüyorum. Bu şekilde çalışabilen bir eklenti var mı? Bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun.

Not: İstediğim şeyler çok teferruatlı olabilir. Özel yazılım gerektiriyor ama önce hazır bir CMS üzerinde başlayıp işin işleyiş durumuna göre özel yazılım düşunüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

cagdastakis cagdastakis cagdastakis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)
Özel yazılım gerektiriyor evet ama wordpress içinde de bu iş çözülebilir. tüm bu istediklerinizi yapan bi eklenti yok. Var da birini yapar üçünü yapmaz tam olarak istediğiniz için özel bir yazılım yapılmalı. ama bunun için wordpress'den ayrılmanız gerekmez. anlattıklarınıza çok benzer bir sistem yapmıştım. Hatta kullanıcının konumuna göre en yakın çalışanları gösterip seçebiliyodu. daha önce çalıştığı kişileri favori işçilerine falan ekleyebiliyodu. Hatta bunu mobil bi tasarım olarak yapıp android eklentisi olarak müşteriye satmıştık. Özetle tüm dediklerinizi wordpress altyapısıyla mobil uygulama haline bile getirebilirim ama dediğim gibi bi eklentiyle çözülebilicek bir iş değil bu siz de farkındasınızdır.
kancaoglu

kişi bu mesajı beğendi.

Konu wordpress ise gerisi teferruattır!
http://wp-nasilyapilir.com/

kancaoglu kancaoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Proje fikir aşamasında. Henüz piyasa araştirmasi yapıyorum. Eğer ilk etapta hazır bir CMS üzerinde hayata geçırebilirsem ilerisi için özel yazılım düşünüyorum. Wordpress altyapısı ile siteyi ben de yapabilirim sorun olmaz ama istediğim özelliklere ait eklenti yada eklentileri bulamadım. Daha doğrusu tam adını koyup düzgün bir şekilde arayamadım. Bilgi vermeniz mümkün mü? Bir de söylediğiniz siteyi görme imkanım varmı?

cagdastakis cagdastakis cagdastakis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)
Şirket içi kullanılan bi uygulama olduğu için paylaşamıyorum malesef. Eklenti veya wordpress özelleştirmesi yaptırmak isterseniz yardımcı olabilirim.

Konu wordpress ise gerisi teferruattır!
http://wp-nasilyapilir.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al